Запитання про КемерВалюта та гроші

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Кемер
Де вигідніше міняти $ на ліри. І який курс?
5 років тому  •  8 підписників 11 відповідей
7 років тому  •  6 підписників 6 відповідей
Підкажіть, будь ласка, який зараз курс долара в Туреччині? Якщо залишаться на руках тур. Ліри можна їх назад поміняти на долари, в аеропорту, при вильоті?
10 років тому  •  9 підписників 8 відповідей
Вітання! Днями лечу з подругою в Кемер, ось задумалася, як вигідніше вчинити з грошима. У Таї зіткнулися з тим, що вигідніше знімати там із карти, тож і з Туреччиною задумалися. Раніше брали долари, але все одно вічно ціни в євро скрізь і продавці просто накидають за своєю якоюсь логікою необхідну суму. Підкажіть,пліїз)
10 років тому  •  7 підписників 7 відповідей
Які гроші краще взяти, що вигідніше? Цікавлять відгуки за 2013 рік, Хто був у Кемері.
11 років тому  •  5 підписників 12 відповідей
Чи не встиг поміняти рублі в аеропорту, де краще це зробити?
11 років тому  •  9 підписників 13 відповідей
про всяк випадок, якщо раптом не вистачить грошей?
11 років тому  •  10 підписників 17 відповідей
Гроші у якій валюті краще брати? Як вигідніше?
12 років тому  •  9 підписників 18 відповідей
Їду в перші, не знаю що саме брати із собою, не знаю анг. мови, їду наприкінці вересня, яка погода в цей час? і чи багато туристів із Середньої Азії, тому що я сама з Таджикистану. Дуже боюся
12 років тому  •  7 підписників 6 відповідей
Я просто думала, що з турками при покупці чогось або оплачуючи послуги доцільніше розраховуватись їх лірами. Чи це не так?
12 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
Привіт! Скажіть, будь ласка, де крім готелю можна обміняти долари на турецьку валюту? Так щоб обмінник був надійним!
12 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
Скажіть, гроші краще міняти в обміннику або в банку. І якої переваги купюри просити. дякую.
12 років тому  •  4 підписника 5 відповідей
доларові купюри якої переваги краще везти до Туреччини. Збираємось робити покупки в магазинах.
12 років тому  •  4 підписника 6 відповідей
Будь ласка, підкажіть, будь ласка, місця обміну валют ближче до готелю!
12 років тому  •  5 підписників 4 відповіді
Підкажіть, яку валюту краще брати із собою: євро чи долари? Чи є у готелі банкомати? Чи можна знімати гроші з карбованцевої картки? І яка краща: Віза чи Мастеркард?
12 років тому  •  3 підписника 8 відповідей
Скажіть будь ласка, у якій валюті краще розплачуватися у доларах у лірах чи в єврах? Які там надійні банки?
12 років тому  •  5 підписників 5 відповідей
На пошті? Якщо ні, де найближчий
13 років тому  •  немає підписників 3 відповіді
брати з собою валюту або
13 років тому  •  5 підписників 5 відповідей
їдемо вперше ... в інтернеті дивився пишуть що долари брати потрібно, а в ТА сказали беріть євро краще(що якщо там міняти щось невигідно вийде) ... ось тепер і не знаю яку валюту брати з собою? гроші потрібні для сувенірів, ринку та прогулянок по магазинах.
13 років тому  •  5 підписників 6 відповідей
підкажіть, де краще міняти гроші: аеропорт, готель, чи ще десь?
13 років тому  •  7 підписників 7 відповідей
Які співвідношення долара до ліри, скільки лір дають за 1 долар?
14 років тому  •  5 підписників 5 відповідей