Перший раз в ОАЕ, загальне враження гарне

Написано: 9 травня 2021
Час поїздки: 30 квітня 2021
Кому автор радить готель: Для спокійного відпочинку; Для бізнес-поїздок; Для сімейного відпочинку з дітьми
Ваша оцінка готелю:
7.0
з 10
Оцінки готелю за критеріями:
Номери: 7.0
Сервіс: 8.0
Чистота: 9.0
Харчування: 7.0
Інфраструктура: 8.0
Перш ніж наважитися відправитися в ОАЕ читав безліч відгуків, всі діляться загальними враженнями, але конкретики мало, поспішаю поділитися своїм враженням, поки свіжі спогади, сподіваюся це допоможе вам.

Поїздку планували на травневі, сім'я троє людей. У Туреччині були, Єгипті теж і не один раз, настав час міняти напрямок. Нам із дружиною хотілося на морі, аж надто затягнулося все з карантинними заходами, синові п'ятнадцять, важливі емоції та нові враження, тому обопільно вирішили вирушити до ОАЕ. Із семи еміратів обрали Фуджейру. Комфортний клімат, Індійський океан (всі інші Емірати звернені в Перську затоку) і близько до Дубаї, ось основні причини, чому саме сюди.

Готелів переглянуло безліч. За фактом, часто виникає сумнів, як у приказці – скрізь добре де нас немає і поруч розташований готель здається чимось кращим.

Насправді, всі готелі розташовані вздовж однієї берегової лінії, хвилин за двадцять можна прогулятися вздовж океану і побачити кожен, тому який би ви не вибрали навряд чи розчаруєтеся, в даному випадку це питання смаку і гаманця, та й того, що потрібно саме вам , дивіться booking, читайте відгуки Ми вирушили до Miramar тому, що нам його порадили. Харчування брали сніданок та вечерю, є All inclusive, але ми на місці не сидимо, тому так. Але… тут важливий момент, якщо екскурсії не берете і віддаєте перевагу пляжному відпочинку, має сенс взяти повний пакет - прайс високий буквально на все, для розуміння кави 5 USD, келих вина, сік, морозиво 10 USD. Також зараз я однозначно рекомендував би 2-3 дні провести в Дубай і тільки потім на Фуджейру, дорога займає близько 1.
5 години туди і назад, та й вартість екскурсій відповідно нижче - єдиний недолік у плануванні, незважаючи на це, ніяк не позначилося на загальному враженні, сподобалося все дуже, повертатися не хотілося.

Персонал уважний і ввічливий і найголовніше не нав'язливий. З екскурсій рекомендую сафарі на джипах пустелею. Раніше брав у Єгипті – друзі… навіть порівняння немає, такий екстрим, араби проходять спеціальне навчання та отримують спец. ліцензію, коли машина на швидкості піднімається на бархан, а потім зривається буквально в штопор, загалом емоції не передати, та й фотографії виходять дивовижні. Обов'язково сходіть в аквапарк, це Атлантіс, на цілий день. Зверніть увагу, щоб було вкл.
У вартість відвідування акваріума на першому поверсі, спочатку туди потім все інше - не пошкодуєте, питання зовсім не в рибках, багато чого побачив подібного не бачив, реалізовано так, що готель стоїть на фундаменті Атлантиди, що затонула. Ну і оглядова екскурсія в Дубай, звичайно, теж на цілий день, туди входить морська прогулянка з обідом, підйом на найвищу у світі вежу - Бурдж Халіфа, також побачите вечірні фонтани з ілюмінацією.

Пару слів про Дубай Молл, ну знов-таки, що комусь потрібно і за наявності зайвого часу і коштів, там можна провести цілий день. Особисто для мене це витрачати дорогоцінний час на матеріальний. Також враховуйте, чим знамениті OAЕ, коштів у державі дуже багато, тому й ціни орієнтовані на багатих людей не в нашому розумінні та уявленні.
На цьому хотілося б закінчити, але зверну увагу туристів, в країні «сухий закон», в деяких еміратах допускається вживання на території готелю і то не скрізь, якщо на вас поскаржаться поліції або в непривабливому вигляді помітять у громадському місці, як мінімум заробите покарання батогами можуть і у в'язницю посадити.


Ну і найважливіше, складно стриматися щоб матюки не застосувати, ну не будьте муд ...ками, поважайте чужу культуру, ви ж в гості отруюєтеся, а не до себе додому. Реально соромно буває за нашими. Коли бачиш жінку в хіджабі, а назустріч шурує тіло в майці, шортах і сланцях, так у такому видку і на вечерю в готелі прийде, дівчата наші розкішні на купальник туніку накинуть і туди ж. А незнання англійської компенсується хамством і гучним читанням по складах, але російською, це взагалі цирк.
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал