Відгуки та розповіді про готелі Гагри

Розповіді туристів про Гагру додати розповідь
нічліжка
Двічі мешкали тут у стандартних номерах. Старо, бідно, але природа і море тут унікальні. На цей раз забронювали номер "підвищеної комфортності". Слава Богу лише на чотири ночі.
 •  1 рік тому
Огидний гадюшник, а не готель!
Я з чоловіком та дитиною, якій 1.5 місяців вирішили відпочити в Абхазії. Ми забронювали заздалегідь за 2 місяці у Гаграх готель Невські зірки. Нарешті, ми дочекалися поїздки на відпочинок.
 •  3 роки тому
Небезпечно для здоров'я, шум, антисанітарія
Номер з видом на гори та ворота, в які з 6 ранку ломляться авто, сигналячи на всю округу. Сон після 6 – ніякий. Харчування на 2 бали, тим більше отруївся від їхнього приготування, блювота і пронос.
 •  4 роки тому
Чудово
Були в липні, спека стояла неймовірна, і боялися, щоб кондиціонер працював, але обійшлося, навіть меблі нові, сервіс на найвищому рівні, всі привітні, посміхаються, на всі запитання відповідають.
 •  5 років тому
Недоглянуто і брудно, як і скрізь у Гагрі
Номери старі, радянської будівлі, з поганим ремонтом та стародавнім холодильником. сервіс ніяка суміш радянської неуваги з абхазьким байдужістю. ліфт у цій багатоповерхівці постійно ламався.
 •  5 років тому
Відмінний готель
Відпочивали із колегами по роботі. на тлі всієї Абхазії це одне з найкращих місць. Відмінний сервіс, дуже зручні номери. харчування (шведський стіл) відмінне, на будь-який смак, у тому числі дієтичне.
 •  6 років тому
Плюси: раннє заселення та близькість до моря. Мінуси: все інше
Відпочивали у готелі у вересні 2018 року з чоловіком та дитиною. Почну з того, що спочатку нас відправили з валізами в номер на 6 поверх (благо є ліфт), в якому одне ліжко, хоч у нас було у заявці 2+1.
 •  6 років тому
Отруїлися всією сім'єю
Були в готелі Гранд готель Гагра на початку серпня 2018 року, я і двоє дітей. Номер 607, заселили нас на кілька годин раніше ( це єдиний плюс), заходимо в номер, прийняти душ з дороги- сморід каналізацією моторошна, я б сказала як у туалеті на вокзалі.
 •  6 років тому
Відмінна територія, огидний wi-fi, проблеми із заселенням, совкові номери.
Готель вибирала за принципом – багато дітей, територія, послуги (басейн, спорт зал), тощо. зручності у номері. 1. Це проблема із заселенням. Приїхавши з ваучером, ми виявили, що бронь є, а номери для нас немає.
 •  6 років тому
Відпочинок у Санаторії
Ось уже кілька місяців всією сім'єю згадуємо літню відпустку та чудові дні, проведені в санаторії "Челюскінців". Чи можу я порадити цей санаторій охочим відпочити в Абхазії?
 •  6 років тому
Показати ще »


Ще про Гагру