Відгуки та розповіді про готелі Рас Аль-Хайми

Розповіді туристів про Рас Аль-Хайму додати розповідь
Хороший готель
Загалом готель сподобався. Відпочивали з дитиною 3.5 року у червні. Погода була близько 40 градусів, але на воді було нормально. Вдень йшли до готелю. Харчування хороше, все смачне.
 •  1 рік тому
Не раджу розглядати цей готель
Почну спочатку: Відпочинок розпочався з того, що трансфер нас привіз до готелю о 7.00 год. Відповідно до умов готелю заселення починається з 15.00, тобто відпочинок сім'ї з двома дорослими та двома дітьми почався зі сну в лобі (летіли ми з Казані з 23:00), на запитання про сніданок нам відповіли, щ...
 •  1 рік тому
Готель, можливо, непоганий, але все враження перекреслює море
Часу на роздуми, куди їхати відпочивати не було, просто дуже хотілося до моря і тому швидко-спонтанно обрали ОАЕ і цей готель. Їздили з дорослим сином (26 років) - дякую йому: він дуже хотів вивезти маму до моря відпочити.
 •  1 рік тому
Відмінний новий готель із фашистським режимом носіння масок
Всім доброї доби. Вважаю правильним почати відгук із перерахунку за пунктами головних місць готелю, харчування тощо, а потім розпишу мінуси та плюси. ПРО ГОТЕЛЬ: відмінний новий готель, що знаходиться на першій береговій лінії, відкрився в середині 2021 року.
 •  2 роки тому
Хороший готель з великою територією, специфічна їжа, штучна бухта
Готелі були на початку січня 2022 року. У нас був номер з ліжком king size, нам після приїзду дали se view без доплат і прохань, так в готелі були вільні номери. Про сам готель та територію: Готель великий, складається з кількох корпусів, територія велика, доглянута, кілька басейнів.
 •  2 роки тому
Відмінний, тихий, комфортний готель, є все найнеобхідніше
В аеропорту одразу забрали багаж. Обмінювали гроші за курсом 3.6. Зустріли нас дівчата від туроператора. Швидко сіли на трансфер від аеропорту до готелю. Він розвозив ще в 2 готелі туристів, тому їхали по самому Дубаї.
 •  3 роки тому
Новий готель
Готель тільки відкрився, території практично немає, готель, басейн з баром і відразу пляж, номери відмінні, все нове, прибирають постійно, харчування для 4-ки дуже хороше, м'ясо кілька видів, соки натуральні, фрукти та овочі завжди все свіже, в будь-якому кількості, невеликий вибір солодкого, але го...
 •  3 роки тому
Жах
Найжахливіший готель у моєму житті. Відпочивав із двома дітьми 19 червня 2021 року по 08 липня 2021 року. Нічого позитивного за винятком пляжу. Вода в морі, точніше в Перській затоці тепла, але флора та фауна відсутня на 99% поринати з окулярами, маскою не вийде, бо на дні крім піску немає нічого.
 •  3 роки тому
Гарний готель, але ми мали багато неприємностей
Відпочивали у цьому готелі 10 днів у квітні. І я не знаю чим ми так заслужили, але неохайності сипалися на нашу голову, як з рогу достатку. Почалося з того, що третього дня відпочинку з номера зник пакет з речами.
 •  3 роки тому
Хороший готель, wi-fi в нормі
В Еміратах був вперше, відпочивали всією сім'єю. Сподобалося: номер, пляж, кухня, персонал. Претензій нема. Єдиний косяк – це розетки в готелі. Чому ніхто не пише, що зарядити будь-який гаджет проблема.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Ще про Рас Аль-Хайму