Відгуки та розповіді про готелі Аргентини

Розповіді туристів про Аргентину додати розповідь
Південно-Аргентинське турне
Всім привіт! Представляємо Вам невелике зведення останніх новин. Почнемо з того, що логісти затримали нашу машину. І на довелося провести в Аргентині 1 місяць та 20 днів.
 •  8 років тому
Українська діаспора в Аргентині
Нарешті, як і було заплановано, у нас відбулася зустріч із представниками української діаспори, членами товариства "Відродження". Зустріч була у дуже вузькому колі, тому що ми приїхали до Аргентини якраз у період відпусток (Ви уявляєте, у них грудень – це наш червень, січень – наш липень, а лютий –...
 •  8 років тому
Нічого надприродного, але стиль кантрі притягує!
Всім привіт! Для тих хто не знає чи не чув, нас звуть Маріанна та Віталій. Ми мандруємо навколо світу. На даний момент підкорюємо Американські континенти. Сьогодні напишемо невеликий відгук про готель у Ушуая.
 •  8 років тому
Початок 2, американського етапу. Навколосвітня подорож на автомобілі.
От ми проїхали Європу і готові підкорювати Американські материки. У планах відвідати Аргентину, Бразилію, Болівію, Чилі, Перу, Еквадор, Колумбію, Панаму, Коста-Ріку, Нікарагуа, Гондурас, Мексику, США і якщо відкриють візу - Канаду.
 •  8 років тому
1 день пригод "українців в Америці"
Всім привіт! Сьогодні перший день підкорення Америки. По-перше, без авто ми ні туди, ні сюди. Я (Віталій) зайняв найкращий офіс у своєму житті. І почав працювати. До речі, не все так безхмарно.
 •  8 років тому
Аргентина. Буенос-Айрес. Знаменита Ла Бока. Моє танґо.
Одним словом, я втратив пильність, розслабився і вдарився в танці. Аргентина та танго, одне ціле. Мені пропонували, а я не відмовлявся. Вирішив пригадати щось далеке. Танцівниці мене так притискали до себе, що так недовго було і до гріха дійти просто на людях.
 •  7 років тому
Подорож Південною Америкою. Аргентина. Буенос-Айрес. Кримінальний район Ла Бока.
Живучи в центрі аргентинської столиці Буенос-Айрес, де навіть вдень біля готелів грабують туристів, я, не дивлячись на свої страхи, виходив і об'їхав все це місто. У Південній Америці я провів чотири місяці, об'їхавши всю південну частину континенту до самої Вогняної Землі, і ніде мене не пограбува...
 •  7 років тому
Подорож Південною Америкою. Аргентина
Аргентина Пуерто Ігуасу Температура 40oC Висота: 0м Перельотів позаду: 4 Переїздів позаду: 1 Попередня розповідь про Бразилію тут. Автобус мчав нічними вулицями Аргентини.
 •  10 років тому
Аргентина. Буенос-Айрес. Приватний зоопарк Лухан, або про те, як я увійшов у клітку до левів.
Про цей приватний зоопарк в Аргентині були дуже мізерні відомості про його місцезнаходження. Я перебрав десятки інтернет-повідомлень, карти. Насилу знайшов інформацію про нього.
 •  7 років тому
We'll cry for you, Argentina!
Все добре колись закінчується. Так закінчився і тур у Буенос-Айрес. Я справді відкрила зовсім нову Аргентину, не таку, яку "нагуглила" за тиждень до виїзду. Розмір моїх вражень не міститься в діапазоні слів круто, класно, кльово.
 •  9 років тому
Показати ще »