Відгуки та розповіді про готелі Шарджі

Розповіді туристів про Шарджу додати розповідь
Lou Lou beach resort 3*
LOU`LOU`A BEACH RESORT 3 Відпочивала в Лу Лу Біч Резорт 3* у січні 2024 р. , і, загалом, мені сподобався цей готель, хоча він і дуже старий, 1993 р. будівлі. Остання реновація проводилася у 2019 році.
 •  4 місяці тому
Не рекомендую нікому
Розташування готелю відмінне. Є де погуляти, поряд багато магазинів. Якщо у вас вид на місто, то будьте готові слухати з ранку до вечора будівельну техніку, що поруч будують.
 •  5 місяців тому
Готель відповідає своїм відгукам
Відпочивали у цьому готелі у грудні. Відгуки читали, були готові до деяких мінусів. Приїхали о 8.30, заселення з 14, із доплатою 50 дирхам заселили одразу. Було включено сніданок та вечерю, вечерю можна було міняти на обід.
 •  6 місяців тому
Хороший готель!
Відпочивали сім'єю 3 особи. Бронювали стандарт з дод. ліжком для дитини. Приїхали до готелю о 10.00 год. ВІДРАЗУ відправили поснідати, чому ми дуже зраділи, поки ми снідали нам підібрали номер і тут же заселили.
 •  7 місяців тому
Готель краде гроші!
Всім привіт! З 10 по 11 серпня була у проїзді Шардже. І вирішила зупинитися у цьому готелі. Мало того, що якість послуг, що надаються, залишає бажати кращого, а саме: 1.
 •  10 місяців тому
хороший готель
Приїхали до Шарджи на Новий рік. Заселили нас одразу, як приїхали о 7 годині. За це окреме дякую, не чекали до 14 години. Відмінний готель дуже сподобався. Відразу видно, що будувався нещодавно, все зроблено за сучасним.
 •  1 рік тому
вайфай безкоштовний, у номерах ловить, швидкість гарна
Відвідала готель у листопаді 2022 р. Загальне враження від цього невеликого готелю хороше, відповідає пропорції якість-ціна. Оскільки я прочитала відгуки туристів, які побували в цьому готелі до мене, я знала, що на мене може чекати, тому відразу ж перевірила матрац у своїй кімнаті (він виявився ж...
 •  1 рік тому
Дуже гідний готель
Ми вперше в ОАЕ. До цього були в Туреччині, Єгипті та Тунісі. Тільки-но повернулися з цього готелю. Їздили до "розвідки" на 5 днів по палаючому туру з двома дітьми. Дуже гідний готель для своїх зірок.
 •  1 рік тому
Затишний, чистий готель із чудовими господарями
Невеликий затишний готель. Хазяїн готелю дуже хороша людина, тому й атмосфера в готелі така дружня і по-домашньому тепла. Харчування дуже смачне та різноманітне, адаптоване під європейську кухню.
 •  2 роки тому
Гарний готель, тихий, маленький, затишний
Вибирали готель поряд із безкоштовним пляжем. До пляжу пішки хвилин 10, по дорозі є маленький супермаркет, де можна купити все, і поїсти, і попити, сланці, окуляри, і т. д.
 •  2 роки тому
Показати ще »


Ще про Шарджу