Запитання про ШарджуШопінг

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання


Ще про Шарджу
Добридень! Підкажіть де краще купити ювелірні вироби та одяг за дешевшим? Чи краще тут купити в Астані? Дякую
9 років тому  •  5 підписників 6 відповідей
Збираюся поїхати незабаром до Шарджи на відпочинок. Умовляю чоловіка подивитися шубки, але не знаю, куди піти, щоб не помилитися і не бути обдуреною. Багато позитивних відгуків читаю про Кондор, підкажіть, хто там був якісь враження від нього залишилися?
10 років тому  •  5 підписників 4 відповіді
Хочемо привезти із собою фрукти (манго). Скрізь пишуть, що ручна поклажа має бути певного розміру. А якщо сумка більша? Чи не пропустять? Порадьте якнайкраще і без наслідків привезти фрукти додому
10 років тому  •  4 підписника 3 відповіді
Чи можна зберігати гроші у сейфі? Наскільки це надійно? А шубу можна без побоювань зберігати у номері?
10 років тому  •  3 підписника 2 відповіді
Чи можна придбати шкіряний плащ в Еміратах. Підкажіть де?
10 років тому  •  1 підписник Відповідей немає
Дорогі мандрівники! Дуже потрібна допомога від тих, хто був нещодавно у Шарджі. За Вашими "гарячими враженнями" прошу дати поради. Я їду з сином у готель Lords Hotel Sharjah, взяла лише сніданки. Мої питання: 1. ЇЖА. Де можна годувати дитину та самій обідати та вечеряти? Скільки коштує приблизно одна трапеза? 2. НАВІГАЦІЯ. Боюся заблукати :) Чи продаються там карти російською або англійською мовою з назвою вулиць та/або значних місць. Може хтось скине посилання, де роздрукувати. 3. КУПІВЛІ. Потрібні конкретні адреси, де можна НЕДОРОГО, але ЯКІСНО придбати від МІСЦЕВИХ УМІЛЬЦІВ: дублянку, біжутерію, домашній текстиль, взуття, сумку, одяг... УВАГА!! ZARA та ін. мережеві магазини не цікавлять, їх у Москві навалом :) 4. Ну і ті, хто був у моєму готелі, може дадуть цінні поради :)
11 років тому  •  2 підписника 2 відповіді
Подруга їде хочу замовити їй купити
11 років тому  •  3 підписника 7 відповідей
Як то дивно , всі кажуть " всюди потрібно торгуватися , якщо хочете купити одяг зі знижкою " я не розумію, ти приходиш в якусь Zara і говориш " ось мені будь ласка цю кофтинку , не за 1500 а за 1000. Ось так це має відбуватися? ?
11 років тому  •  6 підписників 10 відповідей
ціни
11 років тому  •  5 підписників 9 відповідей
може хтось їде???????????????
11 років тому  •  6 підписників 8 відповідей
Здрастуйте, шановні туристи! Питання так-багато пишуть про достаток шуб в ОАЕ. А хорошу дублянку там реально купити? Поділіться адресами і порядком цін на цю тему, якщо є досвід!
11 років тому  •  1 підписник 1 відповідь
Доброго дня, підкажіть, скільки може коштувати Iphone 4 16g на Насер сквер?
11 років тому  •  1 підписник 2 відповіді
допоможіть визначитися скільки коштує норкова шуба євродліни мінімум-максимум і де найкраще її придбати
11 років тому  •  2 підписника 6 відповідей
Добридень! Підкажіть, будь ласка, чи можна купити планшетник в ОАЕ? І де? І взагалі, чи є сенс його там купувати (просто дитина просить привезти)? Спасибі!!!
12 років тому  •  3 підписника 3 відповіді
начиталася на різних форумах Всього про шопінг, і жахнулася, як би мета моєї поїздки поєднати відпочинок з покупкою шуби, а виходить хороших шуб там немає або все-таки є, може хто допоможе порадою! З повагою, Олена
12 років тому  •  6 підписників 16 відповідей
Хто жив у цьому готелі, скажіть, до яких моллів (або інших орієнтирів) у Шарджі та Дубаї ходять щоденні безкоштовні шатли-автобуси і наскільки складно влізти в них? Іншими словами, чи багато охочих буває проїхатись цими автобусами?
12 років тому  •  2 підписника 1 відповідь
підкажіть будь ласка ціни в duty free в Дубаї вказана у доларах чи євро?
12 років тому  •  6 підписників 5 відповідей
привіт.хто може сказати про склад шуб в Шардже-реально туди їхати або як... Або де можна купити шубу і в межах скільки
13 років тому  •  13 підписників 23 відповіді
Розумію, що питання звучить не дуже звичайно, але ми, дві дорослі жінки, збираємось у Шардж. Мені сказали, що ходити самостійно по магазинах у місті не вийде, тому що без супроводу чоловіка прохід вулицями не допустимий. Чи так це???
13 років тому  •  9 підписників 23 відповіді
їду з сім'єю перший раз в Шарджу.які найбільш популярні для туристів магазини в Шарджі для покупок.я розумію що все основне в Дубаї, але щось є в Шарджі, куди можна сходити за покупками.
14 років тому  •  1 підписник 2 відповіді
привіт.їдемо перший раз в оае.щоб не витрачати час на шоппінг.куди відразу можна їхати за покупками(можна не бренди)хотілося за дешевшими і якість було на висоті.да,ще де шуби по дешевші в Шарджі або в Дубаї.
14 років тому  •  5 підписників 4 відповіді
Розкажіть ціни на їжу та на одяг, кажуть там дуже дешево це так чи ні?
15 років тому  •  5 підписників 6 відповідей