Сонячний 3*– Відгуки

44
Оцінка 8.010
на основі
44 відгуків
№2 у рейтингу готелів Гагри
6.1 Номер
6.6 Сервіс
6.8 Чистота
7.8 Харчування
6.8 Інфраструктура
Пансіонат "Сонячний" (будинок відпочинку) розташований у сосновому лісі на мальовничому схилі Гагрського хребта, в маленькому селищі Холодна річка в 14 км на захід від міста Гагра. Тут зосереджено унікальні лікувально-оздоровчі фактори, сприятливі для відпочинку дітей та дорослих. Літня спека пом'якшується гірсько-долинними повітряними потоками, повітря наповнене фітонцидами вічнозелених рослин. На території будинку відпочинку, що проросло пальмами, буками, внизу, між високими урвищами каньйону, біжить невелика, але стрімка річка Багерепста. Вона відрізняється від сусідніх гірських рік своєю кришталево чистою водою, тому що тече з печери, а не зі схилів гір. В безпосередній близькості від будинку розташований історико-архітектурний пам'ятник – знаменита Дача Сталіна.Детальніше →
аватар Antsiferk
 •  їздив(а) 7 років тому
Оцінка 6.0
Недорогий пансіонат, що залишився з радянських часів. Багато сходів до пляжу по підземному переходу, в якому завжди мокро. Харчування не різноманітне, м'яса та фруктів мало, але все цілком їстівне. … Ще ▾ Недорогий пансіонат, що залишився з радянських часів. Багато сходів до пляжу по підземному переходу, в якому завжди мокро. Харчування не різноманітне, м'яса та фруктів мало, але все цілком їстівне. Море чисте, від кордону недалеко.
аватар artmaks.info
 •  їздив(а) 7 років тому
Оцінка 10.0
Я просто захоплений Абхазією! У пансіонаті "Сонячний" мені також дуже сподобалося! Є все для прекрасного відпочинку: море, шикарна природа, добрі люди, хороша та смачна їжа та звичайно ж цікаві екскурсії. … Ще ▾ Я просто захоплений Абхазією! У пансіонаті "Сонячний" мені також дуже сподобалося! Є все для прекрасного відпочинку: море, шикарна природа, добрі люди, хороша та смачна їжа та звичайно ж цікаві екскурсії. Хочеться сказати всім, хто працює в пансіонаті, дякую! Тут цінують людей і намагаються зробити відпочинок таким, що запам'ятовується.
аватар
 •  їздив(а) 7 років тому
Оцінка 9.0
Довго планував подорож на відпочинок, але грошей завжди не вистачало на закордонні курорти. На сімейній раді вирішили поїхати в Абхазію, тому що знаходиться неподалік і всі знайомі, які відвідали Абхазію, дуже приємно відгукувалися. … Ще ▾ Довго планував подорож на відпочинок, але грошей завжди не вистачало на закордонні курорти. На сімейній раді вирішили поїхати в Абхазію, тому що знаходиться неподалік і всі знайомі, які відвідали Абхазію, дуже приємно відгукувалися. Оселилися в пансіонаті "Сонячний". Незважаючи на порівняно невисоку ціну, ми провели незабутню відпустку. Дружині з дітьми сподобалися екскурсії та природа, а мені спокійний та розмірений спосіб життя та якісне харчування за принципом шведського столу. В одному ми зійшлися – люди тут найдобріші та найпривітніші.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар
 •  їздив(а) 7 років тому
Оцінка 9.0
Я провів дуже яскраву і незабутню відпустку в Абхазії. проживав у пансіонаті "Сонячний". За співвідношенням ціна-якості це мій найкращий відпочинок. У пансіонаті є всі умови для комфортного проживання: зручні апартаменти, харчування за принципом шведського столу, ввічливий персонал. … Ще ▾ Я провів дуже яскраву і незабутню відпустку в Абхазії. проживав у пансіонаті "Сонячний". За співвідношенням ціна-якості це мій найкращий відпочинок. У пансіонаті є всі умови для комфортного проживання: зручні апартаменти, харчування за принципом шведського столу, ввічливий персонал. Але найбільше мені сподобалися екскурсії та дивовижна природа Абхазії.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар
 •  їздив(а) 7 років тому
Оцінка 9.0
Абхазія запала мені в душу! Я навіть не думав, що Абхазія настільки гарна. Люди дуже доброзичливі. Відпочивав у пансіонаті "Сонячний". Умови просто відмінні: шведський стіл, затишна кімната, захоплюючі екскурсії та дуже ввічливий персонал. … Ще ▾ Абхазія запала мені в душу! Я навіть не думав, що Абхазія настільки гарна. Люди дуже доброзичливі. Відпочивав у пансіонаті "Сонячний". Умови просто відмінні: шведський стіл, затишна кімната, захоплюючі екскурсії та дуже ввічливий персонал. Наступного року планую повернутися сюди. За співвідношенням ціна-якості це мій найкращий відпочинок.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар
 •  їздив(а) 7 років тому
Оцінка 9.0
У пансіонаті "Сонячний" ми із сім'єю відпочиваємо щороку. Бюджет на відпочинок у нас невеликий, але на відпочинок тут цілком вистачає. Головне, що подобається всім членам сім'ї. … Ще ▾ У пансіонаті "Сонячний" ми із сім'єю відпочиваємо щороку. Бюджет на відпочинок у нас невеликий, але на відпочинок тут цілком вистачає. Головне, що подобається всім членам сім'ї. В Абхазії просто дивовижна природа, а місцеві жителі найдобріші та найпривітніші. Умови в самому пристойному пансіонаті. У номерах все як належить: кондиціонер, телевізор, санвузол і приємна зупинка. Завжди чисто. Харчування якісне і можна їсти вдосталь.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар
 •  їздив(а) 7 років тому
Оцінка 9.0
Якщо говорити про відпочинок в пансіонаті "Сонячний", то крім позитивних моментів нема чого відзначити. Відразу після прибуття я відзначив для себе доброзичливість персоналу. … Ще ▾ Якщо говорити про відпочинок в пансіонаті "Сонячний", то крім позитивних моментів нема чого відзначити. Відразу після прибуття я відзначив для себе доброзичливість персоналу. Апортаменти хоч і не люкс класу, але за свою вартість більш ніж добре. Загалом я закохався в Абхазію! Природа просто унікальна, а екскурсії по-справжньому цікаві. Чисте повітря і позитивне ставлення людей роблять свою справу і повернувся додому повністю відпочиваючим та повним сил.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар
 •  їздив(а) 7 років тому
Оцінка 9.0
У пансіонаті "Сонячний" ми відпочивали разом із донькою. Відпочинок пройшов спокійно, але було багато цікавих моментів. Нам із донькою дуже сподобалася природа Абхазії та люди, які тут живуть. … Ще ▾ У пансіонаті "Сонячний" ми відпочивали разом із донькою. Відпочинок пройшов спокійно, але було багато цікавих моментів. Нам із донькою дуже сподобалася природа Абхазії та люди, які тут живуть. Всі як один добрі та дуже доброзичливі. Вперше під час екскурсії я не намагався поспати, бо було справді цікаво. Та й не можна сказати про харчування за принципом шведського столу. Їжа дуже смачна та різноманітна. Набрав 6 кілограм, тепер доведеться у спортзал ходити.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар KlinPoL
 •  їздив(а) 7 років тому
За вікном весна, а я вже думаю про повернення до Абхазії. Відпочивали з чоловіком минулого року у вересні, зупинитись вирішили у "сонячному". Все дуже сподобалося, обслуговування чудове, життєрадісні, добрі люди; в номерах просто, але найголовніше затишно і чисто, є всі зручності, не жарко; харчування гарне та різноманітне. … Ще ▾ За вікном весна, а я вже думаю про повернення до Абхазії.
Відпочивали з чоловіком минулого року у вересні, зупинитись вирішили у "сонячному". Все дуже сподобалося, обслуговування чудове, життєрадісні, добрі люди; в номерах просто, але найголовніше затишно і чисто, є всі зручності, не жарко; харчування гарне та різноманітне. Найголовніше пляж дуже близько, ціна не завищена. Шикарні гори, природа, повітря! Відпочивати збираємось цього разу у травні, хочемо спробувати дикуном у наметах для різноманітності, але через пару днів повернемося до готелю)))
аватар
 •  їздив(а) 7 років тому
Оцінка 9.0
Торік із дружиною їздили у пансіонат Сонячний у відпустку. Чесно сказати зовсім не пошкодували, нічим не гірше ніж закордоном. Просто відмінні та сучасні номери є все необхідне для комфортного проживання. … Ще ▾ Торік із дружиною їздили у пансіонат Сонячний у відпустку. Чесно сказати зовсім не пошкодували, нічим не гірше ніж закордоном. Просто відмінні та сучасні номери є все необхідне для комфортного проживання. А найбільше порадувало, то це шведський стіл, це зручно. Тепер якщо відпочинок, то тільки в Абхазію, не думав, що там так красиво і спокійно.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
Показати ще »


Запитань
поки немає
Поставте запитання про готелі експертам, та отримайте відповіді в найближчі години.
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ
Визначні пам'ятки
Жоекварська ущелина
Оцінка 6.0
Абхазія, Гагра
Активний відпочинок, Природа
Колонада у Гаграх
Абхазія, Гагра
Вулиці, площі, краєвиди, Пам'ятники

Пансионат "Солнечный" (дом отдыха) расположен в сосновом лесу на живописном склоне Гагрского хребта, в маленьком поселке Холодная речка в 14 км западнее города Гагра.

Здесь сосредоточены уникальные лечебно-оздоровительные факторы, благоприятные для отдыха детей и взрослых. Летняя жара смягчается горно-долинными воздушными потоками, воздух наполнен фитонцидами вечнозеленых растений. На территории дома отдыха, проросшем пальмами, буками, внизу, между высокими обрывами каньона, бежит небольшая, но стремительная речка Багерепста. Она отличается от соседних горных рек своей хрустально чистой водой, так как течет из пещеры, а не со склонов гор. В непосредственной близости дома отдыха расположен историко-архитектурный памятник – знаменитая Дача Сталина.

Опис пляжу На пляж можно спуститься на лифте или пройти 300 метров пешком по дорожкам парка.
У готелі

бар, бильярд, шашлычная, 3 кафе на пляже, дискобар, открытая танцевальная площадка, промтоварный и продуктовый магазины, фруктовый рынок, массаж, физиотерапия, прокат телевизоров, игротека, камера хранения, международная связь, детские и спортивные площадки: открытый теннисный корт, спортзал, настольный теннис.

Опис номерів

двенадцатиэтажный корпус рассчитан на 450 мест и построен в форме раскрытой книги. Блочная система, в блоке два самостоятельных 2-местных номера и удобства на блок (холодильник, раздельный душ и санузел).
Из всех номеров дома отдыха "Солнечный" открывается потрясающий вид на море и яркие горные пейзажи.

У номерах

две кровати, две тумбочки, стол, стулья, встроенные шкафы, на стенах – обои, на полу – линолеум/паркет, прикроватные коврики, на окнах – портьеры и тюль. Телевизор в холле.

ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ