Отзыв о турфирме Диліжанс-тревел (Львов)

Аморе...Рома. хотілося б кращого

Автор:
Дата приобретения услуги: 28 мая 2019
Написано: 24 июня 2019
5.0
Турфирма: Диліжанс-тревел (Львов)
Вид услуги: экскурсионный тур

Аморе… Рома 08.06.2019

1 день. Екскурсія в Токай (12€ дигустація+гуляш) не відбулась, оскільки простояли на кордоні 6.5 годин. Приїхали в готель о 1й ночі. Готель в Угорщині R?v Sz?ll? Balaton жахливий, все старе і затхле, скупий сніданок в "ресторані" типу намет.

2 день. У Хевізі відстій автобуса 9 годин, відпочили в купальні 3-4 години, решту часу тинялись по містечку, екскурсія в Кестхей (15€) не набралась. Далі нічний переїзд до Риму.

3 день. Автобус довіз до кінцевої станції метро і поїхав на відстій, далі пересування за власний кошт. Оглядова пішохідна екскурсія по Риму входила у вартість туру, екскурсія у Ватикан 30€+17€ вхідний квиток у музей. Пізно вночі приїхали в готель La Perla на Тірренському узбережжі, в якому провели 4 ночі. Невідомо, про що думав туроператор, коли поселив туристів у кримінальному передмісті Неаполя. Вулиці закидані сміттям, чергують бомжі і проститутки. Поспілкувавшись з нашими емігрантами, взнали, що ввечері прогулюватися є просто небезпечним. Дорога до пляжу займала 10-15хв. Безкоштовний пісчаний пляж у смітті, на ньому немає нічого; вхід на чистий платний 3€, є перевдягалка, лежак 2€, парасолька 5€, душ холодний 0.20€, гарячий 0.80€. Єдине, що рятувало ситуацію, це наявність супермаркета у 8хв від готелю. Сам готель не поганий, але на 4* не тягне, максимум 3*.

4 день. Вільний день.

5 день. Екскурсія на Амальфітанське узбережжя (64€). Виїхали з готелю о 8 ранку, проїхали по Неаполю, де пересіли в менший місцевий автобус, зупинилися в Сорренто - півгодини екскурсія і півгодини вільного часу, - екскурсовод аргументувала тим, що паркінг в Амальфі бронюється заздалегідь на певну годину і ми запізнюємся, а от через що це запізнення туристи не зрозуміли. Далі зупинки на фотопаузу в Позітано і Прайано, екскурсія в Амальфі по собору і година вільного часу. В готель повернулись о 18 вечора. Чому не можна було більше часу провести у містах залишається загадкою, але отакий сервіс за ваші немаленькі гроші.

6 день. Екскурсія в Неаполь (15€) не набралась, але організували трансфер (10€ - на який не можна було використати депозит), де туристи мали 5 годин вільного часу, за що велика подяка.

7 день. Вільний день. О 18 год виїзд і нічний переїзд до Вертерзее.

8 день. Автобус довіз до окраїни Клагенфурта і встав на відстій. У 500м вхід на пляж Вертерзее (5€ цілий день або 3.5€ на 2 години), є перевдягальні, душ. За 20хв до початку екскурсії у Клагенфурт(14€) керівник групи заявив, що добиратися треба громадським транспортом за свій рахунок 2.20€ в один бік, чому транспортні витрати не включені у вартість, про що ніде не написано, і чому про це повідомив так пізно, пояснити не зміг. Отже вартість екскурсії склала 18.40€, що явно того не вартує; по приїзді після звернення до Диліжансу, гроші за транспорт повернули. Переїзд у готель Aqua S?rv?r в Шарварі, номери і сніданок порадували, але було одне АЛЕ - відсутність кондиціонера, в номері задуха.

9 день. Приїзд до Мішкольца о 13:10. Керівник групи дав час лише до 16:20. Туристи з боєм мали вибивати ще 40 хвилин на відпочинок у купальні, адже чому купуючи квиток на 4 години, мають відпочивати тільки 2 з урахуванням часу на дорогу від паркінгу до купальні і чергу в касу. На кордоні простояли 3 години. У Львів приїхали о 3й ночі.

Щодо керівника групи: Олесь Миронів показав себе недосвідченим у проведенні подібних турів. Він старався, але занадто. Наприклад, під час нічних переїздів примусово будив туристів вночі, щоб вони сходили в туалет. Напевно, перед тим позив дитячі групи :) Зранку теж поспати не дав, оскільки мав надати інформацію про наступне місто. Напротязі туру читав багато різної інформації про країни і міста, можна було і менше, від того хотілося відпочити. Проблема з чітким формулюванням думки: 5 хвилин розказує те, що можна сказати одним реченням - "40 хвилин на туалет і сніданок". Підбір фільмів слабенький: по темі показав тільки 2. Музику взагалі не включав. Двох іменинниць привітав із запізненням на день. Почуття гумору відсутнє. Інциденти у Клягенфурті і Мішкольці описані вище.