Відгуки та розповіді про готелі Мета ам Зеї

Розповіді туристів про Мета ам Зеї додати розповідь
Готель сподобався
Готель сподобався: чисто, затишні кімнати, світлі. Обігрів кімнати можна регулювати самим. Сніданок включено у вартість. Розташування готелю дуже вдале - поруч із басейном, з витягом (хвилин 5-10 ходьби), на березі озера поряд з залізницею.
 •  4 роки тому
Неприємне місце, хоча все красиво та чисто
Неприємне місце. Все дуже охайно, красиво і чисто, але ставлення до гостей абсолютно механічне. Абсолютно по хамськи веде себе обслуговуючий персонал у ресторані. Працюють там чехи.
 •  5 років тому
Жахливо!
Зупинялися сім'єю з 2-х дорослих та 3 дітей, знімали 2 номери. Загалом обслуговування було непогане (якщо не брати до уваги дрібні капості покоївки), але все затьмарило те, що після того, як ми зробили чекають при від'їзді і покинули країну, готель несанкціоновано зняв з карти 176 євро без пояснення...
 •  9 років тому
Якщо збираєтесь до Австрії, раджу сюди
У будь-якому випадку, хтось може не погодитися, у кожного своя думка, але як на мене - краще за готель і не знайти для гірського відпочинку. Найголовніше - було завжди тепло в номерах, погодьтеся це найважливіше))) До нашого туру входив сніданок, стандартний, але смачний сніданок - чай/кава, кекси.
 •  9 років тому
хороший готель!
Готель сподобався: чисто (прибирання щодня), затишно (нічого зайвого ліжко, тумбочки, стіл, шафа, телевізор); найбільше поранилося розташування готелю, все близько 5 хвилин ходьби, продуктовий магазин та сувенірні лавки на площі, ресторани, кафе, витяг у 10 хвилинах ходьби!
 •  11 років тому
((((
не раджу туди їхати(((((
 •  11 років тому
вражень вище гір!
Відпочивали із дружиною в Австрії з 10 по 17 березня 2012 року. На гірські лижі встали вперше але знайомий туроператор умовив Австрію. Звичайно, невелика ціна за готель була головним фактором у виборі.
 •  12 років тому
зеехоф
ЖИЛИ В ГОТЕЛІ ТИЖДЕНЬ(ПЕРЕД НИМ БУВ ГОТЕЛЬ ТРАУБЕ)ТАК ОСЬ ГОТЕЛИ ВІДМІНЮЮТЬСЯ зеехоф-свіжий по ремонту, кожен день прибирання, інтернет тільки в холі готелю, сніданки та вечері хороші (без проблем фрукти на виніс), до підйомника (сітіекспрес) 400метрів-нормально в гірку!
 •  12 років тому
Гарний готель у гарному місці
Дуже елегантний і водночас по-домашньому затишний готель біля підніжжя гори. Один з найкращих готелів Целль-ам-Зеї (а з урахуванням близькості до витягів – напевно, найкращий).
 •  12 років тому
TRAUBE *3
Привіт всім хто цікавиться цим готелем. відпочивали в австрії два тижні в різних готелях (другий був зеехоф)так от траубе був перший готель-номери звичайно на 3-, зате зиукоізоляція порадувала(на відміну від слід готелю(зеехоф), і харчування непогане і персонал теж уважний, допомагає по всьому питан...
 •  12 років тому
Показати ще »


Ще про Мета ам Зеї