Запитання про Норвегію

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Норвегію
Звільнився з роботи, планував навчатися, не встиг доопрацювати останні 2 тижні, як мене заарештували. Порадьте адвоката з міграційних питань щодо країн Шенгену або Норвегії та з досвідом у таких питаннях, який допоміг би з апеляцією, щоб термін депортації зменшити хоча б до 2 років. У мене там сім'я, друзі, навчання у планах.
4 роки тому  •  4 підписника 3 відповіді
І чи є в Тромсе щось цікаве крім канатної дороги та ботанічного саду, який взимку та восени, напевно, буде неактуальним.
5 років тому  •  3 підписника 6 відповідей
Ми знайшли хорошу програму на тиждень, з екскурсіями та просто відпочинком у цьому містечку та на фіордах, а от чи не буде там нудно. Цікаво, як там вечірнє життя.
5 років тому  •  2 підписника Відповідей немає
Бажаємо на фіорди Норвегії. Знайшли пристойний тур без переїздів у місцевої фірми в Олесунні Uniktur.
5 років тому  •  5 підписників 8 відповідей
Їдемо до авіатуру Данія - Норвегія - Швеція на 2 тижні з 26 червня. Підкажіть, будь ласка, чи потрібні теплі речі (осіння куртка, шкіряні кросівки) у районі Бергена, фіордів та льодовиків або вітровки, регланів, светри та кед буде достатньо? Будемо Норвегією їздити близько тижня. В Осло, Данії та Швеції тепліше, а ось у регіоні фіордів показує +13+17 на дні нашої подорожі. Не хотілося б замерзнути, але і зайвий одяг теж тягати по трьох країнах не хочеться. Ще питання які ціни в Норвегії у кафе, на рибному ринку в Бергені та супермаркетах? Буду вдячна за відповіді та поради!
6 років тому  •  4 підписника 3 відповіді
Добрий день. У мене виникла наступна ситуація, оформила бізнес мульти-шенген на півроку, Латвія. Планувало відрядження після невеликої відпустки в Норвегії. Зібралася відвідати родичів до Осло. Маршрут був з пересадкою Київ-Таллін-Осло. При проходженні контролю в Таллінні виникли питання, чому їду латвійською до Норвегії. Я відповіла, що хочу відпочити тиждень в Осло, а потім у відрядження до Вільнюса. Запитали де в Осло зупинюся, запрошення у мене не було, тільки бізнес у Вільнюс, та й то не взяла з собою. Далі запитали про гроші, і я сказала, що на карті лише 100 $. Бо всі витрати на моє прибуття брали на себе мої родичі. На сусідній сторінці з візою мені поставили чорний штамп із прицілом усередині та літери "Е" та "G". Сама віза не зворушена, на ній нічого не написали. Чи означає цей штамп анулювання моєї візи? Чи можу їхати на запрошення до Вільнюса?
8 років тому  •  5 підписників 4 відповіді
8 років тому  •  4 підписника 3 відповіді
Не можу знайти прямий авіапереліт з Києва до Осло. Чи був він взагалі і чи з'явиться протягом року (потрібно на березень 2016)?
9 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Хлопці, хто їздив до Норвегії автобусним туром, вам сподобалося? Чи багато краси побачили? Чи може сенс дикуном злітати і самому все дивитися? Поділіться досвідом? Які орієнтовно ціни на екскурсії на поромі?
10 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
які шанси отримати шенген візу на приватне запрошення до Норвегії від сторонньої особи він же виступає спонсором (не родич) без довідки з роботи (в анкеті вказую домогосподарка). Він прилітає в Україну, потім разом назад до Норвегії.
11 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Я маю шенген візу, їду на запрошення до брата, потім ми виїжджаємо до родичів у Польщу, у Польщі купуємо путівки до Єгипту, я громадянка Росії, коли я покину шенген зону, назад мене пропустять у шенген зону або можуть бути проблеми на кордоні.
11 років тому  •  8 підписників 25 відповідей
Я ніколи раніше не була за кордоном. Свою першу подорож хотіла б здійснити в Норвегію, але чула, що вперше туди поїхати не можна - потрібно хоча б кілька відвідувань країн Шенгенської зони для гарантії, і тільки потім вже можна їхати в Норвегію. Чи так це? Якщо так, то скільки подорожей потрібно здійснити перед Норвегією. Завчасно дякую за відповідь.
12 років тому  •  9 підписників 33 відповіді
Всім привіт! Збираюся в Осло, майже на 1 міс (25 днів), чим себе зайняти не уявляю. Музеї, шопінги та інше, це звичайно, чудово, але мені б просто хотілося знайти там друзів, бо я туди з перспективою (ПМП). Хто не проти познайомиться, відгукніться, ПЛЗ! Хто відкритий і готовий до нових зустрічей та знайомства. Про себе: Мені 32 З Києва Питання-відповіді - у личку:)
12 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
Скільки грошей потрібно взяти, щоб сплатити обід чи вечерю на 1 чол. на добу. У вартість туру входять тільки сніданки.
13 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
Хотілося б поїхати до Норвегії, а точніше до Нордкапу. Саме у червні. Може, хтось із досвідчених підкаже, зорієнтує: який "теплоти" брати одяг.
13 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
З повагою Ренат
13 років тому  •  2 підписника 3 відповіді
дуже Вам вдячний
13 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
Підкажіть, будь ласка, через яку країну відкривати шенгенську візу, якщо я хочу поїхати з України своєю машиною до Норвегії через Латвію.
13 років тому  •  3 підписника 7 відповідей
Їдемо до Осло самостійно, з дітьми 10-11 років на 4-5 днів у листопаді. Чим зайнятися, що обов'язково треба відвідати? А якщо буде дощ-сніг, як це може зіпсувати уїк-енд? Порадьте все, що потрібне для раціонального відпочинку.
13 років тому  •  3 підписника 4 відповіді
ТАК Я БУВ У НОРВЕГІЇ ПОНРАВИЛОСЯ ТЕПЕР ХОЧУ ТАМ ЗАЛИШИТИСЯ ДОПОМОЖЕ ЧИ ПРАДИТЬСЯ ЯК ТАМ ЗАЛИШИТИСЯ
14 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
тобто досвід роботи в норвегії чи буде легко знайти роботу там
15 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
До цього самостійно я їздила тільки в Швейцарію. Так ось, там по прильоту до Женеви, прямо в аеропорту є поїзди, які Ви можете дістатися куди завгодно. Чи є в Осло в аеропорту залізнична станція чи потрібно їхати далі? Допоможіть please!
15 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
Добридень! Мучають мене два питання, не можу знайти ніде інформацію: 1) чи дозволено пересування праворульних машинах у Норвегії, Швеції та Фінляндії? 2) чи дозволено в цих країнах користування раціями ближнього радіусу дії (walkie-talkie)? спасибі заздалегідь
15 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
фірма посередник вимагає передоплату
15 років тому  •  4 підписника 6 відповідей
Про Шпіцберген
15 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Будь ласка підкажіть як оформити візу в Скандинавські країни?
15 років тому  •  3 підписника 5 відповідей
Показати ще »
Усі запитання
ще