Дуже жадібний і непридатний готель!

Написано: 25 Січня 2020
Час поїздки: 12 — 23 Січня 2020
Ваша оцінка готелю:
3.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 4.0
Сервіс: 2.0
Чистота: 2.0
Харчування: 3.0
Інфраструктура: 2.0
Відпочивали в цьому готелі в січні 2020 року. Не було відчуття, що ти дорогий гість, і на тебе тут чекали.
Наш літак приземлився рано, о 6:00 ранку. Поки отримали багаж, поки що доїхали було 10:00. Було дуже холодно, йшов дощ. У готелі в центральному корпусі в декількох місцях капало зі стелі, в тому числі і на дивани з туристами. У туалеті центрального корпусу брудно, не прибрано, стоять давно зів'ялі квіти.
Коли нам, змерзлим, принесли щось червоне у склянках, я зраділа, думала, що це гарячий чай, що було б логічно. Але це виявився крижаний напій, який посилив негативне сприйняття. У цьому готелі не прийнято виявляти гнучкість та уважність до гостей.

Ми запитали, чи можна нам піти на сніданок (сніданок закінчується о 10:30) чи нам, можливо, залишили пізній сніданок, як це практикують у багатьох готелях, але тут так не прийнято – на тебе не чекали, ти голодний, холодний повинен чекати 14 : 00, поки тебе поселять, і тільки потім дозволять користуватися їдальнею. Я вважаю, що це неповага у туристів, і можна було б виявити турботу до людей, які летіли до вас як мінімум 6 годин.

З приводу стель, що протікають - готель побудували не так давно - невже не можна було побудувати відразу як треба, щоб на голову нічого не капало?!
Стіни в корпусах все з патьоками, облущеною штукатуркою. На брукованих доріжках (тротуарах) по кілька днів не прибирають бруд після дощу.

Взагалі скрізь відчувалася жадібність чи персоналу, чи власника готелю:
- У номері вам залишають по одній 0.5 л води на особу, є ще 1.5 л води Evian, але вона платна.
Якщо тобі ще потрібна вода, треба дзвонити на ресепшн, і тобі принесуть ще води. Чому ми повинні постійно просити воду в номер? Навіщо змушувати гостя робити зайві рухи?
- Тим, у кого не all inclusive, а сніданок та вечеря – за вечерею чай тільки за гроші! Безкоштовно лише холодна вода, яку треба просити принести (наллють у склянку). Чай, звичайно, дешевий у пакетиках. Під час сніданку чай мав такий вигляд: у чайнику плавали 2 пакетики, залиті окропом, звідки ти можеш собі налити в чашку.
- Серветок паперових у їдальні немає! Якщо це пов'язано з якоюсь екологічною програмою, то чому в номерах були серветки та туалетний папір?
- Морозиво безкоштовно можна лише дітям до 12 років у тих, хто має ultra all inclusive. Тобто дорослі, які заплатили максимальну вартість, морозиво мають купувати! - Виселення відбувається о 12:00, а трансфер о 13:30. І на обід о 13:00 вже не пускають! Тільки за гроші!
Навіть якщо у вас буде трансфер увечері, вас не пустять у їдальню, тому що вважається, що ви вже поїхали о 12:00.
- Вечірньої програми жодної немає! Іноді жива музика на вулиці, але на вулиці в січні ввечері холодно!
- На пляжі пісок не розправляють, якщо сміття позбирали, і на тому спасибі!
На території мешкають коти, яких підгодовують туристи. Котики ходять у туалет прямо на пляжі.
У готелі є щури, ми сфотографували, як кішка несла в зубах щура.


Щоразу, коли ви заходите в ресторан (їдальню), на вході обов'язково у нас вас запитають номер кімнати, часто без посмішки, жорстко: "room number"! , і відзначають увійшли. У мене питання: в готелі настільки небезпечно, що вони щоразу перераховують туристів? Тут бувають чужі? Хтось пропадав?

За вечерею, якщо ви попросили офіціанта принести воду, чай, вино, і не важливо що вам принесуть обов'язково на підпис чек (порожній чи ні), де ви повинні вказати номер кімнати і розписатися.
Це що за маячня? Такий жадібний готель, що воду та чай у пакетиках подають під розпис та номер кімнати!?

На території готелю є СПА комплекс, там непогано, є басейн, сауна, хамам, джакузі. Але після його відвідування тебе не залишає запах цвілі (мабуть, погано прибирають/обробляють або джакузі, або хамам).

Загалом у цей готель ми з чоловіком не приїдемо більше ніколи! Ми багато чули про супер сервіс в Еміратах – жодного супер сервісу тут немає!
Ми практично нічого не знали про заходи, що проводяться в готелі – може, їх просто немає? На території є якийсь "клуб" та "будинок культури", які не відомо, працюють чи ні.
Анімація дуже слабка, один раз тільки бачили йогу неподалік пляжу на газоні (робили 3 людини, включаючи анімацію). Одного разу дівчина, яка проходила пляжем, говорила "дартс" - мабуть, це було запрошення відпочиваючих пограти.
Ще ночами можна прокинутися від гуркоту візків, яких котять робітники територією, від човгання ніг, і ще від якихось незрозумілих звуків. Я прокидалася від шуму і о 2 годині ночі, і о 4 ранку кілька ночей. А одного разу з 6 ранку десь у готелі щось довбали, і спати було вже неможливо.
Взагалі, якщо співробітники та керівництво готелю не в курсі – гості приїжджають до вас відпочивати! Повноцінний спокійний сон - це складова відпочинку!

З прекрасного в цьому готелі - пляж, море і берегова лінія!
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал