Запитання про Румунію

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Румунію
На слизькій дорозі автомобіль перекинувся на трасі, всі живі, авто знищено. Ремонтувати сенс немає. Здати на метал? Кинути? Що з митницею? Авто залишиться на території Румунії.
5 років тому  •  4 підписника 10 відповідей
Какая ситуация в горах, сошел ли снег? Поедем в районе 20 июня, трасса открыта вообще?
5 років тому  •  4 підписника 32 відповіді
Зібралася до Румунії, екскурсійний відпочинок планую завершити пляжем. Де там пляж пристойніший? Сама Констанца, Мамая, Ефорія чи Мангалія?
6 років тому  •  5 підписників 9 відповідей
Підкажіть будь ласка. Чи має сенс їхати з Києва на Констанцу через Галац через Кишинів. Це на 200 км коротше, ніж через Одесу. Як з перетином кордонів, якістю доріг та ін.
6 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
6 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
8 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Дуже потрібно знати ціни на прокат лиж та черевиків на 1 день, вартість підйому на гірку, середню вартість обіду в кафе на одну особу. будь ласка, дайте відповідь, без цієї інформації не зможу поїхати, оскільки фінанси обмежені, сюрпризи в дорозі і на відпочинку не потрібні. спасибі
10 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Їдемо до Болгарії авто транзитом через Румунію (через Чернівці). Підкажіть, які дороги в Румунії зараз ремонтують? Яким маршрутом оптимально їхати до Варни?
10 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
вартість лікування 2-х тижнів із проживанням бронхіальної астми
10 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
У нас з дружиною відкриті піврічні болгарські візи, ми відпочили по них у Болгарії, тепер хочемо поїхати на шопінг до Румунії. Чи не буде у нас проблем при виїзді з Румунії?
11 років тому  •  5 підписників 8 відповідей
Їду у серпні до Сербії. Для цього планую перетнути Румунію. Знаю, що із Сербією для українців безвізовий режим. Але що з Румунією? Які документи потрібні? Який тип візи відкривати? Підкажіть будь ласка)
11 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
підкажіть, будь ласка, чи можу я зі своїм 6-им сином вилетіти з Румунії в Росію від куди ми і пологовий будинок. без письмового дозволу тата дитини? тато дитини Румунії.
11 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Якщо автобус, то який номер чи якісь інші можливості
11 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Збираємось удвох відпочити тут тиждень у серпні. Мало інформації та контактів.
13 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
як popast в evropu без vizi
13 років тому  •  5 підписників 6 відповідей
nado vizu v ruminiy
13 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
Доброго вам дня. Які вимоги до автомобіля пред'являються при проходженні кордону (тонування, аптечка, вогнегасник і т.п.) Чи не можуть розвернути за тонування або оштрафувати на території?
13 років тому  •  4 підписника 6 відповідей
відпустка у румунії
13 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Як оформити візу і в який коледж краще вчитися для програмістів?
13 років тому  •  5 підписників 5 відповідей
Ми з чоловіком зробили візу до Румунії, а поїхати не виходить, що робити з візами? Чи треба їх здавати?
13 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
Хто відпочивав узимку в Румунії? Аууу! Який курорт – недорогий? і чи варто туди їхати, може краще до Закопане?
14 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
В якому місті зупинитися, щоб потрапити на екскурсію в замок?
14 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
Прийшла на думку ідея відвідати цю країну, т.к. на телебаченні показали невеликий репортаж про Румунію, виглядало все дуже навіть непогано. Підкажіть, будь ласка, варто відвідати цю країну і що обов'язково треба подивитися. А також, як розвинений у них відпочинок на морі:). Наперед дякую.
14 років тому  •  4 підписника 5 відповідей
Їдемо машиною з чоловіком, хотілося б забронювати готель, але хочемо знайти золоту середину між горами і морями - щоб і гірським повітрям подихати, і щоб до моря недалеко їхати було. І хто може, зорієнтуйте за цінами, будь ласка, за двомісний номер. Всім дякую заздалегідь!
14 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Які документи необхідні для відкриття візи? я з Молдови. І скільки грошей потрібно приблизно в день на їжу? (я збираюся з групою з коледжу поїхати на 8 днів до Брашова) ось)
14 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
думаю їхати в екскурсійний тур на 4 дні замками Румунії. Проїжджала це країну транзито - враження трохи пригнічує, але може це околиці міст та дороги, а замки варто подивитися? та містечка їх та Бухарест? хто був, які враження?
15 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Хочу поїхати до Румунії на приватне запрошення до знайомої. Чи реально отримати таку візу в Україні? Сайт Румунського посольства не можу знайти, підкажіть будь ласка.
15 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
Добрий день. Я з України. Підкажіть будь ласка. Я їду до Румунії, скільки я можу перевезти через кордон, чорну ікру та ікри щуки?
15 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Показати ще »
Усі запитання
ще