Відгуки та розповіді про готелі Гудаути

Немає повідомлень про Гудауте   Написати
Розповіді туристів про Гудауту додати розповідь
Чи не рекомендуємо!
такий "готель" бачу вперше! Приїхала з мамою та однорічною дитиною. Для дітей взагалі немає нічого! Дорога - руїни, навіть коляска насилу проїжджає. Після приїзду нас намагалися поселити в однокімнатний номер, замість покращеного двокімнатного.
 •  8 років тому
поганий пансіонат, Wi-Fi платний 100 руб. на день зв'язок нестабільний.
обрали пансіонат в останній момент хотіли з'їздити до Абхазії в інших не було місць. Зовні пансіонат виглядає непогано, але самі кімнати – жах. Ремонту в кімнатах не було дуже давно.
 •  8 років тому
Не вірте аборигенським вихвалянням самих себе, їх СУМНІВНОМУ *раю на землі* Абхаз
Не надто довіряйте жахливим самохваленням аборигенів-піарників про "рай на Землі" в Абхазії. "Райський куточок" Гудаута-некоронована столиця КРИМІНАЛУ в цій і так неспокійній країні.
 •  7 років тому
пансіонат чорноморець
ми з чоловіком чудово відпочили а у вересні тихо спокійно море чисте тепле харчування відмінне номер гарний дельфіни припливали але ми то запізнимося то не дочекаємось обов'язково поїдемо ще нас все влаштовує головне море відпочинок та з каструлями не займатися персонал дуже гарний !
 •  8 років тому
Нормальний пансіонат за власну ціну
Розташований в центрі Гудаути, магазини і ринок близько. Має свій пляж. Гарна велика територія, все в зелені. Годують відмінно. харчування взагалі сподобалося все дуже смачно, на обід ще й домашнє вино подають, за бажанням.
 •  9 років тому
огидні умови
Готель 60 років . не ремонтувався з цих же часів! ВСЕ ОСИПАЄТЬСЯ. САНТЕХНІКА НЕ ПРАЦЮЄ! ВЕНТИЛЯТОРІВ НЕМАЄ, НАВІТЬ У ПРОДАЖІ. ЦІЛИЙ ДЕНЬ ПОТ! ДОПОМАГАЄ ТІЛЬКИ МОРЕ І ПРИРОДА, БІЛЬШЕ НЕ ЧОГО.
 •  14 років тому
моя відпустка
На жаль, не можу написати щось гарне про пансіонат! жили на третьому поверсі у жахливих умовах! ! Проблема з водою, меблі всі старі, стіни не пофарбовані, холодильники все течуть, сантехніка вбита, каналізація витікає прямо під ноги!
 •  14 років тому
Спокійний відпочинок
Потрапили до Чорноморця випадково. Інших варіантів не було, а в Абхазію з'їздити хотілося. Сама гостинця впринципі не погана ззовні навіть пофарбована місцями, хол теж нічого, але номери.
 •  17 років тому
Показати ще »


Ще про Гудауту