Відгуки та розповіді про готелі Дубая

Розповіді туристів про Дубай додати розповідь
Світ майбутнього на Експо 2020
Оповідання про організацію подорожі тут >>> Знаєте, буває прокидаєшся, йдеш у душ, сушиш голову і радієш, як красиво на голові вляглося волосся. Викликаєш таксі в аеропорт.
 •  3 місяці тому
Як організувати поїздку в ОАЕ на Експо 2020 через Абу-Дабі
Опишу тут усі нюанси під час подорожі на Експо 2020, що стосуються саме польоту через Абу-Дабі. Чи актуальні вимоги для вакцинованих людей:  Так. Тривалість подорожі:  1 тиждень (18.
 •  4 місяці тому
Найжахливіший і найбрудніший готель у моєму житті!
Цей готель вибрали на 4 дні через близькість до аеропорту і через те, що знаходиться в старій частині міста, тому що потім у нас був круїз і на зворотному шляху інший готель в іншій частині міста.
 •  4 місяці тому
Хороший готель
У готелі відпочивали у січні 2022 року. Брали на 3-х дорослих 2-х кімнатний номер, який опинився з 2-ма санвузлами. На острові Пальма багато п'ятизіркових пляжних готелів, але цей вибрали виключно через розташування та інфраструктуру.
 •  4 місяці тому
Зіпсовані настрої та відпочинок
НЕВІДПОВІДНІСТЬ СЕРВІСУ І ЦІНИ ПРОЖИВАННЯ. Все сильно змінилося на гірший бік у готелі. Приїжджаємо сюди з відкриття щороку кілька разів. З кожною поїздкою все більше і більше мінусів та розчарувань.
 •  5 місяців тому
Готель не для відпочинку, як придорожній мотель для невибагливих
Жахливий готель, якщо ви звикли до шуму нічного клубу знизу, що пропахли цигарками брудному ушатанному номеру, то велкам. Якщо не хочете зіпсувати уявлення про Дубай, не селіться в готелі нижче 5-зірок.
 •  5 місяців тому
Жахливо
Прибирання кошмар, рушники забирають і добу їх немає, сміттєві мішки не дають, залишало смітник на півкімнати в розібраному вигляді без сміттєвого мішка на весь день, чай не доповідають, туалетний папір один раз узагалі забрали і його довелося просити!
 •  4 місяці тому
Дуже хороший готель, чуйний персонал
У готелі ми відпочивали з чоловіком з 8 по 15 грудня 2021 р. Приїхали ближче до вечора, заселили нас дуже швидко, у номер 711, це 7 поверх і нам сподобалося, що близько до басейну, який знаходиться на даху.
 •  5 місяців тому
Найкращий пляж у Дубаї
Думаю, правильніше буде написати відгук не про готель, а саме про пляжний клуб Nikki Beach (адже по суті це готель при пляжі, а не пляж при готелі). На мою думку, це найкращий, на сьогоднішній день, пляжний клуб у Дубаї.
 •  5 місяців тому
Жахливе обслуговування
Повне розчарування! Жах! Ми приїхали відзначити річницю нашого весілля, 10 років. Найняли нянь для двох дітей. І наш час був зіпсований! Бронювання з 15.00, ми приїхали о 16, номер не готовий, зачекайте 40 хв, ось вам комплімент апероль (отримати можна з 18-19 у сусідньому готелі).
 •  5 місяців тому
Показати ще »


Ще про Дубай