Відгуки та розповіді про готелі Умм Аль-Кувейну

Немає повідомлень про Умм Аль-Кувейне   Написати
Розповіді туристів про Умм Аль-Кувейн додати розповідь
Отзыв об отеле Flamingo Beach Resort
В цей готель ми поїхали за компанію з друзями. Заселення пройшло дуже швидко, номери нижче середнього. В номерах вологість висока. Система кондиціонування погана, забтиті грибком і цвіллю.
 •  4 роки тому
Готель для спокійного відпочинку
Загалом у готелі сподобалося. Почнемо з того, що ми молода пара, літали вдвох, брали повний пансіон. Ті, хто брали "все включено", були незадоволені тим, що насправді алкогольні напої видавалися не в тому обсязі, в якому хотілося б, тому ми не пошкодували, що не переплатили за це і взяли триразове х...
 •  6 років тому
НАШ НЕПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР
НАШ НЕПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР 1. Розташування – на березі лагуни. На міський пляж возять автобусом з 10.00 до 13.00 (дуже спекотно, без тіні не обійтися), на пляжі немає ні лежаків, ні тенту.
 •  10 років тому
Готель нормальний, але адміністрації рано розслаблятися
Викупили тур по акції раннє бронювання, тому грошей, що ми заплатили, не шкода. Зустріли нормально, трансфер до готелю комфортний, заселили одразу. приїхали до 16.00, номери прості – дворик із 6 будиночками – шале, газон, ландшафтний дизайн – але доморощений.
 •  10 років тому
пляж поганий поруч пром зона
за територію краще не виходити брудна селище їжа одноманітна до жаху багато не потрібних тварин на території єдиний плюс поруч рибний ринок де можна не дорого купити море продукти і в готелі їх приготувати і їсти ні в якому разі пошкодуєте
 •  11 років тому
Для рибалок і більше ні для кого
Їхали в готель за порадою сестри дружини, яка там відпочивала 2 роки тому, уважно перечитали купу відгуків. Люди ми дуже не пафосні, не вимагаємо суперкомфорту, для нас ідеальний відпочинок – апартаменти, проте цього року у нас була така ситуація, що довелося їхати в готель.
 •  11 років тому
Інструкція з виживання у готелі Фламінго Біч.
Спеціально не пишу англійську назву готелю, так як останнє слово в назві готелю, російською мовою, абсолютно точно позначає його призначення. Біч, у староросійській мові означало покарання.
 •  11 років тому
Райське місце
Відпочивали чудово
 •  11 років тому
Вражаючий відпочинок
Почати хочеться з того, що в цей готель ми їхали за порадою подруги, яка відпочивала в ньому на початку жовтня. Може бути, наш гіркий досвід пов'язаний з часом року, лютий взагалі важкий місяць.
 •  12 років тому
Гарний готель та море
Були в готелі в другій половині квітня 2011 удвох. Номер хороший, але гаряча вода не відразу нагрівалася, доки розібралися чомусь…. Фактично номер складається з вітальні та спальні, дуже просторих та зручних.
 •  13 років тому
Показати ще »


Ще про Умм Аль-Кувейн