готель хороший, але панує неповага до гостей

Написано: 28 вересня 2018
Час поїздки: 6 — 16 вересня 2018
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку
Ваша оцінка готелю:
4.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 8.0
Сервіс: 1.0
Чистота: 7.0
Харчування: 7.0
Інфраструктура: 7.0
Почну з того, що ми заїхали в день народження чоловіка, я підходила до адміністрації, питала чи вітають вони гостей з днем ​ ​ народження як те, на що мені відповіли що тільки жінок пляшкою вина, я запропонувала привітати аналогічно і чоловіка, що в цьому такого, на що дівчина адмін відповіла: "не положено")))) запитала чи готують на замовлення у них тортики або випічку, святкову вечерю...коротше я все більше дратувала її, вона цього не приховувала, так я і пішла ні з чим, довелося брати таксі самій і їхати в найближчий магазин, підказали гості, адміну тільки курити на лавці, їй ніколи) жахливий адміністратор, дуже неприємна дівчина!
Перший день ми обговорювали як нам все подобається і що сюди можна повертатися, класне місце, і потім наша думка змінилася навпаки!
Заселили нас раніше на 1 годину це відразу плюс) номери відмінні) адміністратор дівчина (повна блондинка) неохоче з нами спілкувалася, довелося кліщами тягнути з неї інформацію де що знаходиться і де у них ми можемо поїсти і т. д. кожен день аналогічно, відчуття що вона ненавидить всіх гостей, а також всі 10 днів ніколи з нами не віталася, дивне ставлення, це як то неприємно було, ми люди усміхнені, перший раз таке бачили. замовити намагалися екскурсію, які піаряться у них на території цим же адміном, але всю ніч і ранок злива як з відра, а ми з маленькою дитиною, звичайно ми відмовилися, коли вже зрозуміли, що дощ зарядив на весь день (за 40 хвилин до екскурсії) , але на слід день за прогнозами було ясно, і я запитала чи є можливість перенести на завтра цю ж екскурсію. Адмін відповіла: "без проблем , добре". екскурсія скасування ена! причини не было. на рецепції ми з чоловіком хотіли з'ясувати причину , але на мене налетів чоловік незнайомий(ми так і не зрозуміли хто він) і почав мова зі слів "це ти вчора відмовилася від екскурсії? я тебе питаю, а що сьогодні передумала ? сьогодні зібралася чи що? " і т. д. при цьому це було на очах усієї адміністрації і ніхто навіть не пояснив чому так спілкується неповажно ця людина і хто він, все було на підвищених тонах, зрозуміло що екскурсія була скасована не випадково, він намагався донести, так зрозуміла, що ви сьогодні. не їсте нікуди так як вчора відмовилися і всі групи до речі теж)і він зол)виник конфлікт, пішли ми в шоці)згодом адміністратор написала вибачення на вотсап і сказала що просто рівень води в Ріці піднявся тому скасували, ми не розгубилися і замовили ту ж екскурсію в апсуа тур і в той же день шикарно з'їздили! але осад залишився! ! ! і ніякий рівень води там не підвищується через дощ, збрехали нам (Також до роботи адміністрації: для дитини немає м'ячів в готелі взагалі (в інфраструктурі заявлено і футбол) і волейбол), адміни сказали м'ячі є - голок немає щоб накачати) і так ще 10 днів і не було, ми кілька разів дізнавалися. е збухлі від дощу, м'яка немає...адміністрація зате палити встигає і на лавочках сидіти, таке відчуття що тут вони гості і працюють тільки покоївки, кухарі і двірник на набережній! начальство розгулює по готелю і їх теж все влаштовує))) нулю))))) до речі весь персонал починаючи від адміністрації закінчуючи працівниками (незрозуміло що вони вдень роблять, завжди на території купа незрозумілих чоловіків абхазів гуляють, просто гуляють і випивають на жінок покурюючи, ввечері "бадьоро" боляче танцюють зате)) сидять вечорами на набережною за столиками і бухають, курячи сигарети кидають їх прямо в газон.

Висновок: розташування готелю щодо моря-клас, власний пляж з лежаками, харчування, номери - це супер! тут теж німому з ними) все обман немає анімації і жодного розважального вечора за 10 діб! грубість і байдужість адміністрації, йога заявлена ​ ​ на сайті готелю як безкоштовна, по факту вона платна за кожне заняття) аж 250 руб 15 хвилин, хоча оголошення повісили б з розцінками а то адмін диктує ціни, заховані під столом у нього, а раз немає прайса ніде значить по факти "чорна подаробочка")))) критий басейн - платний також! дитячий батут за 10 днів надули 1 раз! взагалі як то так!! ! ! У національній кухні на 3 день отруїлися всі (нас 3взр). не знаємо причини, але дуже гостро готують, хоча вона коли брала замовлення робила позначку (не гостро)! ресторані у них дуже смачний!
Взагалі висновок такий: за такі гроші можна знайти й інші варіанти в Афоні!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал