Отзыв о турфирме Диліжанс-тревел (Львов)

Тур Ті Амо Тоскана - майже ідеальний тур

Автор:
Дата приобретения услуги: 17 сентября 2019
Написано: 24 сентября 2019
7.0
Турфирма: Диліжанс-тревел (Львов)
Вид услуги: пакетный тур

Напишу детальний відгук про тур «Ті Амо Тоскана». Можливо, він стане комусь корисним.

Перший день туру пройшов у дорозі, оскільки для поїздки в Егер не назбиралось достатньо людей. Це було і до кращого.

День другий – прибуття у Баден (невелике курортне містечко поряд з Віднем, в якому можна провести день, оскільки є невеликий історичний центр, дуже гарний парк і термальний комплекс). Проте організатори туру явно переборщили, обіцяючи в один день у програмі і Баден, і Відень, намагаючись привабити більше людей (ті що не були в Бадені, клюнуть на Баден, ті що не були у Відні, поведуться на Відень). У нас в групі назбиралось таких 15 людей, яких після 2 годин в Бадені треба було везти у Відень. Крім того, перед нічним переїздом мав бути обов’язковий 9-годинний відстій автобуса. У зв’язку з цим ми з Бадена вирушили у півночі, що зіпсувало нам весь наступний графік.

День третій – прибуття у Пізу та потім Флоренцію із значним запізненням, яке було пов’язане з пізнім вибуттям з Бадена.

День четвертий – організатори тури пропонують вільний день у Флоренції. Але провести вільний день у Флоренції вдасться далеко не кожному, але лише тим, хто добре обізнаний з транспортною системою Італії, вміє прочитати розклад італійською або англійською мовою, знає, як придбати квитки в спеціальних терміналах та їх закомпостувати в інших. Це пов’язано, з тим, що ночівля була у готелі в місті Incisa, що в 60 км від самої Флоренції, до якої треба добиратись електричкою. З групи у 36 людей тільки 2 наважились відбути до Флоренції.

Інші вибрали факультатив «Сієна і Сан-Джемільяно», і не прогадали. Міста, які перебувають під охороною ЮНЕСКО. Враження, що ти на машині часу попадаєш в справжнє середньовіччя – настільки збережена історична частина у 2 містах. Правда добирались ми до Сієни із значними труднощами. Відстань у 75 км була подолана за 3 години. До пригорода Сієни ми доїхали швидко, а в історичну частину не могли попасти довго. Намотували безліч кіл на підступі до Сієни. З початку вийшов з ладу GPS навігатор (на мою думку упущення туроператора), потім наш керівник групи згадав, що автобус не придбав ваучер для заїзду в центр міста. Але за всі косяки фірм, водіїв, керівників груп як відомо відповідають туристи, тому у нас просто після оглядових екскурсій не було вільного часу. Якби не цей інцидент, міста Сієна і Сан ДЖамільяно – найкраще, що було у турі.

П’ятий день – Трієст, місто, яке нічим надзвичайним на мою думку не відрізняється. Єдине, що майже в центрі міста є море, і є ще дуже гарний замок на окраїні міста. Оскільки була жара, всі пішли на море. Людей на оглядову екскурсію та замок не назбиралось.

Шостий день пройшов у автобусі.

Всі тури «Диліжанс Тревел» називаються Low Cost. Не знаю, що це означає для автобусного туру. Можливо це передбачає маршрут автобусом з лисими протекторами, який не назвеш зручним і комфортабельним. На початку подорожі здавалось, що він на трасі Київ-Чоп розвалиться. Протягом нашої шестиденної подорожі Італією ми подивились лише 2 французькі комедії, одна з яких була про сексуально стурбованих чоловіків. Ні музики, ні фільмів, ні передачі «Орел і решка» було. На такі дрібниці я ніколи не звертаю уваги, але 6 днів подорожувати в гробовій тишині досить неприємно.

І наостанок. Водії, на жаль не знаю їх імен, заслуговують найвищої оцінки і подяки від всіх туристів, справжні професіонали своєї справи, до того дуже ввічливі і приємні у спілкуванні. Завжди допомагали з багажем. Керівник групи – Діма Кузенко, явний початківець у своїй справі. Але з своїми обов’язками справлявся справно, в окремих випадках його рятувало почуття гумору, правда деколи не завжди доречне. Готелі по маршруту туру цілком пристойні. Місцеві гіди- фахівці своєї справи, від їхніх екскурсій всі були в захваті.