Відгуки та розповіді про готелі Абхазії

Розповіді туристів про Абхазію додати розповідь
Баба Яга в тилу "ворога". Частина 4
Початок тут >>> Незважаючи на те, що виїзд на екскурсію був о 7-й, поснідати ми встигли. У скриньку ми заплатили по 200 р. , решту грошей сказали віддати вже за кордоном.
 •  4 роки тому
Відпочинок у Алахадзи (Піцунда)
Ми з чоловіком, аналізуючи ціни на відпочинок в Абхазії, звернулися до турфірми. Дуже люб'язна дівчина-менеджер підібрала нам тури на цікаві дати з 11.06. 18 по 21.06. 18.
 •  6 років тому
На Сухум гору або Фунікулер 2017, останки колишньої розкоші.
У минулі совкові часи Сухум-гора, звана у них Фунікулером, була пам'яткою, дорога вгору починалася внизу з колонади, далі майданчик з фонтаном, сходи в обрамленні квітучих рододендронів, з кафе та видовим майданчиком на вершині.
 •  6 років тому
Піцунда 2017 або негостинна Апсна.
Свою Абхазію місцеві називають Апсни - країна душі. З часом все змінюється, і тепер з їхньою душею справи ПАРШИВО, ПРОТУХЛА вона. Тепер замість гостинності вам доведеться зіткнутися з яскравими сторонами їхнього дикунського середньовічного менталітету, а це ЛІНЬ, БЕЗКУЛЬТУРІЯ та БЕЗЗАКОННЯ.
 •  6 років тому
Дуже красиво, дешево та смачно!
Несподівано видався тиждень відпочинку. Бюджет було обмежено. Тому було вирішено поїхати до Абхазії. Купили тур на тиждень в готель Лагуна у Гудауті, точніше готель на околиці селища Бамбора.
 •  7 років тому
Весела відпустка в Абхазії
Нарешті довгоочікувана відпустка настала. Стою на самоті о 23.00 у Макдональдса і чекаю туристичний автобус фірми "Румб". Він трохи спізнився, але це не затьмарило мій настрій, я просто трохи змерзла.
 •  7 років тому
Чудовий відпочинок в Абхазії.
Здрастуйте, я б хотіла залишити відгук про наш чудовий відпочинок в Абхазії! Довго думали, де ж відпочити цього літа, розглядали Туреччину, Грецію та ін. , але у результаті вибір несподівано впав на Абхазію з маминої ініціативи.
 •  7 років тому
Нова їдальня-кафе самообслуговування. Якби не скажені дівки-обслуга.
Нова їдальня у Сухумі 2016 кафе самообслуговування. Кафе самообслуговування Нова їдальня в Сухумі у Турбази 2016рок >  Оформлено все цивілізовано, їжа пристойна, є безкоштовний WI-FI, ціни цілком демократичні на відміну від селі - поїли в центрі.
 •  7 років тому
Абхазія – країна мрія
Була в Абхазії двічі. Дуже красива країна. Природа казкова, море чисте, гірське повітря. Чисто там, до речі, скрізь. Однак у готелях прибирають погано, знову ж таки скрізь.
 •  7 років тому
Снігова Гагра – лихо для мешканців
Їхали на новорічних канікулах з м. Новоросійськ у 3-денну екскурсію Абхазією від турфірми Едем. Плюси: - сніг в Абхазії в Гагрі в такій кількості - рідкість, пальми, мандарини, хурма в снігу - незабутнє видовище; - двоповерховий автобус; - досвідчені водії та супроводжуюча (жодної аварії на ...
 •  8 років тому
Показати ще »