Відгуки та розповіді про готелі Корфаккан

Немає повідомлень про Корфаккан   Написати
Розповіді туристів про Корфаккан додати розповідь
Відмінний відпочинок сім'єю
Дуже сподобався відпочинок у цьому готелі! Все чудово) Чистота та порядок! Навколо стільки чудової краси...Пляж, море та сонце – це саме, що прикрашало наш настрій. Ще на території є 2 басейни, для дорослих та малюків, щодня проводиться чищення.
 •  1 рік тому
Все добре
У цьому готелі відпочиваємо вдруге. Готель приваблює розташуванням на березі Індійського океану. Сервіс на найвищому рівні. Дуже сподобалося харчування. Особливу подяку висловлюємо кухареві Айману, який працює у ресторані за його професіоналізм та увагу до відпочиваючих.
 •  1 рік тому
Відгук про готель Oceanic Khorfakkan Resort & Spa
Щодо заселення – претензій немає. Готель досить середній, бюджетний варіант, багато росіян серед відпочиваючих. Сніданки добрі, ситні – нам сподобалося. На території йдуть ремонтні роботи, номер був тісний і не відчинялося вікно, це викликало дискомфорт.
 •  4 роки тому
Відгук про готель Oceanic Khorfakkan Resort & Spa
На пляжі була лежака, територія не дуже велика. За харчуванням добре все, у нас було триразове харчування, було різноманітність. Номер був двокімнатний, за весь відпочинок ви втричі кімнати навіть не скористалися.
 •  5 років тому
Відмінний недорогий готель, особливо з малюками.
Нещодавно повернулися з готелю і хочеться написати свою думку за свіжими спогадами. Розташування готелю далеко від аеропорту і дорога займе близько 2 годин, але ціна, сам готель і пляж коштують цього однозначно.
 •  6 років тому
Дуже гідна четвірка.
Готель знаходиться неподалік невеликого містечка, сам по собі тихий і затишний, і найкраще підійде для відпочинку з маленькими дітками. Молоді та підліткам явно буде в готелі нудно, та й вийти з нього особливо нікуди, тільки якщо прогулятися місцевою набережною.
 •  6 років тому
Тихий та спокійний сімейний відпочинок.
Готель дуже хороший, тихий і добре, що безалкогольний, для відпочинку з дітьми саме те. Готель стоїть у дуже мальовничому місці, відгороджений гірським хребтом з одного боку, та зі своїм пляжем на березі Індійського океану.
 •  6 років тому
Хочу назад
Захотілося взимку до моря, сонця. . . І ось ми зважилися на Емірати, але не Дубай або Абу Дабі, а узбережжя Індійського океану Оманську затоку. За відгуками сподобався готель Sandy Beach 3*, але він був весь у "стопі", а так хотілося "поснідати".
 •  7 років тому
Чудовий для своєї вартості.
Скажу одразу, що відпочинок пройшов на ура. Ми хотіли тихого сімейного відпочинку, ми його отримали. Про переліт сильно поширюватися не буду, тому що хочу сказати саме про готель.
 •  7 років тому
Тут нам було зручно!
Зручний відпочинок у цьому готелі. Ми вже раніше побували в ОАЕ зупинялися в Дубаї цього разу хотілося саме пляжного відпочинку без турбот а не міський готель минулого разу вже надивилися місцевої краси) І так перше що нам сподобалося це персонал.
 •  7 років тому
Показати ще »


Ще про Корфаккан