Запитання про ТаїландТурфірми та оператори

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Таїланд
Бронювати вигідніше зараз чи просто перед поїздкою наприкінці березня? І як ситуація з вірусами зараз? Цього року якісь сумніви беруть із приводу відпочинку в Азії, але такого теплого моря недорого не можу придумати нічого.
4 роки тому  •  9 підписників 11 відповідей
Чи цікавить чище на пляжах Паттаї у 2018 році? На якому краще купатися Джомтієн, Наджомтієн? Центральна частина? Мотатися щодня на острів немає бажання, кілька днів так, кілька днів екскурсії, а решта часу хотілося б за місцем, і побюджетніше.
6 років тому  •  7 підписників 16 відповідей
Шановні! Допоможіть вибрати! Наприкінці березня де краще: Ко Чанг, Као Лак, Крабі... Самуї... Усі входять у комбіновані тури...
6 років тому  •  9 підписників 13 відповідей
Пегас пропонує комбінований тур-3 - Паттая-, 9 ко-чанг, - 1-паттая. Чи варто ? І ще ... Які вечері, якщо брати тур зі сніданками + вечерю?
6 років тому  •  7 підписників 7 відповідей
Дуже хочеться на Самуї... але відпустка лише 7 днів. Шукаю варіанти.
7 років тому  •  6 підписників 19 відповідей
Були кілька разів з дітьми 7 та 10 років у Єгипті, думаємо цього року у Тайланд. Підкажіть, чи варто міняти місце відпочинку.
7 років тому  •  13 підписників 92 відповіді
Були у лютому 2016 року на Кароні. Ціни у Острова скарбів вище в 1,5 рази ніж у інших. На першу екскурсію приїхали забирати нас із запізненням майже годину. На другу забули забрати. При цьому виїзд був о 7-й ранку за місцевим, вставали о 6-й (у 2 ночі по Москві). Зла жахлива була, спати хотілося шалено. Гроші повернули. Робіть висновки. Всі екскурсії можна сміливо купувати у місцевих фірм, як ми згодом і зробили. Місцеві працюють чітко, вони дбають про кожного клієнта і цінують свою репутацію (на відміну від Острова скарбів).
8 років тому  •  5 підписників 5 відповідей
Допоможіть у виборі гіда або турфірми на Саїум. Брали екскурсії в Паттаї у Amira - хотілося б так само класно, професійно, можна індивідуально та душевно.
9 років тому  •  5 підписників 7 відповідей
Підкажіть у кого брати екскурсії на Самуї. Були в Паттаї-брали у Аmira. Дуже непоганий сервіс. Індивідуалка. Як гіди-краще не зустрічала молодці. Хотілося б так само.
9 років тому  •  2 підписника Відповідей немає
Цікавить вартість перебування в даному готелі у вересні з вильотом з Харкова або Києва днів на 8-10
10 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Збираємось поїхати в Паттайю в кінці червня початок липня, коли дешевше бронювати тур? За три місяці до поїздки чи ближче до дати виїзду, скажімо за місяць? Цікавлять 2-3 готелі за своїм вибором, а не те, що буде в залишку у туроператора. Чи існує поняття раннього бронювання для Таїланду при поїздці в не сезон? Спасибі.
10 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
у Таїланді були тільки в Паттайї, намічається відпустка з початку лютого, куди порадите - Самуї чи Крабі? Чим відрізняється відпочинок у цих місцях?
10 років тому  •  1 підписник 2 відповіді
Добридень! Виникла така проблема з турагенством Корал Тревел. Уклали на початку жовтня договір з турагенством, готель Ambassador City Jomtien Inn Wing виліт 25,12,13г. Ми внесли передоплату. нам не доведеться доплачувати, нібито вони нам зроблять знижку. Але потім коли ми почитали відгуки, ми були в жаху! Але вони вже повідомили про підтверджену броню. Ми хотіли б перебронювати тур, а вони просять оплатити в цьому випадку неустойку 10% від вартості туру.
11 років тому  •  6 підписників 8 відповідей
Всім привіт! Хочемо поїхати до Тайланду у листопаді. Підкажіть, хто-небудь бронював квитки та готелі через Asiahotels.ru? У них чомусь ціни значно дешевші, ніж нам пропонує знайома у турфірмі, і тому боязко... Хочу знайти тих, хто вже їздив так особисто.
11 років тому  •  8 підписників 26 відповідей
Хто скаже - скільки разів можна забронювати різні готелі і потім відмовлятися від броні (задовго до вселення-за кілька місяців), підібравши врешті-решт собі один варіант? Оплату броні Агоді проводжу за картою VISA. І взагалі - чи повертаються Агодою всі гроші за скасовану броню і як швидко? Буває так, що хтось відмовився від броні і цей номер з'являється в пропозиціях Агоди, він мені сподобався більше, ніж те, що заброньовано мною на даний момент. ( фу, начебто зрозуміло висловив свою думку :) )
11 років тому  •  5 підписників 13 відповідей
у яких місцевих турагенств можна купити екскурсії в Камбоджу, на річку Квай і острів Самет якісно і недорого, якщо ці два поняття звичайно поєднуються?і якщо хтось побував на цих екскурсіях може дасть їх опис? спасибі!
11 років тому  •  6 підписників 10 відповідей
Шукаємо з дружиною групу, яка вже була або збирається в подорож Півднем Таїландом.
11 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
Можливо, хтось користувався або знає, куди чи до кого краще звернутися в Бангкоку для допомоги у плануванні маршруту та добірка трансформації. У плані за 24 дні відвідати Пхукет, Крабі, Пі Пі, Ланта і Самет, Чанг. От якось так. Хто може допомогти, відгукніться, будь ласка
11 років тому  •  4 підписника 5 відповідей
хочемо подешевше відлетіти в таїланд, в будь-яке місто, аби недорого, з метою подальших перельотів по юва лоукост.якщо є ідеї, підкажіть, будь ласка новачкам.
12 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
Збираємось наприкінці листопада днів на 10 до таїланду, шукаємо найдешевший тур, з метою самостійної подальшої подорожі по юва, якщо є ідеї поділіться будь ласка, самі нічого знайти не можемо, дякую
12 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Потрібні квитки на початок листопада) Підкажіть у кого їх можна дешевше купити?
12 років тому  •  7 підписників 8 відповідей
Добридень! Заздалегідь перепрошую, якщо така тема десь вже була, я не знайшла. Бажаємо з чоловіком взимку (приблизно лютий місяць) поїхати до Тай, на Пхукет. Самим таку поїздку організовувати страшнувато, хоч і такий варіант розглядаємо, але може хтось порадить надійного туроператора в цьому напрямку? Найбільша проблема як я розумію в перельоті. Загалом буду дуже рада почути поради, дуже хочеться в Тай)))
12 років тому  •  7 підписників 7 відповідей
Скажіть будь ласка з яким тур.оператором краще летіти до Пхукету з Єкатеринбурга? Які там готелі на березі хороші
12 років тому  •  4 підписника 5 відповідей
З минулої поїздки привезла рекламний проспект, там рекламують цю компанію, чи варто до неї звертатися за екскурсіями?
12 років тому  •  3 підписника 11 відповідей
Не можу збагнути поєднувати екскурсійку з пляжним відпочинком? Швидше навпаки, пляжний відпочинок та екскурсії. Хочу летіти до Таїланду у січні. Думала на ДР, але тепер все ж таки схиляюся до початку лютого, цікаво потрапити на китайський Новий Рік. Знову, а чи варто? Чи все ж таки на тиждень раніше полетіти і відзначити там 45? Вирішила на Пхукет, Мовенпік. Була в Мовенпіку в інших країнах, готель..ну мабуть для мене найкращий. Пляж Карон красивий, Патонг поруч, начебто все нормально:-) АЛЕ, мені буде смачно. Мені точно буде нудно. Отже: два дні Бангкок, п'ять днів Патайя та тиждень Пхукет? А навіщо мені Патайя у січні? І що я побачу тільки в Бангкоку та Пхукеті? Допоможіть будь ласка розібратися в цій екзотиці:-) Дякуємо всім відповівши знавцям Таїланду.
12 років тому  •  7 підписників 37 відповідей
Збираюся в Патайю восени. Підкажіть, хто вже їздив-куди краще злітати і через яку турфірму. Я одна.
12 років тому  •  5 підписників 7 відповідей
З майбутньою дружиною збираємося поїхати на медовий місяць до Таїланду та підшукали цей готель (Botany). Все начебто красиво написано та на 99% визначилися. Тепер Турфірма – Join Up – як вона? Читав що працює на Україні з 2010 року і вже комусь там щось винна, за нею ганяються... Ціни у них привабливі - найнижчі я навіть сказав би, от і хочеться недорого і сердито! Хто що скаже за і проти, га?
12 років тому  •  10 підписників 52 відповіді
Показати ще »
Усі запитання
ще