Відгуки та розповіді про готелі Буенос Айреса

Розповіді туристів про Буенос Айрес додати розповідь
Українська діаспора в Аргентині
Нарешті, як і було заплановано, у нас відбулася зустріч із представниками української діаспори, членами товариства "Відродження". Зустріч була у дуже вузькому колі, тому що ми приїхали до Аргентини якраз у період відпусток (Ви уявляєте, у них грудень – це наш червень, січень – наш липень, а лютий –...
 •  8 років тому
Чудові умови, як для Аргентини! Всім радимо!
1 лютого Пролетіли ще 750 км, оселилися вже в старий знайомець - готель "Тритон". Можемо сказати про його плюси: - швидкісний інтернет, - наявність ліфта та тераси, - просто дуже шикарний сніданок – омлет, ковбаса-шинка, сир, йогурти, фрукти.
 •  8 років тому
Початок 2, американського етапу. Навколосвітня подорож на автомобілі.
От ми проїхали Європу і готові підкорювати Американські материки. У планах відвідати Аргентину, Бразилію, Болівію, Чилі, Перу, Еквадор, Колумбію, Панаму, Коста-Ріку, Нікарагуа, Гондурас, Мексику, США і якщо відкриють візу - Канаду.
 •  8 років тому
1 день пригод "українців в Америці"
Всім привіт! Сьогодні перший день підкорення Америки. По-перше, без авто ми ні туди, ні сюди. Я (Віталій) зайняв найкращий офіс у своєму житті. І почав працювати. До речі, не все так безхмарно.
 •  8 років тому
Аргентина. Буенос-Айрес. Знаменита Ла Бока. Моє танґо.
Одним словом, я втратив пильність, розслабився і вдарився в танці. Аргентина та танго, одне ціле. Мені пропонували, а я не відмовлявся. Вирішив пригадати щось далеке. Танцівниці мене так притискали до себе, що так недовго було і до гріха дійти просто на людях.
 •  7 років тому
Подорож Південною Америкою. Аргентина. Буенос-Айрес. Кримінальний район Ла Бока.
Живучи в центрі аргентинської столиці Буенос-Айрес, де навіть вдень біля готелів грабують туристів, я, не дивлячись на свої страхи, виходив і об'їхав все це місто. У Південній Америці я провів чотири місяці, об'їхавши всю південну частину континенту до самої Вогняної Землі, і ніде мене не пограбува...
 •  7 років тому
Аргентина. Буенос-Айрес. Приватний зоопарк Лухан, або про те, як я увійшов у клітку до левів.
Про цей приватний зоопарк в Аргентині були дуже мізерні відомості про його місцезнаходження. Я перебрав десятки інтернет-повідомлень, карти. Насилу знайшов інформацію про нього.
 •  7 років тому
We'll cry for you, Argentina!
Все добре колись закінчується. Так закінчився і тур у Буенос-Айрес. Я справді відкрила зовсім нову Аргентину, не таку, яку "нагуглила" за тиждень до виїзду. Розмір моїх вражень не міститься в діапазоні слів круто, класно, кльово.
 •  9 років тому
Аргентина: танго мого життя!
"Восьмий рік" був складним для багатьох, і, напевно, не варто зупинятися на цьому докладно. Моє життя тоді було схоже на танго – все роблю красиво та технічно, але, на жаль, без почуттів.
 •  15 років тому
ПОКИ ЩЕ Є ГРОШІ БІГИ ДОДОМУ
Ми намагалися виїхати на ПМЖ до Аргентини, гадюшника, страшніше Буенос-Айреса ми не бачили, згадуємо все це як страшний сон. Посольство Аргентини дурить людей намагаючись покращити демографію за щіт еміграції.
 •  17 років тому
Показати ще »


Ще про Буенос Айрес