Запитання про Айя НапуВибір готелю

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Айя Напу
Здрастуйте! Заселятися в цей готель 12.10.18.з маленькою дитиною. Підкажіть, будь ласка, передбачено в номерах дитяче ліжечко, чайник та холодильник? Або це за дод. плату?
6 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Що потрібно взяти з собою, а що нададуть у вашому готелі безкоштовно? -Праска -Фен -рушники -Посуд -Постільна білизна це все нададуть у вашому готелі або нам потрібно брати з собою?
6 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Добридень! Підкажіть, будь ласка, чи є у номерах фен? Він надається безкоштовно або за дод. плату?
6 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
Їду відпочивати з дитиною відпочивати. І хотілося б знати, скільки з собою брати грошей? Які екскурсії та місця можна відвідати? Заздалегідь дякую))
7 років тому  •  7 підписників 5 відповідей
Підкажіть, як можна провезти з собою в літаку складну пляжну парасольку. На сайті авіакомпанії щось не виразно. Наприклад, є осн. багаж, ручна поклажа, і парасолька. Як його враховують, за доп.плату?
7 років тому  •  5 підписників 4 відповіді
9 років тому  •  4 підписника 3 відповіді
Купили тур до Маргадини. Запропонували корпус Annex та номер Annex room. А в основному корпусі ціна за номер на 7000 більша, ніж у Annex. Але на жодному сайті немає фото корпусу Annex та номера Annex room. Збираюся їхати з дитиною і хочу хороші умови. Чому немає фото? Може там погані умови? пошта [email protected]
9 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Хто підкаже про номери Standart? Нам готель відповів, що у них немає кухні. Чи є там хоча б електрочайник та міні-холодильник?
9 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
ДУМАЄМО НА 8-9 НОЧІВ. МОЖНА ХОЧ ПРИБЛИЗНО ПРОРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ТУРУ? У ГОТЕЛІ Є "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО"?
10 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
1 жовтня їдемо у весільну подорож на 10 днів, не хотілося б розчаруватися.
11 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
дуже потрібно)
11 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
Здрастуйте,допоможіть будь ласка, не можу вибрати готель, їмо я, чоловік і дочка (5 років) в Айя-Напу в липні. Якщо ви шукаєте готель, що зручно розташований у Nelia Gardens, Limanaki Beach, Christofinia, то не шукайтенічого. І ще не можу знайти відгуки про Nelia Gardens. І де з дитиною у Напі погуляти, і чи є там дитячі майданчики? Спасибі!
11 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
Підкажіть на які екскурсії краще поїхати: Північний Кіпр - Кіренія, або Фамагуста. Ще цікавить погода, яка там температура повітря та моря, чи сильно спекотно?
11 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
Вітання всім! Підкажіть будь ласка куди краще поїхати на Кіпр відпочивати двоє дорослих і дитина 9 років. По харчуванню готель хороший, але пляж скелястий, пишуть, що з іншого боку є бухта з піщаним пляжем. Думаємо, можливо в Протарас поїхати, який готель з непоганим харчуванням і пляжем порадите. Всім дякую
11 років тому  •  5 підписників 7 відповідей
Збираємось двоє дорослих та дитина 9 років. Від Бібіліо Глобуса ми вибрали готель в Айя Напі CALLISTO HOLIDAY VILLAGE 4*. Тур коштує зі знижкою від тур агентства 144 т.р. на трьох, все включено на 15 днів 14 ночей з Єкатеринбурга. У готелю два пляжі: один скелястий, інший у вигляді піщаної бухти. Поїдемо з 25 липня по 8 серпня. Але тепер замислилися і вирішили можливо обрати місто Протарас. Чи найкраще там пляжі, люди будь ласка порадьте хороший готель у Протарасі????
11 років тому  •  5 підписників 5 відповідей
Добрий день. Мене звати Світлана. Плануємо поїхати до цього готелю: я, моя мама та донька 9 років. Ми купили тур з раннього бронювання на кінець липня. Цікавить насамперед харчування: гостре воно чи ні, які напої, соки, фрукти, страви з м'яса, овочів, входять до системи, все включено. Чи є анімація та російськомовний персонал. У нас буде номер студіо з бічним видом на море, що являє собою номер. Скільки коштують шезлонги та парасольки на пляжі. Ми вже були на Криті в містечку Гувес і в Туреччині в Аланії, вирішили підкорити Кіпр. На які краще поїхати екскурсії. Заздалегідь дякую Приховати
11 років тому  •  6 підписників 8 відповідей
Будь ласка, підкажіть, який готель краще вибрати? Їдемо вдвох із подругою. Цікавить молодіжний відпочинок. Розумію, що в самому готелі його не буде, треба вибиратися до центру, але хотілося б не розчаруватись зовсім. За ціновими категоріями та наявністю путівок на потрібні дати вибираю між - Marina 3*, Florida Beach 4* та Freij Resort 4*. Буду рада будь-яким коментарям. Спасибі!
12 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
Поїздка виявилася смертю! a:1:{i:0;s:30:"Grecian Bay 5*, Кіпр, Айа Напа";} Він мріяв поїхати відпочити, мати хотіла вибрати найкраще для свого сина. Але тільки, готель поділився інакше, уламок скла перерізає хлопчика і додому він повертається в цинковій труні. Хто винен? Хіба готель не повинен дбати про безпеку свого готелю, хіба скла з яких складаються стіни, двері не повинні бути розжареними? Або вони повинні при найменшому торканні вбивати. Де справедливість?
12 років тому  •  11 підписників 42 відповіді
Чи можна міняти вечерю на обід? Де дешевше купувати воду та продукти? Чи є поряд ринок? І в які ресторани рекомендуєте ходити в Айя Напі?
12 років тому  •  1 підписник 2 відповіді
Підкажіть, чи є в готелі Атлантік Аініас послуга оренда дитячих колясок або в найближчих готелях.
12 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Панове досвідчені, любителі Кіпру, потрібна Ваша допомога при виборі готелю ... Голова навколо від інформації, але необхідно все ж вибрати ... Faros Hotel або Okeanos Beach ??? Може хтось відпочивав у цих готелях і зможе реально розповісти всі +/-? Наперед вдячна за допомогу!
12 років тому  •  2 підписника 4 відповіді
Допоможіть обрати, будь ласка, між цими готелями. Їдемо двома сім'ями з дітьми 11 та 5 років
12 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
Для відпочинку з дитиною 1 рік 9 міс. на якому готелі краще зупинитись? На скільки пляж у ADAMS поступається пляжу Nissi? Як харчування, територія, дитячий майданчик? Спасибі.
12 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
Не можу знайти вартість туру в цей готель на березень-квітень, 7 ночей, 2 дорослих та дитина 11 років.
12 років тому  •  2 підписника 7 відповідей
Читала багато відгуків про цей пляж, поки картинка сформувалася така: найкрасивіший пляж на узбережжі, але й найлюдніший і найбрудніший. При чому люди, які жили поруч, відгукувалися добре, а ті, хто був у центрі Айя-напи і ходив пішки 2,5 км, нічого особливо красивого в ньому не бачили. Скажіть, чи варто вибирати дорожчий готель лише через близькість до Ніссі? Завчасно вдячна за відповіді!
13 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Атлантика Санкта Напа або Нью Фамагуста - за відгуками обидва готелі хороші. Підкажіть, народ, що віддати перевагу.
13 років тому  •  4 підписника 7 відповідей
Показати ще »