Запитання про Мальту

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Мальту
6 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
У другій половині червня хотілося б подивитись Мальту, ось тільки не знаю, скільки днів відпустки під неї брати (о. Мальта + о. Гозо). Якщо вистачить тижня на обидва острови, чи буде ще 7-10 днів на Сицилію поїхати? Загалом будь-які думки/досвід вітаються.
8 років тому  •  8 підписників 12 відповідей
Які готелі 4* Мелієхи мають номери для курців? Чи є місця для куріння на території готелів? Чи можна курити на балконах? Цікавлять Maritim Antonine, Ramla Bay, Solana.
9 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
Народ. Хто був. Які мінуси відпочинку на Мальті? Тільки об'єктивно будь ласка. Цікавить саме Мальта, а не готелі. Заздалегідь дякую.
9 років тому  •  8 підписників 16 відповідей
для цього потрібні, скільки коштує віза та переліт туди і назад?
9 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
на території України
9 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Я вчуся в Чехії, була просто віза шинген, але вона закінчилася і мені дали біометрію, це нібито тимчасовий дозвіл на проживання, той же шинген по суті. Приїхала в Росію і вирішила з'їздити на навчання на мальту (навчити англійську), але тур оператор не знає, чи обов'язково робити візу на мальту. Усі говорять по-різному. От сиджу і думаю, не хочу, щоб на митниці мене зупинили і не пустили. Підкажіть будь ласка
11 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
Чи можу я перебуваючи на Мальті за студентською візою злітати на 2 дні до Італії і знову повернутись на Мальту?
11 років тому  •  5 підписників 8 відповідей
Друзі, підкажіть, хто недавно був на Мальті, скільки зараз коштує екскурсія з Мальти до Сицилії на 1 день? І чи можна її придбати не в ТО, а у місцевій агенції?
11 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
Друзі, підкажіть, пжл, де саме на Мальті знаходяться величезні перевернуті літери LOVE, з кіт. всі фотографуються??))
11 років тому  •  1 підписник 3 відповіді
я мав на увазі каструлю сковороду
11 років тому  •  5 підписників 5 відповідей
Підкажіть, будь ласка, чи можу я летіти на мальту через литву по одноразовому литовському шенгену?
11 років тому  •  4 підписника 3 відповіді
Хочу спробувати наступного року потрапити до Мальти. Зовсім не обов'язково, щоб був прямий переліт або щоб вся поїздка була саме в Мальті. Я люблю маршрути декількома країнами і не проти на кілька днів сплавати/злітати на Мальту. Сплавати краще! Тому, якщо є варіанти добирання лоу-костами з пересадками нормально. Підкажіть якнайкраще! Наприклад: Сицилія + Мальта або Туніс + Мальта. Мальта взимку, чи на НГ реально купуватися? Спасибі!
12 років тому  •  2 підписника 6 відповідей
Їду на тиждень 18 липня. Їду не за путівкою, а на запрошення у гості. Що взяти із собою? Їжу сама. Я дуже люблю плавати з люлькою, але чи буде можливість розглянути щось у скелях біля міських пляжів? Я зовсім не знаю англійської мови, чи можна буде десь купити екскурсії російською мовою?
12 років тому  •  2 підписника 3 відповіді
У вересні надсилаю дочку на двотижневі мовні курси на Мальту. Скільки грошей потрібно на їжу?
12 років тому  •  3 підписника 4 відповіді
Чи є номери з видом на море?
13 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
Хочу жити у класному готелі, із незабутнім виглядом. Половину дня, навчання англійської, решта екскурсії прогулянки тощо. Хто вже так їздив, будь ласка, підкажіть.
13 років тому  •  4 підписника 3 відповіді
Всім привіт! Якщо хтось відпочивав у цьому готелі, підкажіть, як далеко до пляжу і який він, чи багато народу на пляжі? Тут лише один відгук, але немає жодного слова про пляж. Спасибі.
13 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Хочеться подивитися на пам'ятки масонів, та й викупатися хотілося б, позагорати. На травневі свята вийде? І де найкраще море (без яхт та солярки)
13 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
Підкажіть, пож, хто був на Мальті в 2010 році, який там приблизно рівень цін? скільки має бути із собою у запасі грошей. щоб за період 8-ми денного відпочинку можна було і екскурсіями поїздити, і в кафешках посидіти (середній рахунок на 2їх), і на сувеніри для родичів\друзів вистачило?
14 років тому  •  6 підписників 5 відповідей
Підкажіть найцікавіші маршрути для самостійного вивчення під час відпочинку на Мальті. Чи краще замовити екскурсійний тур через тур оператора? Які ціни на екскурсії? Чи варто брати автомобіль на прокат (чи потрібні при цьому міжнародні права???) або можливо користуватися громадським транспортом, замовляти екскурсії у місцевих?
14 років тому  •  4 підписника 6 відповідей
збираємося з чоловіком у жовтні цього року вирушить на Мальту, щоб відзначити річницю весілля!) вже замовили тур у оператора СОЛВЕКС-ТРЕВЕЛ (сказали, що один з основних тур операторів, що спеціалізується саме на Мальті. Якщо хтось із буваючих мандрівників користувався послугами даного оператора, підкажіть чого нам очікувати? і дуже хотілося б дізнатися думку "бувалих" про готель Alfonso's Hotel 3*!
14 років тому  •  немає підписників Відповідей немає
Hello I мав на увазі, щоб відвідати вас на урочистості до Malta і в школі в вашому готелі, скористайтеся тим, що ви збираєтеся, щоб заплатити за дотриманням вашої сервісу в нашому готелі, щоб відвідати особу в Консалтингу Мальта. How could I get a confirmation of reservation or an invitation visa?
14 років тому  •  2 підписника 5 відповідей
для занурень потрібно пред'являти сертифікат або можна пройти інструктаж перед зануренням
14 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Як далеко пляж від готелю.
14 років тому  •  4 підписника 10 відповідей
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи потрібно зараз відкривати візу під час поїздки на Мальту, якщо я з України?
14 років тому  •  4 підписника 3 відповіді
Збираюся їхати на Мальту відпочивати але тільки якщо там є піщані пляжі.
14 років тому  •  7 підписників 7 відповідей
Показати ще »
Усі запитання
ще