Відгуки та розповіді про готелі Фуджейри

Розповіді туристів про Фуджейру додати розповідь
Не рекомендую! Некомпетентний персонал Обслуговування – 0!
Їхала до цього готелю, спеціально взявши UAI, щоб не було проблем. Але, ми зустрічаємося в готелі 5 * з некомпетентністю персоналу, введенням в оману гостей, зміною концепту постійно - інакше я не можу пояснити, чому одного дня діють одні умови, а другого дня зовсім інші!
 •  4 тижні тому
Готель середньої паршивості
З аеропорту Дубаї їхати 1.5 -2 години, дивлячись який водій, дороги відмінні. У готелі скрізь постільний ковролін у плямах та з дивним запахом. Номер не був готовий до нашого приїзду; не було мила, шампуню, сміття, чаю, кави, хоча чайник був.
 •  5 місяців тому
Інстаграмний готель, але в океан було важко зайти
Хотілося усамітнення та відпочинку з родиною, тож обрали цей готель. Від цивілізації він знаходиться далеко. Але магазин та аптека є поруч. У шопінг возить шатл щодня. Сервіс не нав'язливий.
 •  9 місяців тому
Готель дуже брудний, в басейн навіть було гидко заходити, тому що навколо дуже курно і сміття
Потрапили до цього жахливого готелю по Фортуні Відзначали Новий рік 2023 року в оае. Готель старий та брудний. Персонал не розмовляє англійською. Обіцяного трансферу до пляжу не було.
 •  1 рік тому
Хороший готель
Відпочивала тиждень перед Новим роком. Весь тиждень була погода 27-30. Готель гарний. Забирають щодня. На пляж возить трансферт туди 10.00, назад о 14.40. В автобусі видають воду та рушник пляжний.
 •  2 роки тому
Відмінний, сімейний відпочинок
Готель нам сподобався затишний, невеликий, ввічливий персонал. Ми відпочивали за системою Все включено, з їжею проблем немає. Але найголовніше, що хотілося відзначити це чуйність персоналу.
 •  2 роки тому
Готель відповідає 5 заїздам. Гарна, тверда 3!
Відпочивали у цьому готелі у травні 2021 року. Звертаємо увагу на таке: 1) Браслет all inclusive одягається о 13:00, а заселення в номер відбувається не раніше заявленого часу (близько 14:00), так з виселенням, браслети знімають рівно о 12:00, тобто можливості пообідати в день від'їзду вже немає.
 •  3 роки тому
Перший раз в ОАЕ, загальне враження гарне
Перш ніж наважитися відправитися в ОАЕ читав безліч відгуків, всі діляться загальними враженнями, але конкретики мало, поспішаю поділитися своїм враженням, поки свіжі спогади, сподіваюся це допоможе вам.
 •  3 роки тому
Хто любить тишу, тому сподобається
Все сподобалося. Починаючи з трансферу, заселення до готелю, все дуже швидко. Номер світлий, просторий, з видом на океан. Вся сантехніка у робочому стані. Море тепле, пляж та лежаки чисті.
 •  3 роки тому
Затишно, добре та по-домашньому
Готель вибирали довго, перебрали не один варіант, до останнього переживали, але реальність перевершила всі очікування. Заселили вчасно, відразу по приїзду, номери співпадали фото і були хоч і невеличкі, але комфортні (жили в стандарті).
 •  4 роки тому
Показати ще »


Ще про Фуджейру