Запитання про США

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про США
Що мені робити: змінити паспорт чи можна й так подати на візу?
3 роки тому  •  9 підписників 37 відповідей
Звичайно, йдеться про відкриття візи після закінчення апокаліпсису пандемії.
4 роки тому  •  5 підписників 28 відповідей
5 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Прошу бувалих проконсультувати за візою. Працюю офіційно, але офіційна зарплата мінімалка. У чоловіка офіційний дохід пристойний. Він уже був у США. В Україні маю дві квартири. У паспорті купа віз шенгену. Дітей немає. Також можемо показати депозити. Чи відкриють мені візу? За чоловіком особливих причин не бачити не бачу. Всім дякую!
6 років тому  •  9 підписників 16 відповідей
Враховуючи час у дорозі, ночівлі і хоча б мінімальне проведення часу у всіх інших місцях, крім ЦД) чи логічний і послідовний маршрут у принципі?
6 років тому  •  5 підписників 4 відповіді
6 років тому  •  2 підписника Відповідей немає
Поездка в США. Друзья, такой вопрос: хочу получить визу и поехать в США. Слышал о том, что легче всего это сделать благодаря круизу. Сам я раньше в круизах не был, всех тонкостей этого дела не знаю и, собственно говоря фирм, которые этим занимаются. Может кто-то имел опыт подобных путешествий, или знакомые Ваши ездили... Буду рад всем ответам и помощи в этом новом для меня деле :)
7 років тому  •  4 підписника 22 відповіді
Хто зібрався робити візу в США давайте разом є 2тур шенгена в закордонному паспорті одному можуть відмовити шукаю супутницю для візи або групу для туру, або порадьте тлумачне агенство в Києві.
7 років тому  •  4 підписника 3 відповіді
Де ви купуєте страховку для самостійних подорожей за кордон? Було б чудово купити все онлайн, і так щоб відразу були видні пропозиції кількох страхових, щоб розуміти, чи доплачувати за страхову надійність. Спасибі.
7 років тому  •  5 підписників 4 відповіді
Американська віза моєї дитини стоїть у моєму паспорті. Зараз моя дитина має свій закордонний паспорт і збирається летіти до США сама. Як перенести його візу до його паспорта? Або летіти з двома
7 років тому  •  4 підписника Відповідей немає
Збираюся до штатів вдруге (перший раз був 5 місяців), знайомий у наполегливій формі не радити летіти з України (чи то Бориспіль чи Львів), а рекомендує стартувати з Європи (може бути Варшава). Як літак з України - велика ймовірність того що візу анулюють і депортують. Хто володіє інформацією з цього приводу, буду дуже вдячний.
8 років тому  •  6 підписників 53 відповіді
Планую летіти у травні 20.02.2015 року з Києва. Незнаю, де краще придбати квиток.
9 років тому  •  6 підписників 6 відповідей
Доброго дня! Підкажіть, хто купував квитки через цей сайт. Чи виникали у когось проблеми із покупкою.
9 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
від моєму чоловікові брат дає з США запрошення гостьової візи, чи може ви допомогти заповнити анкету при поїздці до посольства в Київ????
9 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
Консультують, допомагають правильно зібрати документи... Дякую...
10 років тому  •  3 підписника 9 відповідей
Шукаю компанію для леді на вересень 2014 року для мами. США - Західне узбережжя, + плануємо круїз Карибами. пишіть! будемо раді!!!
10 років тому  •  3 підписника 7 відповідей
приблизна ціна в середньому
10 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
Podskazcite
10 років тому  •  1 підписник 2 відповіді
Добрий день. У мене планується подорож. Я вилітаю з США до Туреччини на 5 днів, з Туреччини до Росії і через два тижні повертаючись назад до США. Я носій зеленої карти США, російський паспорт та інші документи. Хотілося б дізнатися, якщо ця поїздка можлива і які документи мені необхідно зібрати?
10 років тому  •  4 підписника 5 відповідей
як мені замовити трасфер з аеропорту лас вегас до готелю канаб?
10 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Показати ще »
Усі запитання
ще