Відгуки та розповіді про готелі Бад Гаштайна

Немає повідомлень про Бад Гаштайне   Написати
Розповіді туристів про Бад Гаштайн додати розповідь
Гарний готель.
Готель розташований поряд з магазином Spar, залізничним вокзалом, спа. У готелі нещодавно зроблено ремонт. Номери чисті та затишні. Сніданок досить різноманітний: нарізка, сир кількох видів, йогурти, сухі сніданки, яєчня, фрукти та овочі.
 •  6 років тому
Скромний, але гідний
Готель старий, але охайний. Це радше сімейний пенсій, керований двома жінками – власницею – фрау Томалла – та її помічницею Теодорою, яка приїжджає на сезон із Боснії. Фрау Томалла колись була одружена з відомим австрійським актором Георгом Томалла, фото якого серед інших знаменитостей прикрашає гал...
 •  8 років тому
bad hotel
I am the second time в hotel. Degradation is available. Очевидно в особливому готелі. I arrived в 12 nights and the Reception був closed. There is it works only till 10th evening.
 •  10 років тому
Гарний готель для тих, хто хоче спокійного відпочинку
Щойно повернулися з Австрії і поки свіжі враження пишу ))))))))))))), можливо допоможу комусь із правильним вибором. Загалом у нас залишилися цілком приємні враження. Готель PAWLIK розташований на околиці Бад-Гаштайну.
 •  10 років тому
дуже хороший готель та інтернет повільний
дуже хороший готель, взагалі все добре, все продумано, все вирішуване. сніданок супер, номери добрі. відпочинок чудовий. хочеться приїхати ще.
 •  10 років тому
Чи не фонтан!
Ось і ми дісталися Австрії. Хотілося порівняти з Італією, Болгарією та ін гірськолижними курортами. Через те, що у нас компанія була велика, сім'ї, самотні, плюс діти, зіткнулися з відсутністю наявності номерів у готелях!
 •  10 років тому
Готель не відповідає чотирьом зіркам
Позитивні спогади - це територія готелю та його розташування. Дуже засмутила відсутність норм і правил поведінки в місцях загального користування, убога вечеря, на сніданок навіть варені яйця за додаткову оплату, економія у всьому, некомпітентність персоналу,
 •  10 років тому
Австрія. Лижі+терми.
Відпочивали великою компанією 12 чол. З кінця січня до початку лютого. Від аеропорту до Бад Гаштайна близько 90 км, по дорозі представники тез туру, що зустрічає, ознайомили з можливостями регіону, запропонували екскурсії і ми заповнили формуляр, в якому вказали на яку кількість днів потрібен скі-па...
 •  11 років тому
Відпочинок у Бад-Гаштайні
Готель без помпезності, але все дуже душевно, чисто та ненав'язливо. Сніданок і вечеря смачно і різноманітно, персонал дуже приємний. Трохи далеко від підйомника, але користувалися готельним автобусом, який ходить часто і регулярно.
 •  11 років тому
Чудова зустріч Нового Року
Дуже хороший готель з вдалим розташуванням. Дійсно за два кроки термальний комплекс і підйомник. У готелі є 2 російські телевізійні канали. Привітний персонал, є російськомовний офіціант.
 •  11 років тому
Показати ще »


Ще про Бад Гаштайн