Marhaba Resort 3*– Відгуки

11
Оцінка 5.510
на основі
11 відгуків
№32 у рейтингу готелів Шарджі
5.9 Номер
6.0 Сервіс
6.8 Чистота
6.0 Харчування
6.6 Інфраструктура
Готель розташований на березі Перської затоки, навпроти готелю Golden Beaсh Motel, за 20 хвилин їзди від аеропорту. Громадський пляж знаходиться через дорогу, приблизно 150 м від готелю. Було відкрито у 2005 році, оновлено у 2019 році. Підходить для сімейного та ділового туризму.Детальніше →
аватар olgaorlova
 •  їздив(а) 5 років тому
Оцінка 7.0
Були проїздом у Шарджі на 3 дні, в останній момент вибрали недорогий готель. На перший погляд дуже затишний і привабливий готель. Гостинний та доброзичливий персонал. Після приїзду наш номер був не готовий, але це не змусило нас довго чекати, швидко заселили у вільний номер. … Ще ▾ Були проїздом у Шарджі на 3 дні, в останній момент вибрали недорогий готель. На перший погляд дуже затишний і привабливий готель. Гостинний та доброзичливий персонал. Після приїзду наш номер був не готовий, але це не змусило нас довго чекати, швидко заселили у вільний номер. Було приємно перебувати, без сторонніх запахів і чистенько. Умови цілком непогані, на пару днів.
Басейн не великий але чистий і доглянутий, сад дуже красивий і багато зелені. Можна цілком приємно провести час. На другий день ми навіть побували на екскурсії, було несподівано та здорово.
аватар milana.koroleva
 •  їздив(а) 7 років тому
Оцінка 5.0
Якщо у вас не дуже багато грошей, то вам сюди переночувати можна. Меблі в номерах пошарпані, загалом, все неохайно. Російськомовного персоналу немає. Їжа звичайна, тому всі мої трапези проходили в ресторані Kazan в готелі Al Seef Hotel (в 10 хвилинах пішки від готелю). … Ще ▾ Якщо у вас не дуже багато грошей, то вам сюди переночувати можна. Меблі в номерах пошарпані, загалом, все неохайно. Російськомовного персоналу немає. Їжа звичайна, тому всі мої трапези проходили в ресторані Kazan в готелі Al Seef Hotel (в 10 хвилинах пішки від готелю). Їжа в ресторані найвищого рівня. Персонал дуже ввічливий, ввічливий та ціни невисокі. Є навіть дитяче меню. Я постійно замовляв собі там соковитий шашлик і без дріжджового квасу (дуже корисний).
Щоб довго не засиджуватися в готелі ми з сім'єю гуляли містом, ходили торговими центрами. Завітали до екскурсії по м. Дубай. Вибрали екскурсію по Дубаї про що ні скільки не пошкодували. Екскурсія нам дуже сподобалася Дубай розкішний, найбагатший з дивовижною архітектурою, після нього наші російські міста здаються глухими селами. Навіть метро у них повністю автоматизоване, без водіїв.
аватар vaenga85
 •  їздив(а) 7 років тому
Оцінка 9.0
У готелі Marhaba ми відпочивали з чоловіком у червні цього року за системою харчування «Сніданок». Саме в цей час в Еміратах був піст, заборонялося пити і їсти на вулиці. Мета нашої поїздки було: подивитися країну, пам'ятки, гуляти, розважатися, і звичайно ж, шопінг. … Ще ▾ У готелі Marhaba ми відпочивали з чоловіком у червні цього року за системою харчування «Сніданок». Саме в цей час в Еміратах був піст, заборонялося пити і їсти на вулиці. Мета нашої поїздки було: подивитися країну, пам'ятки, гуляти, розважатися, і звичайно ж, шопінг. Готель нам потрібен був тільки для того, щоб тільки переночувати, не бачу сенсу в іншій країні гаяти хвилини, сидячи в номері і вишукуючи недоліки. Дані готель ідеально для цього підійшов.
Готель не шумний, ми спокійно, солодко спали, у номері є все потрібне. Пляж зовсім поряд, через дорогу. Сніданки цілком нормальні, ми наїдали. Обідали і вечеряли в торгових центрах, або в нашому улюбленому ресторані Kazan (він знаходиться в 10-15 хвилин пішки, в готелі Al Seef Hotel). Тут представлена ​ ​ російська та східна кухня: окрошка, вінегрет, плов, вареники, шашлики, цезар і т. д. Я покохала тут чудовий торт Наполеон, просто казковий, видно, що його самі роблять. Ціни прийнятні, порції великі.
Рекомендую також відвідати Акваріум Шарджі, історичний музей, співаючі фонтани та численні моли, де ми купили багато речей, вони дуже якісні та можна потрапити на гарний розпродаж.
Відвідали ми ще кілька екскурсій: по Дубаї, по пустелі та до Індійського океану. Взагалі, емірати дуже розкішна та багата країна, все тут для людей, нам би так. Купили екскурсії вдвічі дешевше в компанії Shan Tours. Знаходиться вона за 10-15 хвилин пішки від нашого готелю в готелі SummerLand. Там на першому поверсі стоїть дівчина в хустці, у неї все можна дізнатися та придбати квитки. Нам також дуже сподобався гід Мурат, що супроводжує нас, він дуже цікаво розповідає, заслухаєшся.
Розташування готелю хороше, до центру Шарджі хвилин 5-10 їзди. У нас із чоловіком залишилися гарні враження від подорожі до цієї загадкової та казкової країни, рекомендую відвідати!
аватар
 •  їздив(а) 7 років тому
Оцінка 7.0
У готелі Marhaba ми відпочивали з чоловіком у червні цього року за системою харчування «Сніданок». Саме в цей час в Еміратах був піст, заборонялося пити і їсти на вулиці. Мета нашої поїздки було: подивитися країну, пам'ятки, гуляти, розважатися, і звичайно ж, шопінг. … Ще ▾ У готелі Marhaba ми відпочивали з чоловіком у червні цього року за системою харчування «Сніданок». Саме в цей час в Еміратах був піст, заборонялося пити і їсти на вулиці. Мета нашої поїздки було: подивитися країну, пам'ятки, гуляти, розважатися, і звичайно ж, шопінг. Готель нам потрібен був тільки для того, щоб тільки переночувати, не бачу сенсу в іншій країні гаяти хвилини, сидячи в номері і вишукуючи недоліки. Дані готель ідеально для цього підійшов. Готель не шумний, ми спокійно, солодко спали, у номері є все потрібне. Пляж зовсім поряд, через дорогу. Сніданки цілком нормальні, ми наїдали. Обідали і вечеряли в торгових центрах, або в нашому улюбленому ресторані Kazan (він знаходиться в 10-15 хвилин пішки, в готелі Al Seef Hotel). Тут представлена ​ ​ російська та східна кухня: окрошка, вінегрет, плов, вареники, шашлики, цезар і т. д. Я покохала тут чудовий торт Наполеон, просто казковий, видно, що його самі роблять. Ціни прийнятні, порції великі. Рекомендую також відвідати Акваріум Шарджі, історичний музей, співаючі фонтани та численні моли, де ми купили багато речей, вони дуже якісні та можна потрапити на гарний розпродаж. Відвідали ми ще кілька екскурсій: по Дубаї, по пустелі та до Індійського океану. Взагалі, емірати дуже розкішна та багата країна, все тут для людей, нам би так. Купили екскурсії вдвічі дешевше в компанії Shan Tours. Знаходиться вона за 10-15 хвилин пішки від нашого готелю в готелі SummerLand. Там на першому поверсі стоїть дівчина в хустці, у неї все можна дізнатися та придбати квитки. Нам також дуже сподобався гід Мурат, що супроводжує нас, він дуже цікаво розповідає, заслухаєшся. Розташування готелю хороше, до центру Шарджі хвилин 5-10 їзди. У нас із чоловіком залишилися гарні враження від подорожі до цієї загадкової та казкової країни, рекомендую відвідати. !
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар yydayy
 •  їздив(а) 8 років тому
Оцінка 2.0
Номера не прибирають взагалі!! телевізор не працює, телефон не працює, їди в столові нема, хліб і масло видають по 2 кусочка...снідати нема чим, яєшня і фасоля в томаті!!! ми розчаровані!!. … Ще ▾ Номера не прибирають взагалі!! телевізор не працює, телефон не працює, їди в столові нема, хліб і масло видають по 2 кусочка...снідати нема чим, яєшня і фасоля в томаті!!! ми розчаровані!!
аватар AlexOne4One
 •  їздив(а) 9 років тому
Оцінка 1.0
Грязь, голод и армянское хамство. … Ще ▾ Грязь, голод и армянское хамство.
аватар znamenskajak
 •  їздив(а) 9 років тому
Оцінка 8.0
Перебували в готелі в період з 15-22 січня, готель Marhaba Resort розташований в тихому місці, за два кроки від моря, за 15 хвилин їзди від airporta DUBAI, все дуже сподобалося, готель хоч і маленький, відчуваєш себе в ньому комфортно і затишно. … Ще ▾ Перебували в готелі в період з 15-22 січня, готель Marhaba Resort розташований в тихому місці, за два кроки від моря, за 15 хвилин їзди від airporta DUBAI, все дуже сподобалося, готель хоч і маленький, відчуваєш себе в ньому комфортно і затишно. Зручний номер з кондиціонером, територія готелю, харчування пристойне. Окрема подяка російсько-англомовному персоналу, це ще один плюс готелю. Всім рекомендую цей готель
аватар marsez
 •  їздив(а) 10 років тому
Оцінка 6.0
проходячи повз тільки з 4-го разу зрозумів, що це готель)) … Ще ▾ проходячи повз тільки з 4-го разу зрозумів, що це готель))
неприметный совсем))
аватар Elena50
 •  їздив(а) 15 років тому
Оцінка 7.0
Готель для тихого бюджетного відпочинку. Друга лінія, користування пляжем Beach Motel безкоштовно, рушники, лежаки безкоштовно. Пляж мотелю не дуже доглянутий: попільничок немає, урн також. … Ще ▾ Готель для тихого бюджетного відпочинку. Друга лінія, користування пляжем Beach Motel безкоштовно, рушники, лежаки безкоштовно. Пляж мотелю не дуже доглянутий: попільничок немає, урн також.

Їжа в готелі: ні в яке порівняння з трешками в Єгипті: шведський стіл: всього 2-3 види невигадливих салату, макарони, гречка, котлети, курка з овочами, суп, чай і вода безкоштовно - це вечеря. Сніданок: манна каша, яєчня, мюслі, молоко, чай, кава, булочка. Повна відсутність фруктів та солодкого. В принципі не голодували, але могло б бути й краще.
Номери. Чисті та досить милі. Прибирання щодня та ретельно, зміна постільної білизни – через день, рушники-щодня. кондиціонер індивідуальний, відеодвійка, нагрівач гарячої води (з водою проблем немає).

Басейн чистий, територія готелю невелика, але доглянута.
Якщо немає великих запитів та амбіцій, то цілком можна їхати.
Пероснал на recetpion говорить російською мовою, всі дуже доброзичливі і йдуть назустріч будь-яким проханням. Нам сподобалося.
аватар mus
 •  їздив(а) 15 років тому
Оцінка 1.0
Відкрив Емірати ще з одного боку. Не думав, що там є готелі такого рівня. Хоча готелем ЦЕ назвати важко, швидше за придорожній мотель, але ніяк не трьох зірковий. Коли підвезли до нього з аеропорту, туристи, які їхали з нами в «Редіссон сас», здригнулися. … Ще ▾ Відкрив Емірати ще з одного боку. Не думав, що там є готелі такого рівня. Хоча готелем ЦЕ назвати важко, швидше за придорожній мотель, але ніяк не трьох зірковий. Коли підвезли до нього з аеропорту, туристи, які їхали з нами в «Редіссон сас», здригнулися. Стоїть біля дороги, що веде в порт, з'їзд до нього не асфальтований, а є піском з дрібними камінцями. Мотель складається з будиночків, типу «барак», розташованих у низині, і з дороги видно лише червоні дахи, схожі на склади, щоб було помітніше для туристів, встановили вежу з ящиком нагорі, по ній і знаходили кудись повертати. Багато таксистів навіть не знають про його існування. Заходимо всередину, теплиться надія, що всередині буде пристойнішим (як на фото в рекламі). Але шлях у номер лежить через підсобне приміщення за сумісництвом з кухнею, судячи з сміттєвих баків, відрах з ганчірками та запаху з мухами.
Двері в номер те ж не віщували нічого доброго. Номер просторий, але на підлозі плитка (без килимів) така сама, як і у ванній. Шафи, мабуть, дісталися від радянських готелів середини 80-х, разом із шаром пилу на верхніх полицях. На телевізорі приклеєна ізолента по кутах, мабуть упускали і панель з кінескопом погано тримається. У цей час було не так жарко і кондиціонер, хвала Аллаху, не був необхідний. Інакше довелося б вибирати задуху чи запашок із кондера. У ванній була своєрідна вентиляція – дірка у стіні, а в ній пропелер, чудовий вид на Шарджу! І з Шарджі. : )) Під нею унітаз, з непрацюючою системою зливу, тобто. вода ллється, але всередину мало що йде. Кришка від унітазу у піднятому положенні не тримається. У раковині до ладу не вмитися, оскільки кран розташований так, що струмінь тече впритул до раковини. Шампунь у пакетиках, які відкривалися лише ножицями. І завершальний штрих, чорна пліснява в кутах ванни.
Їдальня (це не ресторан! , оскільки в деяких російських шкільних їдалень і харчування та обстановка краще) як то кажуть у рекламі, з російською кухнею. Вперше потрапили на вечерю і було якесь збентеження - на шведський стіл були котлети, макарони і два салати з огірків, порізаних по-різному, і в одному з них була цибуля, а другий заправлений сметаною. І вода. Усе. В інші дні раціон був трохи більший, але якість столовська. Кави в банку, про соки мови немає (концентрати будь ласка, але тільки вранці), фрукти це кавуни, банани порізані з шкіркою упереміш з очищеними апельсинами, желе, яке треба було силою добувати з тарілки, його залишки йшли на наступну трапезу, але впереміш з бананами. Чисті чашки та тарілки чомусь швидко закінчувалися, хоча людей було небагато. Коштує холодильник із напоями, але це вже платно. Використані тарілки забирати ніхто не поспішає. Ще є басейн непоганий, комах то ж сподобався - плавають регулярно. Можна посидіти поряд у тіні на лавці, покурити, урна поряд. Мухи те ж саме не дадуть нудьгувати. У холі є більярдний стіл без куль, меблі «антикварні», і підлоговий годинник, який чомусь показує кабульський час (відстають на пів години).
Домовився напрокат машину новий сивик, пригнали королеві з пробігом 6.000 км. , ніяким розвалом-сходженням, і всю в подряпинах за 35 дол. , зі страховкою, але у разі аварії пояснили, що треба буде заплатити. У сусідньому готелі машини з повною страховкою по 30 дол. Автобус від готелю ходив тільки до Дубаї 3 рази на тиждень відвозив на 7:00, але не завжди забирав назад. До пляжу метрів 400 вздовж траси з фурами до готелю Голден Біч.
Заплатив $1960 за тиждень двомісний номер.
Мотель належить AL KHALIDIA TOURISM. При поїздці минулого разу брав у них екскурсію, за рівнем організації було зрозуміло, що краще не зв'язуватися, але нарвався. Час на трансфер до аеропорту було призначено суворо – «не приблизно, а о 13.00 рівно бути з чемоданами у холі». Сидимо чекаємо, стрілки перевалили за "рівно 13.00" уже хвилин десять тому. Тут із пляжу заходить сім'я відпочиваючих та запитує нас – ви що вже готові? Ми поцікавилися на скільки у них рейс, виявилося на 2 години пізніше за наш. Іду гальмувати представника фірми, не дивно, що задля економії хотіли нас відправити на одному транспорті в усереднений час. Подекуди зателефонувала водія, помітивши, ось ми вам окрему легкову машину підігнали. Відлітали в два різні міста, і була ймовірність що з різних терміналів (1 і 2), але водій довіз до першого і сказав: «виходьте тут, а якщо що в другій доїдете на таксі тут поряд, максимум 5 ін. , а мені треба поспішати». Це називається оплачений трансфер до аеропорту. Але обидва виявилися із цього терміналу.
Окреме «дякую» московському агентству ART TOUR, яке організувало цю поїздку. Їхня робота це окрема «пісня».
Показати ще »


аватар boyko.alla
Скільки йти до найближчого магазину, кафе, аптеки?
8 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
аватар boyko.alla
Хто був у цьому готелі підкажіть найближчі магазини та кафе далеко розташовані?
8 років тому  •  1 підписник немає відповідей
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ
Визначні пам'ятки
Співаючі фонтани в парку Аль-Маджаз
Оцінка 10.0
ОАЕ, Шарджа
Активний відпочинок, Розваги
Парк пустелі та Центр дикої природи Аравії
Оцінка 9.3
ОАЕ, Шарджа
Активний відпочинок, Природа

Готель розташований на березі Перської затоки, навпроти готелю Golden Beaсh Motel, за 20 хвилин їзди від аеропорту. Громадський пляж знаходиться через дорогу, приблизно 150 м від готелю. Було відкрито у 2005 році, оновлено у 2019 році. Підходить для сімейного та ділового туризму.

Розташування Розташований у мальовничому районі Шарджі - Аль Хан, через дорогу від пляжу, недалеко від порту Халід, за 18 км від міжнародного аеропорту Дубая і 20 км від міжнародного аеропорту Шарджі.
Опис пляжу Пляж за 150 метрів від готелю, через дорогу.
 • друга лінія
 • мiський пляж
 • піщаний пляж
У готелі

Цілодобова стійка реєстрації, камера зберігання багажу, екскурсійні програми, послуги консьєржа, послуги з прасування одягу, room service, продаж квитків, tv-room, міні-маркет, 1 ресторан, 1 бар, відкритий басейн з мебльованою терасою для засмаги.

 • ресторан
 • кафе/бар
 • відкритий басейн
 • конференц-зал/банкетний зал
 • бізнес-центр
 • автостоянка  FREE 
 • прокат автомобілів
 • сейф
 • безкоштовний wi-fi
 • пральня
 • перукарня/салон краси
 • зручності для людей з інвалідністю
 • номери для некурящих
 • обмін валют
 • оплата платіжними картами
Для дітей
 • дитячі стільчики в ресторані
 • няня
Розваги та спорт До послуг гостей сауна та тренажерний зал. Поруч є тенісний корт, гості можуть пограти у настільний теніс та більярд.
 • сауна/лазня/хамам
 • більярд
 • настільний теніс
 • тренажерний зал
 • організація екскурсій
Опис номерів

У готелі 49 номерів.

У номерах

У номері є кондиціонер, телевізор із супутниковими каналами, міні-холодильник, сейф. У ванній кімнаті надаються туалетно-косметичні засоби.

 • ванна/душ
 • міні-бар
 • кондиціонер
 • кабельне/супутникове ТБ
 • телефон
 • інтернет wi-fi  FREE 
 • холодильник
Адреса Al Khan, Sharjah, UAE
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 2-й пляжной линии. Рядом с отелем находится городской песчаный пляж.
Какие развлечения есть в отеле?
Отель предоставляет услуги сауны / бани / хаммам. . Вы можете прекрасно провести время за игрой в бильярд, настольный теннис. Для поддержания хорошей физической формы отель предлагает посетить тренажерный зал. В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Детские стульчики для кормления Ваших малышей всегда под рукой. Если Вам нужна помощь по уходу за ребенком, вы можете заказать услуги няни.