Запитання про Францію

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Францію
Плануємо активно вивчати пам'ятки, користуватися метро/автобус/трамвай. Який краще взяти проїзний, щоб заощадити?
2 роки тому  •  2 підписника Відповідей немає
На одних ресурсах пишуть, що тест не потрібен лише жителям Шенгену, на інших - усім, хто "прибуває з країн ЄС та Шенгенської зони"... Help!))
2 роки тому  •  2 підписника Відповідей немає
Я вилітала з Європи в гості до Чилі, на той момент мала візу. У зв'язку з карантином авіакомпанія скасовувала та переносила мій рейс кілька разів. Зараз віза закінчилася і летіти до Європи можу тільки українським безвізом (але безвіз ще закритий для третіх країн), а повертатися треба. Який вагомий документ дозволяє мені безвізом прилетіти до Європи з Чилі, щоб не застрягти в аеропорту Парижа? Мій квиток з Сантьяго в Берлін з пересадкою в Парижі. Але безвіз зараз не діє для третіх країн. Може хтось порадить чи поділиться цінною інформацією)
4 роки тому  •  4 підписника 5 відповідей
Хто не в курсі, фішка цього тарифу в тому, що це не пряма пропозиція від Booking, а розміщена на партнерському сайті. Тобто. Букін як би виступає посередником. Там купа обмежень, але ціна приваблива. Але зустрічаються скарги на цей тариф, тому що за фактом ти не знаєш, у кого з партнерів Букіна в результаті заброньовано готель, тобто хто відповідає за проживання туриста.
4 роки тому  •  4 підписника 3 відповіді
Забронював апартаменти з безкоштовним скасуванням. За пару днів до належного для безкоштовного скасування терміну надійшов лист від господаря з проханням скасувати бронювання у зв'язку з ремонтом. Справа в тому, що за таку суму на ті самі дати я вже не знайду аналогічне житло. Що робити: сказати, хай сам робить скасування, чи скаржитися Букіну? І який мені із цього профіт?
4 роки тому  •  8 підписників 9 відповідей
4 роки тому  •  5 підписників 8 відповідей
Ніколи ще з таким не стикався, але потрібно зробити броню авіаквитків для мешканця країни, якому потрібна шенгенська віза. Хтось робить броню, і якщо так, то на який термін? Чи вистачить його на весь термін оформлення візи? Знаю, що в бізнес-класі точно можна скасувати, аж до останнього дня, а ось з дешевшими квитками не в курсі.
4 роки тому  •  5 підписників 7 відповідей
Мені 17 років, маю громадянку України. Найближчим часом планую поїхати на концерт до Франції, але боюсь, що без супроводжуючих можуть не пропустити на кордоні у Франції. Деякі друзі кажуть, що там з 18 років можна без супроводжуючих, хоча за нашими законами вже з 16 років маю право самостійно перетинати кордон. Вже дуже заплуталася і не знаю, що робити. Якщо і можливо в 17 самому поїхати до Франції, то які документи для цього потрібні, крім закордонного паспорта?
4 роки тому  •  6 підписників 11 відповідей
Купили на березень квитки до Парижа на тиждень, спокусившись ціною, але стирчати весь час у Парижі не хочеться, враховуючи, що я там була вже. По карті поруч Реймс, Ам'єн, Руан, може, досвідчені люди щось слушніше порадять на 3 дні.
5 років тому  •  5 підписників 6 відповідей
Нас чекає 4 години на пересадці у цьому аеропорту. Приліт у 2D, виліт із 2С. Хто орієнтується у транзитній зоні? Чим себе зайняти, чи є в цих терміналах д'ютік і, головне, чи я відшукаю курилку і в районі яких гейтів? (Сумний досвід у Монреалі перед 8-годинним перельотом))) Заздалегідь дякую.
5 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
У моєму сервісі не завжди є пропозиції з потрібними для мене опціями за приємною ціною. Для самостійних подорожей або навіть коли подорожую з турфірмою, але хочу отримати додаткові гарантії (наприклад, затримка рейсу або втрата багажу), я купую туристичну страховку. Зазвичай це роблю через Hotline Finance: -Дешево -швидко -Зручно (якщо забули страховку, то її можна зробити прям в аеропорту)
5 років тому  •  4 підписника 3 відповіді
Харчування вуличною їжею або перекушування з місцевих супермаркетів. Може, у когось є досвід?
5 років тому  •  9 підписників 23 відповіді
5 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
Показати ще »
Усі запитання
Франція
Діснейленд Куршевель Ніцца о. Сент Мартен Париж Страсбург Шамоні
ще
ще