Відгуки та розповіді про готелі Вірменії

Розповіді туристів про Вірменію додати розповідь
Єреван на 1 день
Здрастуйте, Побувала там перший раз у житті і всього 2 дні, саме місто фактично бачило півдня після обіду та півдня до обіду. Ось що мені вдалося. У трипадвізорі перед поїздкою список місцевих пам'яток мене не вразив.
 •  5 років тому
Середньовічна християнська архітектура. Частина 4
Схему маршруту можна переглянути тут. Початок - у частині 1, частини 2, частини 3 Монастир Севанаванк [24]. Сьогодні монастир розташований на півострові. Але до зниження рівня води в Севані він був на острові.
 •  6 років тому
Середньовічна християнська архітектура. Частина 3
Схему маршруту можна переглянути тут. Початок - у частині 1, частини 2 Монастир Гошаванк[10]. Зведено у XII ст. на місці зруйнованого землетрусом стародавнього монастиря Гетік (на ім'я річки, що протікає поруч) за наказом князя Закаряна.
 •  6 років тому
Середньовічна християнська архітектура. Частина 2
Схему маршруту можна переглянути тут. Початок - у частині 1 Монастир Ованаванк [1] (село Ованаван на північ від Аштарака). За переказами, засновником та першим священиком цього монастиря був Григорій Просвітитель.
 •  6 років тому
Середньовічна християнська архітектура. Частина 1
Остання частина моєї розповіді про весняну подорож по Вірменії буде присвячена пропущеним раніше християнським пам'ятникам: церквам і монастирям, які ми бачили. Ці пам'ятники найчастіше показують гостям країни.
 •  6 років тому
«Час збирати каміння» (хачкари)
Найбільше уваги тут я приділю хачкарам. Але згадаю також місця, де можна побачити незвичайне різьблення або невеликі пам'ятники, що іноді поєднуються з різьбленням. «Хачкар» означає «хрест-камінь» (за аналогією з «каром» у слові «Караундж», про яке вже згадувала).
 •  6 років тому
Пам'ятники матеріальні та нематеріальні. Частина 2
Схема подорожі тут. Початок - див. частини 1 Пропускаю століття початку християнства та будівництва храмів, монастирів, шкіл після появи алфавіту. Тоді завдання християнізації було найважливішим для країни: для об'єднання та виживання в умовах постійних набігів.
 •  6 років тому
Пам'ятники матеріальні та нематеріальні. Частина 1
Схема описуваної подорожі тут У цьому оповіданні мені доведеться подорожувати не в просторі, а в часі. Тобто це буде історична подорож. Тому всі, кому це не цікаво, можуть опустити цю частину.
 •  6 років тому
"Краще гір можуть бути тільки гори, на яких ще не бував..."
Вперше в горах я опинилася у 1980-х. То були Східні Карпати. Повернувшись, тільки про гори й говорила. Набридла всім своїм захопленням. Але то були лісисті Карпати. На Кавказі бувати не доводилося.
 •  6 років тому
«Гей, дороги...»
Червоним позначений маршрут на орендованій машині, синім – груповий тур мікроавтобусом Цифри біля гуртків на цій карті позначають зупинки на нашому маршруті. Бажаючі можуть перейти за посиланнями наприкінці оповідання та прочитати більш докладно про ці місця.
 •  6 років тому
Показати ще »