Відгуки та розповіді про готелі ОАЕ

Розповіді туристів про ОАЕ додати розповідь
Світ майбутнього на Експо 2020
Оповідання про організацію подорожі тут >>> Знаєте, буває прокидаєшся, йдеш у душ, сушиш голову і радієш, як красиво на голові вляглося волосся. Викликаєш таксі в аеропорт.
 •  2 роки тому
Як організувати поїздку в ОАЕ на Експо 2020 через Абу-Дабі
Опишу тут усі нюанси під час подорожі на Експо 2020, що стосуються саме польоту через Абу-Дабі. Чи актуальні вимоги для вакцинованих людей:  Так. Тривалість подорожі:  1 тиждень (18.
 •  2 роки тому
Пустий Дубай епохи пандемії
У Дубаї я опинився по роботі менш як на дві доби. Одного вільного вечора метнувся в центр. Практично непідготовленим, що для мене невластиво)))). Час вилазки – 18:00-21:30, понеділок.
 •  4 роки тому
Враження від поїздки до ОАЕ
Була в ОАЕ, в Аджмані, у грудні 2019 року. До цього була в ОАЕ 10 років тому. Тоді було повне захоплення, зараз – розчарування. Готелі чудові, Перська затока теж. Дубай, Абу Дабі, Шарджа - центри такі ж красиві.
 •  4 роки тому
Дубай – місто майбутнього, та ніякого сексу!
Привіт усім! Як ви без мене? Я тут у Дубай зганяла, і мій розум був похмурий – ну дуже круто! Читайте та насолоджуйтесь! (Майже газетна версія) Сутність думки, що в Об'єднаних Арабських Еміратах все дуже дорого, тому деякі туристи дуже неохоче погоджуються туди їхати.
 •  4 роки тому
Короткий нарис про поїздку
1. Переліт а/к "Росія" з Єкатеринбурга (із затримкою 20 хвилин) пройшов нормально, новий літак, відстань між кріслами достатня, безкоштовна реєстрація на сайті авіакомпанії, за час польоту годували 1 раз.
 •  5 років тому
Незабутня, фантастична, унікальна подорож!
Я в захваті, дуже насичена програма, безліч яскравих вражень! Вперше відвідали ОАЕ. За шість днів у країні побували у трьох еміратах – Абу-Дабі, Дубай та Шарджа. Також відвідали емірат Фуджейра, тому що вибрали поїздку на Індійський океан.
 •  5 років тому
Вражаючий Дубай
Готель вибрав за рекомендацією туроператора. Готель чудовий для спокійного відпочинку. Пересуватися містом найлегше на авто - оренда недорога, бензин копійчаний, свобода та незалежність від розкладів.
 •  5 років тому
День народження у Дубаї.
Оповідання є суто для того, щоб ті, хто збирається в поїздку мали актуальну інформацію. А то я, начитавшись відгуків, які, напевно, застаріли, неясно уявляв собі ціни в цьому місті.
 •  5 років тому
Подорож до Еміратів завдяки перемозі в конкурсі на ТурПравді!
З 11 по 20 січня я з чоловіком та донькою полетіла до Еміратів, завдяки виграному конкурсу від «Біокон». За перше місце у фотоконкурсі мені надали приз: сертифікат 1.000 грн на поїздку та набір сонцезахисної косметики від «Біокон».
 •  5 років тому
Показати ще »