Ніка 3*– Відгуки

1
Оцінка 10.010
на основі
1 відгуки
10.0 Номер
10.0 Чистота
10.0 Інфраструктура
Готель "Ніка" в м. Сухумі розташований на схилі красивої ущелини, до моря - 17 хвилин пішки, є трансфер. Внизу ущелини невеликий прохолодний струмок, який народжується недалеко від живого джерела. Гостинні господарі на своїй ділянці вирощують усі необхідні овочі та фрукти.Детальніше →
аватар m-yanok
 •  їздив(а) 11 років тому
Оцінка 10.0
Ми приїхали в Сухум-Абхазія поїздом, так мені здається куди зручніше проходити кордон. До цього були тут 2 рази, кордон переходили пішки, мотузково. в горах. Яке повітря, який вигляд, все звичайно не описати словами! Так, з готелем не помилилися, як приємно, все нове, чистеньке, все акуратно, та й варто відзначити, які прекрасні господарі-молода пара, яка чекає малюка! місці і з такими людьми, казка! І бігати нікуди не треба, всі екскурсії вони організовують, ціни прийнятні і на житло, і на екскурсії! Всім рекомендую! ! !. … Ще ▾ Ми приїхали в Сухум-Абхазія поїздом, так мені здається куди зручніше проходити кордон. До цього були тут 2 рази, кордон переходили пішки, мотузково. в горах. Яке повітря, який вигляд, все звичайно не описати словами! Так, з готелем не помилилися, як приємно, все нове, чистеньке, все акуратно, та й варто відзначити, які прекрасні господарі-молода пара, яка чекає малюка! місці і з такими людьми, казка! І бігати нікуди не треба, всі екскурсії вони організовують, ціни прийнятні і на житло, і на екскурсії! Всім рекомендую! ! !


аватар oblachko-2283
Здрастуйте з 7 по 22 серпня 14 р. Хочемо відпочити у вашому готелі. 2 дорослі. 1- дит 5 років 2- 1рік 7 міс. Скільки коштує проживання з харчуванням. І 4 місний номер. Спасибі.
8 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ

Готель "Ніка" в м. Сухумі розташований на схилі красивої ущелини, до моря - 17 хвилин пішки, є трансфер. Внизу ущелини невеликий прохолодний струмок, який народжується недалеко від живого джерела. Гостинні господарі на своїй ділянці вирощують усі необхідні овочі та фрукти.

У готелі

Кухня у повному розпорядженні гостей.

Опис номерів

Нові, якісні меблі в кожному номері, є кондиціонер.

Адреса Абхазія, м. Сухум, вул. Комсомольська, 4й
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ