Відгуки та розповіді про готелі Па де ля Каса

Розповіді туристів про Па де ля Каса додати розповідь
Відгук готелю Catalunya Hotel
Нам дуже сподобалося, це троячка. На свої три зірки там усе гаразд. Нормальний готель. Ми їздили кататися, витяг поруч, кататися є де.
 •  4 роки тому
Лише недавно повернувся з відпочинку, буквально тиждень тому.
Їздив із дівчиною відпочивати і загалом обоє залишилися задоволеними. Від готелю до трас лише 50 метрів, що порадувало дівчину. До речі, якщо ви поїхали з другою половинкою, яка не вміє кататися, її можна довірити до рук професіонала, навчання азам буквально за пару хвилин.
 •  10 років тому
Що ще потрібно для чудового відпочинку?
Добридень! Цього року нам із чоловіком удалося вирватися в гори, чим і хочу з вами поділитися. Путівки придбали у туроператора ТУІ з 10 до 17 лютого 2014 року. Потрапили в цей готель, вразив нас привітний персонал, який допоміг нам розібратись на місцевості.
 •  10 років тому
Активний відпочинок на лоні природи
Цей готель ідеально підійде для любителів активного відпочинку. Відпочивали там у новорічні канікули. Тур оформляли через Туї. Він розташований у центральній частині міста, при цьому до витягу всього 50 м.
 •  10 років тому
Містом навіть не погуляли — було не до того.
Були у Пас де ла Кас. Відпустку провели на лижах. Покаталися чудово, тільки погода була зі сніжком. Спуски посипало свіжим снігом. До витягу йти - 5 хвилин якщо дуже повільно і 3 хвилини, якщо дуже швидко (жарт).
 •  10 років тому
Шикарний відпочинок
Зупинялися у цьому готелі, коли відвідували Андорру наприкінці 2013 року. Готель розташований на вершині однієї з альпійських гір на висоті 2100 метрів, всі витяги знаходяться практично в кроковій доступності, недалеко від паркування.
 •  10 років тому
Загалом курортом залишилися задоволені.
Перед новорічними святами відпочивали із чоловіком у готелі Catalunya, у Пас де ла Кас. Тур замовили до Туї. Спочатку шукали не надто дорогий гірськолижний курорт, з хорошими трасами, вибір упав на цей готель і, в принципі, наші очікування справдилися.
 •  10 років тому
найкращий відпочинок на планеті
Готель знаходиться буквально метрів за п'ятдесят від підйомника, і при цьому в самому центрі міста, що просто ну дуже зручно. Та й у принципі, мені здається, це місце просто ідеальне для молоді.
 •  13 років тому
чудове місце
Відмінне місце, просто чудово відпочили, це один з тих недорогих готелів, де недорого не тому, що заощаджують на всьому, і немає ніякого сервісу, а тому, що просто не заламують ціни.
 •  13 років тому
просто розкішний відпочинок
Ну що можна сказати, дуже непоганий готель. Номери чистенькі, охайні, все дуже пристойно та пристойно. Є фен у номері, телевізор, завжди тепло, є опалення, забираються щодня, білизна та рушники теж змінюють, тобто в цьому плані жодних нарікань.
 •  13 років тому
Показати ще »


Ще про Па де ля Каса