Los Notros 4*– Відгуки

Область, в якій розташовується готель, нагадує далеку та холодну казкову країну з кришталевими озерами, вічно засніженими вершинами та дрімучими лісами. Тут, на краю землі, небо зливається з білизною тисячолітніх льодовиків, народжуються нові почуття та думки. Готель знаходиться в найпівденнішій області провінції Санта-Крус, поряд з національним парком Гласьярес з його 356 льодовиками. До льодовика Періто-Морено, одного з найзнаменитіших льодовиків парку, від готелю можна робити піші прогулянки. Побудований в 1990 році і відремонтований в 1999 році, готель надзвичайно популярний у туристів, завдяки численним захоплюючим екскурсіям, що їм організуються.Детальніше →
Відгуків поки немає
Чекаємо поки хтось повернеться звідси живим і додасть відгук.


Запитань
поки немає
Поставте запитання про готелі експертам, та отримайте відповіді в найближчі години.
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ
Подібні готелі

Область, в которой располагается отель, напоминает далекую и холодную сказочную страну с хрустальными озерами, вечно заснеженными вершинами и дремучими лесами. Здесь, на краю земли, небо сливается с белизной тысячелетних ледников, рождаются новые чувства и мысли. Отель находится в самой южной области провинции Санта-Крус, рядом с национальным парком Гласьярес с его 356 ледниками. До ледника Перито-Морено, одного из самых знаменитых ледников парка, от отеля можно совершать пешие прогулки. Построенный в 1990 году и отремонтированный в 1999 году, отель чрезвычайно популярен у туристов, благодаря организуемым им многочисленным увлекательным экскурсиям.

Розташування Отель находится в самой южной области провинции Санта-Крус, рядом с национальным парком Гласьярес с его 356 ледниками. До ледника Перито-Морено, одного из самых знаменитых ледников парка, от отеля можно совершать пешие прогулки.
У готелі

ресторан, бар, парковка, магазины, видеосалон, конференц-зал,

джакузи, детская площадка, велосипеды, рыбалка

Опис номерів

32 номера категорий Standard , Superior и Premium Room

У номерах

мини-бар, ванная комната с душем и феном. Дополнительно в Premium Room : джакузи

Адреса Los Notros - Perito Moreno Glacier, Patagonia Argentina
Телефони: +54 11 4814-3934
Е-мейл: [email protected]
Сайт: Los Notros
ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ