Відгуки та розповіді про готелі Влери

Розповіді туристів про Влеру додати розповідь
Не рекомендую, це навіть не 3 зірки
У готелі практично ніхто не говорить англійською, не знають чи не хочуть-не знаю. Готель на височині, але не поруч з дорогою це добре. Свого пляжу немає, ходити потрібно на пляж іншого готелю, а це +7 доларів за 2 лежаки та 1 парасольку.
 •  3 роки тому
Готель знаходиться на горі, крутий підйом, без машини нічого робити. У готелі всі неквапливі
1. Заселення пройшло добре, господар сам забрав на машині та відвіз валізи до готелю. 2. За 7 днів збирання не було. 3. Сніданок яєчня або круасан з кавою. 4. Мова спілкування погано англійська або албанська.
 •  3 роки тому
Відмінний готель
Готель відповідає заявленій 4*, море казка. Підходить для спокійного відпочинку без тусовки. Фотки на сайті застаріли, готель збудував новий п'ятиповерховий корпус та басейн.
 •  3 роки тому
Дуже близько до моря, шикарний вид на острів Карабурун
Відпочивали у серпні сім'єю із 7 осіб. У нас були три та чотири місцеві номери. У номерах чисто, прибирають щодня. З усіх номерів є частковий вид на море. Є також безкоштовний підземний паркінг.
 •  3 роки тому
Жах!
Номер Оцінка: 5 з видом на море отримали номер з видом на сміття і трансформатори, які всю ніч гудуть. На ресепшні обіцяли поміняти номер за 2 дні, але за 2 дні виявилося, що вони не пам'ятають, що обіцяли.
 •  3 роки тому
Відмінний готель
Готель гарний, номери двох, а то й трьох видів: номери з видом на вулицю та море з балконом, номери у двір з балконами та номери у двір без балконів. У нас був з видом на море та балконом.
 •  3 роки тому
Близько до моря, обслуговування та їжа не відповідають заявленій якості
Готель тягне максимум на 3*. Відразу скажу, були в розпал сезону. Персонала мало, ліниві, прибирання номера щодня, але максимум брудне рушники для ніг покладуть назад на туалетний бачок і принесуть туалетний папір.
 •  3 роки тому
Зіпсоване враження про Албанію
Розташування готелю далеко від моря, прибирання в номерах відсутнє, за 7 днів прибрали один раз, сніданки одноманітні, кожен день те саме, господар готелю неадекватний. Такого ставлення до гостей готелю ми ще ні де не бачили.
 •  3 роки тому
Жахливо
Викинули усі речі в коридор, співробітник знімав на відео без дозволу та вимагав ще за все це виплатити суму 15 євро. Також намагалися розвести на гроші, потрібно було заплатити 30 євро, а вони зняли з нас 60 та відмовлялися повертати.
 •  3 роки тому
Відмінна трійка ***
Цей готель був у турпакеті від агенції. Дуже чистенько (за винятком килимків на підлозі), які теж чисті, але трохи побачили життя. Сніданок приємно здивував, пару разів не могли його подужати, тому забирали з собою на пляж йогурти та фрукти.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Ще про Влеру