Відгуки та розповіді про готелі Албанії

Розповіді туристів про Албанію додати розповідь
Неймовірно барвиста Албанія
Ми вже неодноразово чули про албанські Мальдіви, але ніяк не випадала можливість полетіти і перевірити. То в Албанію потрібні тести, то Албанія дорожча за Єгипет та інші напрямки.
 •  3 роки тому
Актуальна інформація про Албанію (23.09.2021)
Для в'їзду підходить цифровий covid сертифікат у Дії з датою більше 14 днів після другої вакцини Відвідування закладів Вільний, без кодів Масковий режим - за фактом відсутній Камендантська година з 23:00 до 06:00 тільки для місцевих Море в Ксамілі - тепле Кордон з Грецією - відкритий, вакцинова...
 •  3 роки тому
"Відпочинок" в Албанії
Не змогла не поділитись своїм "захватом" від перебування в цій країні. Якщо хочете зіпсувати відпочинок, то вам сюди). Небагато розповім передісторію - при зустрічі гід розповідала про дружелюбне та відгукове місцеве населення, але за фактом-ця нація дружелюбна тільки тоді, коли бачать ваші гроші, н...
 •  3 роки тому
Відпочинок в Албанії
Вперше в Албанії. Відпочивали в Саранді в готелі Troy Apartment 3* у липні 2021 року. Щодо Албанії вирішила вже минулого року, залишалося тільки вибрати курорт. Подивилася в інтернеті всі курорти Албанії і вирішила, що Ксаміль найкращий, хоч він і розташований далі за всіх від аеропорту Тирани.
 •  3 роки тому
Влера, Албанія 2020. Курорт, який дивує
Дорогі друзі! У цей надзвичайно складний період нас усім хотілося віддушини і у відпустку, але, на жаль, оскільки для українців багато кордонів закриті, ми зупинили свій вибір на Албанії, а якщо конкретно, то на курортному місті Влера.
 •  4 роки тому
Албанія. Боятися чи ні.
Влера знаходиться за дві години їзди від столиці Албанії-Тирана. Влера - невелике курортне містечко. Нудний. Будується. Всі готелі, практично, нові. Влерська бухта -з'єднання двох морів (Адріатичного та Іонічного).
 •  6 років тому
Пречудовий відпочинок в Малі і Робіт
Пречудовий відпочинок за 180 євро Албанію багато хто сприймає через міфи, які невідомо, хто придумав: всі мусульмани, небезпечна країна, радянський союз і т.д. Все це не неправда.
 •  6 років тому
Це треба побачити на власні очі.
Албанія. . . довгий час вона була ізольована. І коли раптом побачила тур, а в Києві цього року практично влітку і не пахне, сумнівів не було. Треба їхати! ! ! Спочатку, подивившись відгуки, жахнулася.
 •  6 років тому
Албанія. Повернення до дев'яності.
Мій добрий друг колекціонує країни. У його колекції вже близько вісімдесяти відвіданих країн. Щоправда, його пристрасть до подорожей має деяку дивність. Він любить дуже , кхм, незвичайні країни.
 •  6 років тому
Албанія сподобалась
Доброго дня!  Обрали саме Саранду. Ми не розчарувалися. 5 годин їзди від аеропорту до курорту, включаючи 1.5 години за серпантином, варті того, щоб там побувати) Ми встигли відвідати безліч місць, серед яких: різноманітні пляжі в межах міста Саранда та Ксаміль, замки та монастирі, національний парк...
 •  6 років тому
Показати ще »