Запитання про Україну

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Україну
8 місяців тому  •  1 підписник Відповідей немає
10 місяців тому  •  1 підписник Відповідей немає
БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ!
2 роки тому  •  6 підписників 5 відповідей
Чи є зараз вильоти з Києва (аеропорт Жуляни) до Єгипту та Туреччини? Того року вильоти в Шарм ель Шейх, Анталію та Аланію були лише з Борисполя. Не поновили рейси з Жулян?
2 роки тому  •  8 підписників 5 відповідей
Троянда вітрів ще здійснює перельоти до Єгипту? З Борисполя до Шарму того року ніяк не могла потрапити на Розу. Азурейр – це мука. Чула, що Тез тур раніше літали на них. Але багато хто почав скаржитися на Троянд вітрів, і незручні літаки. Наскільки я знаю, у Рози вітрів були великі та більш-менш зручні літаки. А зараз як із цим справи?
2 роки тому  •  3 підписника Відповідей немає
Відпочиваємо 10 січня!
2 роки тому  •  3 підписника 2 відповіді
Якщо тепер хочу поїхати до України чи через Україну полетіти, які можуть бути проблеми?
2 роки тому  •  9 підписників 14 відповідей
Але мені потрібно буде здати протягом 3 днів у Росії. І ще – яку страховку на виїзді з України вимагають? Я в'їжджала 2015-го, мови не було про страховку. Нині ж при в'їзді в Україну теж не потрібно, т.к. у мене вид на пост. проживання. Підкажіть, пжл.
2 роки тому  •  4 підписника 5 відповідей
Показати ще »
Усі запитання
Україна
Арабатська стрілка Бердянськ Бориспіль Грибівка Дніпро Донецьк Залізний порт Затока Кам'янець-Подільський Київ Кирилівка Коблево Лазурне Львів Миргород Моршин Одеса Приморськ Сатанов Святогірськ Сергіївка Скадовськ Східниця Трускавець Умань Харків Хмільник Чернігів Шацьк
ще
ще