Отзыв о турфирме Adriatic Travel Туроператор (Львов)

Скасували автобус і не попередили ні мене, ні туроператора!!!

Автор:
Дата приобретения услуги: 20 июля 2020
Написано: 11 августа 2020
2.0
Турфирма: Adriatic Travel Туроператор (Львов)
Вид услуги: другие услуги

Три дні тому повернувся з відпочинку у Болгарії, де турагенція «Adriatic Travel» виступала у ролі перевізника. Повертатися в Україну ми мали 01.08.20 в 11.30. Прибули до місця посадки в автобус завчасно. Коли до відправлення залишалися лічені хвилини, а автобусу ще не було, я зателефонував своєму туроператору, який миттєво зв'язався з представниками «Adriatic Travel». Відповідь мене шокувала: «Сьогодні ви не поїдете….»

Я думаю, Ви можете собі уявити стан людини, яка, перебуваючи у чужій країні з дитиною, опинилася у такий ситуації. Коли ти зможеш виїхати?, звідки?, в якій годині?... і тобі з багажем треба десь шукати житло!!! Всі ці питання «розрулював» мій туроператор з турагенцією «Adriatic Travel». Зі слів туроператора, адміністрація «Adriatic Travel»була дуже, ДУЖЕ не задоволена, що їх потурбували у вихідний день!

Я розумію, що, особливо у наш час, можуть траплятися різні форс-мажори… Однак, мене ОБУРИВ той факт, що не попередили ні мене (хоча керівник групи мав мій номер телефону), ні туроператора, з яким я заключив угоду. Навіть не намагалися!!!

Надалі неприємності продовжувались: виїзд призначили на наступний день і нам з моєю дитиною виділили місця в різних кінцях автобуса (ну як вам? Хоча, ми оплачували хороші місця 1 та2) І знов «розрулював» туроператор. Автобус виїхав з затримкою у 2 години. Це навіть не відсутність сервісу, це жорстоке знущання з елементами садизму!

Резюмую: Шановні туристи, якщо Ви бажаєте отримати від подорожі тільки позитивні емоції, ні в якому разі не зв’язуйтесь з турагенцією «Adriatic Travel»! Якщо щось піде не так, вся відповідальність падає тільки на ВАС! А турагенцієя «Adriatic Travel» залишиться тільки з вашими грошима(

Шановні туристичні агенції, якщо для Вас важливий задоволений клієнт, настійно не рекомендую Вам співпрацювати з турагенцією «Adriatic Travel»! Стресу буде багато, а ось база клієнтів буде стрімко зменшуватись!

Бажаю усім вдалого відпочинку!

Копія «Електронна книга скарг України.»