Відгуки та розповіді про готелі Андорри

Розповіді туристів про Андорру додати розповідь
Андорра-маленька та чарівна.
Я б звичайно обрала ще одну поїздку в Наварру, але маємо те, що маємо! Купили поїздку у "готельного" гіда. Я зовсім не зрозуміла навіщо він та які його обов'язки. Запропонувати екскурсії за завищеною ціною та написати рядок про трансфер з готелю.
 •  5 років тому
Вояжж до Андорри. Висновок
Тягнути важкі чохли сил уже не було жодних, і ми їх пхали ногами, просуваючись у черзі на посадку. Якась дівчина запитала, що там у нас, музичні інструменти? Я пожартувала про ручні кулемети.
 •  5 років тому
Вояжж до Андорри. Частина 6
Завтра виліт, а сайт МАУ все ще пише мені «Сорі! ». Нема що робити. Довелося потурбувати Андрія Cgistalker. Він пообіцяв зателефонувати МАУ. Не минуло й години, як усе запрацювало!
 •  5 років тому
Вояжж до Андорри. Частина 5
Я, зізнатися, трохи переживала, як там бідний Вадик? Чи не надто занудьгував? Але з ним все було в відносному порядку (не рахуючи коліна, звичайно). У кошику для сміття валялося кілька порожніх пивних бляшанок.
 •  5 років тому
Вояжж до Андорри. Частина 4
Добре посиділи. Душевно. Друзі нарешті змогли розповісти мені своє бачення ситуації з організацією поїздки. І я навіть стала сумніватися, чи так вони неправі? На їхню думку, все було зовсім по-іншому.
 •  5 років тому
Вояжж до Андорри. Частина 3
Після сніданку заглянули до друзів, що вже прокинулися. Вони нас спитали, чому ми їх ігноруємо?!!! ! ! Запропонували сьогодні зустрітись на горі. Вони кататимуться десь там, на прийнятних для настиного рівня катання трасах.
 •  5 років тому
Вояжж до Андорри. Частина 2.
За бортом було плюс 11. Сонячно. Автобус був напівпорожнім, вай-фай пристойним, а краєвид за вікном – не дуже дивним. Тому вдалося поспілкуватися з подругами на форумі. З правого боку став видно якийсь гірський масив.
 •  5 років тому
Вояжж до Андорри
Почалася ця катавасія ще наприкінці літа. Невідворотно наближався мій ювілейчик, і треба було кудись звалити від стандартних нудних привітань та побажань. Не люблю їх. За 49 років наслухалася.
 •  5 років тому
Горнолижний відпочинок в Андоррі
Наші початкові побажання по відпустці в Андоррі були простими - не далеко від витягу в гору, скромне житло (розглядали апартаменти або готель), сніг на трасах, тиша і гори.
 •  7 років тому
ІСПАНІЯ І НЕ ТІЛЬКИ – ВІД ТАРРАГОНИ ДО САН-РЕМО. САМОСТІЙНО (ПРОДОВЖЕННЯ)
Щоправда, я швидко помітив оголошення, що у вихідні вхід з іншого боку. Я дійшов до іншого входу, зателефонував у «домофон», і мені відчинив двері чувак якоїсь смагляво-незрозумілої національності.
 •  11 років тому
Показати ще »