Запитання про ФранціюДокументи та кордони

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Францію
Я вилітала з Європи в гості до Чилі, на той момент мала візу. У зв'язку з карантином авіакомпанія скасовувала та переносила мій рейс кілька разів. Зараз віза закінчилася і летіти до Європи можу тільки українським безвізом (але безвіз ще закритий для третіх країн), а повертатися треба. Який вагомий документ дозволяє мені безвізом прилетіти до Європи з Чилі, щоб не застрягти в аеропорту Парижа? Мій квиток з Сантьяго в Берлін з пересадкою в Парижі. Але безвіз зараз не діє для третіх країн. Може хтось порадить чи поділиться цінною інформацією)
4 роки тому  •  4 підписника 5 відповідей
4 роки тому  •  5 підписників 8 відповідей
Мені 17 років, маю громадянку України. Найближчим часом планую поїхати на концерт до Франції, але боюсь, що без супроводжуючих можуть не пропустити на кордоні у Франції. Деякі друзі кажуть, що там з 18 років можна без супроводжуючих, хоча за нашими законами вже з 16 років маю право самостійно перетинати кордон. Вже дуже заплуталася і не знаю, що робити. Якщо і можливо в 17 самому поїхати до Франції, то які документи для цього потрібні, крім закордонного паспорта?
5 років тому  •  6 підписників 11 відповідей
Підкажіть будь ласка, у мене відкрита віза С у Францію з 28.11.15 по 25.05.16 р.на запрошення. Чи зможу я на це запрошення в'їхати до Франції в січні 16 р.? З повагою, Олена
8 років тому  •  6 підписників 6 відповідей
Я не полетіла у ці дати. Чи зможу я на це запрошення в'їхати до Франції в січні 16 р.? З повагою, Олена
8 років тому  •  4 підписника 3 відповіді
підкажіть пжл де краще відкрити шенген візу та які документи необхідно? планую їхати до Франції, громадян України, робота тимчасова неофіційно [email protected]
10 років тому  •  6 підписників 12 відповідей
Поїздка тривалістю три тижні.
10 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
Оформляємо візу на запрошення до Франції. Летимо з Латвії, до Латвії добираємось поїздом із Білорусії. Чи потрібно також оформляти візу до Латвії?
10 років тому  •  6 підписників 7 відповідей
Для відкриття візи при самостійній подорожі, чи можна забронювати квартиру, чи краще готель? І чи обов'язково бронювати на букінг, чи можна на іншому сайті? Підкажіть будь ласка..
10 років тому  •  3 підписника 4 відповіді
Добридень! Збираємось в авіатур Париж+відпочинок в Іспанії від інкомару, на тур оформляється іспанська віза, т.к. там більше днів. Чи не виникнуть проблеми в аеропорту Парижа? Туроператор стверджує, що все буде гаразд, але хотілося б дізнатися у того, хто був у подібній ситуації. Заздалегідь усім дякую.
11 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
Планую їхати у Францію з вересня. Чи можу я спочатку прилетіти туди за шенгенською візою у серпні, а потім використати студентську?
11 років тому  •  1 підписник 3 відповіді
Підкажіть, будь ласка, які правила та вимоги для вивезення з України-ввезення до Франції приватною особою (не як комерційний вантаж) саджанців дерев та насіння. Наперед дякую!
11 років тому  •  2 підписника 3 відповіді
Доброго дня всім підкажіть будь-ласка докладно які документи потрібні для оформлення візи? І підкажіть будь ласка адресу ФРАНЦУЗЬКОГО ПОСОЛЬСТВА в КИЄВІ І СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВІЗА? І яку суму треба мати на подорож?
11 років тому  •  2 підписника 3 відповіді
Чи можуть виникнути труднощі для отримання шенгенської візи наступного разу, якщо страхова компанія кілька місяців не сплачувала за медичні послуги під час перебування у Франції?
11 років тому  •  6 підписників 10 відповідей
Выбираю авиабилет между компаниями AirBaltic и Austrian Airlines. Может кто-то подскажет, имел опыт,...стоит ли отдать предпочтение ЭйрБалтик? Нет ли у них задержек или какой-нибудь отрицательной репутации. Или стоит взять билет на австрийские авиалинии.??? И второе: никогда не летала с пересадкой, а здесь она будет, периоды указаны от 30 мин. до 6 часов.Какой период пересадки надо брать, чтобы не опоздать на следующий рейс.Я знаю что в некоторых компаниях, например Wizzai,женщину не пустили на посадку за 50 мин до отправления самолета...сказали что посадка закончена. Может это ограничение, только в этой компании...? Спасибо всем кто прокомментирует.
11 років тому  •  7 підписників 20 відповідей
Забронювала через Букінг готель у Парижі. Для отримання візи польське консульство (до Парижа летимо з Польщі) вимагає документ від готелю, що підтверджує сплату номера. Вже кілька разів писала в той готель листа з проханням надіслати мені такий лист, але відповіді немає. Хто-небудь стикався з подібною проблемою і як виходили зі становища?
11 років тому  •  6 підписників 20 відповідей
Хто знає де можна купити недорогий квиток з Києва до Парижа? Wizzair, як я розумію тут не підходить, з пересадкою потрібно брати два квитки і якщо перший рейс запізниться, то на другий можна не потрапити, що в цьому випадку навіть не уявляю. Тому думаю цей стрімкий варіант не використати. Може хто летів з Києва в Париж, підкаже потрібний сайт. І ще, який аеропорт кращий, з якого легше добиратися до центру.
11 років тому  •  6 підписників 9 відповідей
Збираюся до Парижа. Підкажіть будь ласка, за якою візою краще їхати. За приватним запрошенням або за туристичною. Яку легше оформляти?
11 років тому  •  7 підписників 7 відповідей
Хочу купити у вас тур, але не хочу чекати візу до виїзду, а зробити самостійно
11 років тому  •  5 підписників 10 відповідей
Турфірма стверджує, що для консульства потрібні ваучери в готелі від місцевих партнерів. Бронь із booking.com не підходить. Чи так це? Спасибі.
12 років тому  •  10 підписників 29 відповідей
Підкажіть, якщо хтось знає, які шанси на отримання візи на запрошення? У мене є друг француз, він вже кілька разів приїжджав до мене, Він пропонує мені дізнатися чи буде мені простіше відвідати його у Франції, якщо він зробить запрошення і скажемо так "виступить" спонсором моєї поїздки? ​​може хтось недавно отримував візу на запрошення ? буду рада будь-якої допомоги. спасибі
12 років тому  •  1 підписник 3 відповіді
Показати ще »
Усі запитання
Франція
Діснейленд Куршевель Ніцца о. Сент Мартен Париж Страсбург Шамоні
ще
ще