Hilton Garden Inn Ras Al Khaimah 4*– Відгуки

6
Оцінка 7.210
на основі
6 відгуків
№12 у рейтингу готелів Рас Аль-Хайми
9.0 Номер
7.0 Сервіс
9.0 Чистота
7.0 Харчування
10.0 Інфраструктура
Готель знаходиться біля струмка, в районі Аль-Нахіль, за кілька кроків від зони вільної торгівлі та Виставкового центру емірату Рас-ель-Хайма. Відкритий після реконструкції у 2016 році. Підходить для бізнес-турів, сімейного відпочинку.Детальніше →
аватар
 •  їздив(а) 12 років тому
Оцінка 7.0
Як вступ до відгуку, невелика передісторія: мені 27 років, в ОАЕ відпочивала вже вп'яте, вже побувала в Дубаї, Фуджейрі, Шарджі, цього разу летіла з подругою, вирішили спробувати незвідані краї – Рас-аль-Хайму. … Ще ▾ Як вступ до відгуку, невелика передісторія: мені 27 років, в ОАЕ відпочивала вже вп'яте, вже побувала в Дубаї, Фуджейрі, Шарджі, цього разу летіла з подругою, вирішили спробувати незвідані краї – Рас-аль-Хайму. Готель вибирали більше за ціною, до пляжу вже їздили, для нас це не становить проблем. Готель знаходиться в затоці, на пляж потрібно їздити до пляжного Хілтона. Від готелю відходить шатл в Дубай, для тих, кому необхідний шопінг або екскурсії, можна безкоштовно на ньому з'їздити. Ми брали сніданки, бо знали, що обідати і вечеряти будемо в інших місцях, адже готель не має пляжу. Обідали здебільшого у пляжному Хілтоні, але одного разу пощастило пообідати у нашому готелі. Чому пощастило? Та тому що обід просто відмінний, все було дуже смачно! Вибір страв дуже маленький, але якість приготування просто на 5+. При готелі є диско-клуб, але показуватися там не рекомендую, особливо самотнім дівчатам і жінкам без чоловіків, публіка скажемо так далеко не найкраща, та й ніхто не танцює. Номер був на 4 поверсі, без балкона і застарий, але в цілому нічого. Ресепшен приємний, 1 поверх великий, можна посидіти на диванчиках. Насамкінець невелика рада жінкам: хоча зараз і менш суворі правила в'їзду в країну, рекомендую оформляти в тур фірмах страховку від невиїзду. Коштує вона копійки, але допоможе отримати всі гроші назад при відмові у візі. Ми бронювали з тур фірмі Unitours, нам порадили взяти страховку, було якось на душі спокійніше, а коштувала вона щось близько 300 руб.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар Alsid1976
 •  їздив(а) 12 років тому
Оцінка 8.0
Готель прекрасний, територія, архітектура, інфраструктура! При в'їзді беруть депозит, 1000 $ за тиждень. Усі витрати ведуться у безготівковій формі, шляхом підпису у кожному рахунку. … Ще ▾ Готель прекрасний, територія, архітектура, інфраструктура! При в'їзді беруть депозит, 1000 $ за тиждень. Усі витрати ведуться у безготівковій формі, шляхом підпису у кожному рахунку. Але потрібно перевіряти, т. до приписки звичайна річ! На вимогу принести рахунок дивляться як на ворога народу, повертають депозит з таким почуттям, немов відривають від серця! Сам емірат невеликий, пересування на таксі, якщо вдасться зловити. Поїхали в pizza hut і забезпечили собі нічну прогулянку під зірками, поки місцеві торговці, єгиптяни не зглянулися і не відвезли в готель, правда безкоштовно, за що їм велике спасибі. Море з незрозумілою поведінкою, сильні відливи рано вранці, найчистіше, але тільки рано вранці або в обідній час. В решту часу водорості та сміття. За покупками в Дубаї на таксі близько 100 $ або на автобусі готелю 3 рази на тиждень близько 30 $ з особи. Час на покупки близько 7 годин, везуть як кроликів у Dubai moll. дітям в готелі буде нудно, розваг по мінімуму, якщо більше 7 днів однозначно краще брати машину. Персонал дружелюбний, прибирання в номерах хороше. В номері таргани та мурахи, увечері комарі та мошки! Взагалі для спокійного відпочинку і відпочинку прекрасний готель, для покупок і культурного життя однозначно Дубай. Путівки від coral, нарікань немає, все як завжди! Представник спілкувався по телефону, благо цікавило його тільки екскурсії, але незручностей і проблем не було, трансфер вчасно, проблем особливих не було, так дрібне розгильдяйство! Путівки купував у tui нова Рига, у менеджера Олени. Прекрасний, висококваліфікований спеціаліст, з прекрасним знанням маршрутів, з терпінням та працелюбністю! Так що всім раджу!
аватар
Незабутні враження, тепла, дружня атмосфера. Було затишно, затишно. … Ще ▾ Незабутні враження, тепла, дружня атмосфера. Було затишно, затишно.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар
 •  їздив(а) 15 років тому
Оцінка 9.0
Відпочинок супер, краще жити у віллах! … Ще ▾ Відпочинок супер, краще жити у віллах!
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар mmc-512
 •  їздив(а) 16 років тому
Hilton Ras Al Khaimah -likely, most disgusting hotel в UAE. Не тільки, що на 5 зірках це немає кутів, а максимальне на 3, це є в most distant emirat Ras Al Khaimah в 100км від Dubai, в районі готелів міста і пляжу і міста є величезною площею construction які не закінчуються earlier, than in 2 years. … Ще ▾ Hilton Ras Al Khaimah -likely, most disgusting hotel в UAE. Не тільки, що на 5 зірках це немає кутів, а максимальне на 3, це є в most distant emirat Ras Al Khaimah в 100км від Dubai, в районі готелів міста і пляжу і міста є величезною площею construction які не закінчуються earlier, than in 2 years. Builders look directly в windows of number, water dirty. Tour operators say lies, that construction has ended- not trust! We with the wife has got Permits in United Arab Emirates, за період з 11.04 до 22.04. 08, в Hotel Hilton Ras Al Khaimah. Наступний день після нашого приходу на нас з номера мають стелені троє з expensive suit for1000 $. The hotel on behalf of Ghada Mahgoub (Front Office Manager) has refused to react to this situation and to indemnify us! ! ! Будьте з іншими російськими туристами, вони мають те, що на цій думці є: на одному нігті нігтонна була gone, від двох інших шлюпок з міні-бар, стріляти з шпильки з цукерки, ящики з вершками. Будь-який знижується в міні-барі і це з'явиться, що в нас box of sweets too був gone і з table the pack of condoms was gone, that we considers as the most disgusting from the personnel of Hotel. Ви маєте, щоб повідомити промову до запрошення компанії “Paks”, але тепер не буде отримано any answer, as well as from the accepting company “Planet tur”! Але це не витікає не так, як і з larceny, як багато скандальних і несприйнятливих дій у життєдіяльності людей, щоб розгонути його зауваження і роздратувати заняття до російських туристів. Ми маємо багато і були в різних територіях, включаючи Arabian і Asian, але де і недалеко у нас невідомі, навіть якщо цінні думки проходять в prominent place. Якщо ви не збираєтеся зайняти його самогубством і жити звідси від значних думок в оздоровчому житло - не йти в цьому місці, якщо ви будете берегтись! Це буде заощаджувати і жити в місті в Sharzha, не буде проходити його на гроші гроші на все повернення!! !
If you interest more about this story , please wrihte
аватар mmc-512
 •  їздив(а) 16 років тому
Hilton Ras Al Khaimah (Хілтон Расель Хайма) - напевно, найогидніший готель в ОЕА. Мало того, що на 5 зірок він нічим не тягне, максимум на 3, він знаходиться в найдальшому еміраті Ras Al Khaimah в 100 км від Дубая, на території обох готелів і пляжного та міського йде великомасштабне будівництво, яке закінчиться не раніше, ніж через 2 року. … Ще ▾ Hilton Ras Al Khaimah (Хілтон Расель Хайма) - напевно, найогидніший готель в ОЕА. Мало того, що на 5 зірок він нічим не тягне, максимум на 3, він знаходиться в найдальшому еміраті Ras Al Khaimah в 100 км від Дубая, на території обох готелів і пляжного та міського йде великомасштабне будівництво, яке закінчиться не раніше, ніж через 2 року. Будівельники заглядають у вікна номера, вода брудна. Туроператори брешуть, що будівництво закінчилося-не вірте!
Ми з дружиною придбали Путівки до ОАЕ, на період з 11.04 до 22.04. 08 р. в Hotel Hilton Ras Al Khaimah. Наступного дня після нашого приїзду у нас із номера вкрали штани від дорогого костюма за 1000$. Готель в особі Ghada Mahgoub (Front Office Manager) відмовився реагувати на цю ситуацію та відшкодовувати нам шкоду! Ми говорили з іншими російськими туристами, вони сказали, що у них зникають речі: у однієї пари пропала нічна сорочка, у двох інших пар крали з міні бару, відпивали з пляшок з коньяком, пропадали коробки цукерок.
Ми перевірили свій міні бар і виявилося, що у нас теж зникла коробка цукерок і зі столу зникла пачка презервативів, що ми вважаємо найбільш огидним з боку персоналу Готелю. Ми написали по приїзду претензію до відправляючої компанії «Пакс», але досі не отримали жодної відповіді, як і від компанії «Planet tur», що приймає! Але обурливо не стільки випадок крадіжки, скільки кричуща і байдужість керівництва Готелю до випадків, що ганьблять його репутацію і огидне недбале ставлення до російських туристів.
Ми багато подорожуємо і були в різних країнах, у тому числі арабських та азіатських, але ніде й ніколи у нас нічого не пропадало, навіть якщо цінні речі лежали на чільному місці. Якщо ви не хочете зіпсувати собі відпочинок і пожертвувати що-небудь зі своїх цінних речей на користь готелю - не зупиняйтеся в цьому готелі, навіть якщо Вам пропонуватимуть путівки, що горять!
Краще трохи переплатити і жити в Шаржі, ніж зіпсувати собі за свої гроші настрій на весь відпочинок!!!

Якщо Вам цікаві подробиці цієї ситуації, пишіть
аватар shishok
 •  їздив(а) 17 років тому
Оцінка 5.0
Емірати це абсолютно крайній випадок, якщо взимку захотіли до морюсонця, але штоп недалеко. Тому що це звичайно смітник і будівництво. Ми взяли машину і оглянули всю країну, включаючи сусідній Оман. … Ще ▾ Емірати це абсолютно крайній випадок, якщо взимку захотіли до морюсонця, але штоп недалеко. Тому що це звичайно смітник і будівництво. Ми взяли машину і оглянули всю країну, включаючи сусідній Оман. Смітник.

Дубаї - великий безглуздий мегаполіс. Будівництво всюди. Основна розвага – шопінг. Але це потрібно бути великим аматором. Район навколо Джумейри – чисто, але будівельні крани з кожної щілини видно. Усі основні т. з. Визначні пам'ятки можна оглянути за півдня. Пляжі різні, але чисті. Навіть міські, не кажучи про готельні.
Шарджа, Абу Дабі – менші мегаполіси. Але все також.
Аджман, Рас аль Хайям, Фуджейра – просто маленькі брудні села з декількома високими будинками, пустирями та смітниками.

Ми жили в Рас Ель Хайям в Hilton RAK. Тобто в Рас ель Хайме два Хілтона – один у місті. І один на пляжі. Що на пляжі називається Hilton Spa resort. І з міського Хілтона туди возять на пляж автобусом. Приблизно 5 хвилин.
Міський Хілтон - звичайний Хілтон, 4 зв. Пристойні сніданки. На вечерю можна взяти т. зв. шв. стіл за 20 дол або вечеряти за меню. Меню надзвичайно мізерне. У готелі та поруч із готелем ще пара ресторанів. Піти типу в місто і знайти автентичну кухню досить складно. Все більш-менш автентичне це брудні забігайлівки з клейонкою на столах та пластиковим посудом.
І місто це взагалі не зовсім місто. Це кілька високих будівель, а навколо пустирі.

Хілтон Спа Резорт - дуже пристойне місце з по-справжньому хорошим, чистим пляжем. Пісок є просто біла пудра. Дуже приємний. Але! Прямо біля готелю йде велике будівництво готельного комплексу. Можна піти по пляжу подалі, але в будь-якому випадку Ви спостерігатимете роботу кранів і стукіт відбійника.
В обох Хілтонах гарні тінісні корти, тренажерні зали. У Хілтоні Спа чудова дитяча кімната. Ігрові майданчики, аніматори дітьми займаються. Будь-які змагання, танці...
Моя 8-річна донька там чудово відривалася з німецькими та англійськими вісниками. Чудова мовна практика.
Основне заняття ввечері - поїхати в місцеву Мегу, походити по одних і тих же магазинах. Для дітей – ігрові автомати, гойдалкаруселі.

Взяти на прокат машину – не проблема. коробка автомат, знайти механіку неможливо. Ціни від 30 дол на добу. NOTE! З 2007 року російським туристам дають машини з МІЖНАРОДНИХ прав. Це пов'язано не з невмінням керувати. А про те, що страховики не покривають ризики водіїв з іншими правами, ніж міжнародні. Тут два варіанти – або поїхати до дорожньої поліції та отримати тимчасовий дозвіл. Заодно подивіться на арабських чиновників тесезати зсередини. Або німого переплатити та взяти машину в компанії, яка ніби покриває страхові ризики. Дороги розкішні. Логічні розв'язки, скрізь покажчики. У мене була дорожня карта еміратів – скористалася лише раз. Бензин копійки.
Є лише 95 та 98. повний бак – 20-25 дол.

Екскурсії:
Про Дубаї та Шарджу написала. Аквапарк ДрімЛенд http://www. dreamlanduae. com/ - кльове місце. Примітка: рушники напрокат не дають. Можна купити у лавочці за 10-15 дол. А можна взяти із держстандартів. Абсолютно всі розрахунки (крім вхідного квитка) за готівку. Напої та їжу приносити заборонено. Сумки доглядають. Але доглядають без пристрасті.

Фуджейра – дуже неприємний, сірий пісок і навіть якщо пляж чистий відчуття якогось бруду...Індійський океан взимку покритий водоростями.
З'їздили у гори. Це досить умовні гори. На жаль не знайшли ніяких водоспадів, та й просто мало приємного ока ланшафта.
Сафарі на джипах – зекінські. Покотушки від душі.

Резюме: напевно, комусь емірати здаються раєм. Але я рекомендувати цю країну не буду нікому. На землі є місця, які справді варто відвідати. І мені трохи шкода витраченого тут часу.
аватар
 •  їздив(а) 17 років тому
Оцінка 5.0
Територія Оцінка: 4 Територія біля готелю маленька. Номери великі, чисті. Сервіс нормальної четвірки. Харчування нормальне. Зі спорту тенісний корт, маленький басейн і дуже маленький тренаж. … Ще ▾ Територія Оцінка: 4 Територія біля готелю маленька. Номери великі, чисті. Сервіс нормальної четвірки. Харчування нормальне.
Зі спорту тенісний корт, маленький басейн і дуже маленький тренаж. зал.
Емірати це абсолютно крайній випадок, якщо взимку захотіли до морясонця, але штоп недалеко. Тому що це звичайно смітник і будівництво. Ми взяли машину і оглянули всю країну, включаючи сусідній Оман. Смітник.
Дубаї - великий безглуздий мегаполіс. Будівництво всюди. Основна розвага – шопінг. Але це потрібно бути великим аматором. Район навколо Джумейри – чисто, але будівельні крани з кожної щілини видно. Усі основні т. зв. Визначні пам'ятки можна оглянути за півдня. Пляжі різні, але чисті. Навіть міські, не кажучи про готельні.
Шарджа, Абу Дабі – менші мегаполіси. Але все також.
Аджман, Рас аль Хайям, Фуджейра – просто маленькі брудні села з декількома високими будинками, пустирями та смітниками.
Ми жили в Рас Ель Хайям в Hilton RAK. Тобто в Рас ель Хайме два Хілтона – один у місті. І один на пляжі. Що на пляжі називається Hilton Spa resort. І з міського Хілтона туди возять на пляж автобусом. Приблизно 5 хвилин.
Міський Хілтон - звичайний Хілтон, 4 зв. Пристойні сніданки. На вечерю можна взяти т. зв. шв. стіл за 20 дол або вечеряти по меню. Меню надзвичайно мізерне. У готелі та поруч із готелем ще пара ресторанів. Піти типу в місто і знайти автентичну кухню досить складно. Все більш-менш автентичне це брудні забігайлівки з клейонкою на столах та пластиковим посудом.
І місто це взагалі не зовсім місто. Це кілька високих будівель, а навколо пустирі.
Хілтон Спа Резорт - дуже пристойне місце з по-справжньому хорошим, чистим пляжем. Пісок є просто біла пудра. Дуже приємний. Але! Прямо біля готелю йде велике будівництво готельного комплексу. Можна піти по пляжу подалі, але в будь-якому випадку Ви спостерігатимете роботу кранів і стукіт відбійника.
В обох Хілтонах гарні тінісні корти, тренажерні зали. У Хілтоні Спа чудова дитяча кімната. Ігрові майданчики, аніматори дітьми займаються. Будь-які змагання, танці. . . Моя 8-річна донька там чудово відривалася з німецькими та англійськими свісниками. Чудова мовна практика.
Основне заняття ввечері - поїхати в місцеву Мегу, походити по одних і тих же магазинах. Для дітей – ігрові автомати, гойдалки/каруселі.
Взяти на прокат машину – не проблема. коробка автомат, знайти механіку неможливо. Ціни від 30 дол на добу. NOTE! З 2007 року російським туристам дають машини з МІЖНАРОДНИХ прав. Це пов'язано не з невмінням керувати. А про те, що страховики не покривають ризики водіїв з іншими правами, ніж міжнародні.
Тут два варіанти – або поїхати до дорожньої поліції та отримати тимчасовий дозвіл. Заодно подивіться на арабських чиновників тесезати зсередини. Або німого переплатити та взяти машину в компанії, яка ніби покриває страхові ризики.
Дороги розкішні. Логічні розв'язки, скрізь покажчики. У мене була дорожня карта еміратів – скористалася лише раз. Бензин копійки. Є лише 95 та 98. повний бак – 20-25 дол.
Екскурсії:
Про Дубаї та Шарджу написала. Аквапарк ДрімЛенд http://www.dreamlanduae.com/ - кльове місце. Примітка: рушники напрокат не дають. Можна купити у лавочці за 10-15 дол. А можна взяти із держстандартів. Абсолютно всі розрахунки (крім вхідного квитка – беруть візу) за готівку. Напої та їжу приносити заборонено. Сумки доглядають. Але доглядають без пристрасті.
Фуджейра – дуже неприємний, сірий пісок і навіть якщо пляж чистий відчуття якогось бруду.
З'їздили у гори. Це досить умовні гори. На жаль не знайшли ніяких водоспадів, та й просто мало приємно оку ланшафта.
Сафарі на джипах – зекінські. Покотушки від душі.
Для когось емірати – рай. Але я вважаю. що є на землі місця, справді гідні відвідин. Емірати до них не належать. і мені трохи шкода витраченого тут часу.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru


аватар Juna89
Здрастуйте! Їдемо разом з хлопцем до ОАЕ. Чи можуть у нас виникнути проблеми з тим, що ми житимемо в одному номері і при цьому не одружуємося? Спасибі!
12 років тому  •  6 підписників 6 відповідей
аватар lehfr
Перший раз збираємося в ОАЕ, шоп не цікавить, хочемо купатися відпочивати. Підкажіть з питань плз.
12 років тому  •  6 підписників 6 відповідей
аватар anti.rastovshik
Шановні бували підкажіть - чи можна жінкам ходити в шортах в Еміратах? Цікавить як на території готелю так і на екскурсіях по Дубаї і т.д. Як шопінг в Еміратах-цікавить норкова шуба?
12 років тому  •  4 підписника 4 відповіді
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ

Отель находится у ручья, в районе Аль-Нахиль, в нескольких шагах от зоны свободной торговли и Выставочного центра эмирата Рас-эль-Хайма.ль-Нахиль, в нескольких шагах от зоны свободной торговли и Выставочного центра эмирата Рас-эль-Хайма. Открыт после реконструкции в 2016 году. Подходит для бизнес-туров, семейного отдыха.

Розташування Отель расположен в 85 км от аэропорта г. Шарджа, 100 км от аэропорта г. Дубаи.
Опис пляжу Пляж отеля Hilton Ras Al Khaimah Resort and SPA.
 • третя і далі
 • власний пляж
 • піщаний пляж
 • шезлонги  FREE 
 • парасольки  FREE 
 • пляжні рушники
У готелі

Круглосуточная стойка регистрации, камера хранения багажа, общий лаундж, факс/ксерокопирование, доставка еды и напитков в номер. Есть терраса для загара с шезлонгами и полотенцами/зонтиками. Предоставляются услуги по глажению одежды, чистке обуви. Специальные диетические меню (по запросу). Курение на всей территории запрещено. Есть места для курения. Размещение домашних животных не допускается. На территории отеля есть сувенирный магазин, мини-маркет.

 • ресторан
 • кафе/бар
 • відкритий басейн
 • конференц-зал/банкетний зал
 • бізнес-центр
 • автостоянка  FREE 
 • сейф
 • безкоштовний wi-fi
 • ліфт
 • пральня
 • перукарня/салон краси
 • зручності для людей з інвалідністю
 • номери для некурящих
 • обмін валют
 • банкомат
 • оплата платіжними картами
Для дітей
 • дитячий басейн
 • дитячі стільчиками в ресторані
 • дитяче ліжко  FREE 
Розваги та спорт
 • тренажерний зал  FREE 
 • організація екскурсій
Опис номерів

Всего 240 номеров в 6-этажном здании отеля.

У номерах

В номерах: Wi-fi, кондиционер, телефон, фен, сейф, ТВ, чайник, гладильные принадлежности, душ, бесплатные туалетно-косметические принадлежности, халат и тапочки, мини-бар, холодильник, балкон.

 • ванна/душ
 • фен
 • кондиціонер
 • кабельне/супутникове ТБ
 • телефон
 • інтернет wi-fi
Адреса Bin Daher Street, Ras Al Khaimah, U.A.E
Телефони: Tel: +971-7-228-8888
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 3-й пляжной линии или далее. У отеля собственный песчаный пляж. Пляжные полотенца в отеле (бесплатно).
Какие развлечения есть в отеле?
В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детским бассейном с небольшой глубиной. Детские стульчики для кормления Ваших малышей всегда под рукой.