Відгуки та розповіді про готелі Абу Дабі

Розповіді туристів про Абу Дабі додати розповідь
Хороший готель!
Вибір зупинили у цьому готелі: сподобалося розташування, опис, ціна та якість. Прийняли чудово, персонал ввічливий і компетентний, комфорт та обстановка номера відповідали опису.
 •  2 роки тому
Економотель. Три зірки, швидше ближче до двох
Номери, судячи із пожежного плану, усі практично однакові. Близько 20 кв. м за відчуттями (із санвузлом). Ремонт та меблі свіжі, але досить сірі та убогі. Ліжко з подушками начебто зручні (якщо спиш один, удвох не спав).
 •  4 роки тому
Відгук про готель Beach Rotana
Позитивним моментом є те, що вам не потрібно далеко ходити між басейном, тренажерним залом та пляжем. Ресторан "шведський стіл" був чудовим. Тренажерний зал був добре обладнаний.
 •  4 роки тому
Відмінний готель
Це перша поїздка до ОАЕ. Нас не розчарувала ні країна, ні готель. Все на найвищому рівні. Заселили за 30 хв. після приїзду ніхто не тримав до встановленої норми за часом заселення.
 •  4 роки тому
Відгук готелю Ramada Abu Dhabi Corniche
Ми бронювали тур в останній момент, тому у нас невеликий був вибір. Поїхали до Ramada Abu Dhabi Corniche 4*. Чесно кажучи, чекав гіршого, але з готелем все було добре, харчування теж нормальне.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Royal Rose Hotel Abu Dhabi
У цьому готелі чудове обслуговування, яке нам дуже сподобалося. Персонал дуже уважні, хоч погано російську розуміють, але завжди намагалися допомогти. І сам готель, його концепція – французький замок 20 століття – дуже просто вражає, дуже гарно.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Crowne Plaza Abu Dhabi
Нам сподобалося все в цьому готелі, навіть немає чого пред'явити претензії. Персонал у готелі чудовий, якість обслуговування на гарному рівні. Харчування досить чудове. Навіть немає мінусів у готелі.
 •  4 роки тому
Відгук готелю Khalidiya Palace Rayhaan by Rotana
Добре розташування, харчування, ставлення персоналу сподобалося. Можна не брати екскурсії брати таксі (коштує недорого) самим і проїхатися все подивитися, все поряд. Готель відразу біля моря це дуже зручно, не потрібно їхати.
 •  4 роки тому
Відгук готелю Khalidiya Palace Rayhaan by Rotana
За ці гроші все нормально, харчування звичайно не дуже сподобалося, але й не можу сказати, що зовсім погано. У нас були тільки сніданки щодня одне й теж. Прибирання добре у всієї Ротани по чистоті, обслуговування все добре.
 •  4 роки тому
Готель 3 зірки з маленьким шматочком моря
Враження неоднозначне. Постараюся коротко про плюси та мінуси. З позитивних моментів – розташований у центрі міста (але вийти особливо нікуди – маленькі супермаркети та один магазин), ходить безкоштовний шатл в Абу-Дабі молл.
 •  4 роки тому
Показати ще »


Ще про Абу Дабі