Пустий Дубай епохи пандемії

11 серпня 2020 Час поїздки: з 27 липня 2020 до 27 липня 2020
Репутація: +1399
Додати до друзів
Написати листа

У Дубаї я опинився по роботі менш як на дві доби. Одного вільного вечора метнувся в центр. Практично непідготовленим, що для мене невластиво)))).

Час вилазки – 18:00-21:30, понеділок.

Добирався на майже порожньому метро.

На виході зі станції припустився помилки – вийшов на вулицю внизу. Потрібно було піднятися на рівень вище і йти пішим кондиціонованим шляхопроводом. У плюсі ​ ​ – пара знімків із нетрадиційних ракурсів.

Бурдж Каліфа

У мінусі – добре пропотів.

Метою були знамениті фонтани та Бурдж Каліфа.


Про фонтани. Подивився п'ять 5-хвилинних шоу (кожні півгодини) – вдень, у сутінках, у темряві та у темряві зверху (з оглядового майданчика Бурдж Каліфи). Я НЕ бачив наступне – лазерів, голограм, піротехніки, навіть кольорового підсвічування. Нічого не було. БУЛО - танцюючі фонтани з музикою, у темряві підсвічено звичайним (жовтим) світлом. Лаконічно, стильно, але небагато. У Вінниці шоу, можливо, крутіше. У Сінгапурі (що на Марина Бей двічі на вечір) точно крутіше. Ну чи в Барселоні фонтан теж якось веселіше. Перевірив фото в мережі – одна зі 100 показує те, що я не побачив. Відео - інша справа, все є. Схоже, що грандіозні шоу лише особливими днями. Слідкуйте за афішами загалом)))).

Людей практично не було:

Вийшовши, нарешті, від фонтанів, поцікавився, чи можна ще потрапити на саму вежу Бурдж Каліфа. Виявилося, що можна, і стою я за 20 метрів від кас. Купив квиток у порожній касі (35д), піднявся на ліфті (дуже швидкому та комфортному) без жодної черги на напівпорожній оглядовий майданчик (124-125 поверх).

Дивився на нічний Дубай з висоти 480 метрів.

Вигляд згори з Бурдж Каліфа.

Завжди вирішую собі питання: а чи варто просто підніматися кудись, щоб просто зверху подивитися? Платити за це гроші та/або пертися пішки? Але завжди піднімаюся. Люблю висоту і, мабуть, труднощі)))).

Назад на метро пройшов через знаменитий шопінг молл. Ще недавно я до цього виду визначних пам'яток ставився дуже скептично. Шопінг для мене – важка, хоч і іноді потрібна робота. Але з недавніх сінгапурських часів у мене народилася в голові нова концепція – мол, якщо вона сучасна, нова і центральна, є сучасна подоба палацу. Адже палаци туристичні об'єкти? ! Ну а молл – те саме, розкіш, фонтани, величезні зали, декорації. Ось цей дубайський з-поміж них. Замість експозицій із раритетами з королівського життя – бутіки.

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Бурдж Калифа
Бурдж Калифа
Вид с сверху с Бурдж Калифа.