Відгуки та розповіді про готелі Майрхофена

Розповіді туристів про Майрхофен додати розповідь
Казкова зима
Поїздка в готель Strass відбулася в грудні 2017 року. Зараз вибираємо знову готель, щоб взимку відпочити і кращого варіанту, ніж цей не знайшли. З плюсів нашої поїздки: 1.
 •  6 років тому
Добре для поїздки із сім'єю
Що добре: розташований одразу біля залізничної станції, але ніякого шуму. Коли ви прибуваєте з Енбаха - до готелю прогулятися 5 хвилин. Оскільки ми тягнемо свої ліжі, це дуже, дуже важливо.
 •  8 років тому
Суперотель!
Готель дуже сподобався. Будівництво традиційне для Австрії, новий ремонт, чисті меблі. Атмосфера домашня, відчуваєш турботу про постояльців скрізь. Належить до однієї австрійської сім'ї з 1984 року.
 •  9 років тому
Подумуємо, чи може влітку теж замість моря в гори вирушити і зайнятися альпінізмом?
Тільки-но повернулися з новорічної подорожі. Відпочинок у горах на новорічних канікулах – це те, що потрібно. Напрямок та готель нам запропонували в TUI, ми довірилися професіоналам і жодного разу за всю подорож не пошкодували.
 •  10 років тому
Привіт Австрія (Майрхофен).
Приїхали з друзями 2 лютого, від'їжджали 11 лютого 2013 р. На цьому гірськолижному курорті були вперше. За інтернетом бронювали готель, вибираючи за критерієм ціна/якість.
 •  11 років тому
Непоганий готельчик
Коли купували готель відгуків про нього неможливо було знайти. Але все-таки ми його сплатили і не пошкодували. Сам пенсіон знаходиться в метрах 50 від витягу пенкен, м'ясної лавки та готелю штрасс, від якого відходять автобуси на екскурсії, загалом з погляду розташування, готель ідеальний!
 •  12 років тому
Другий раз у перший клас
Почну з того, що цього року знову поїхали до теж містечка (Майрхофен). І не лише через те, що "від добра добра не шукають", "перше кохання не минає" (торік уперше каталися в ЄВРОПІ та порівняли катання з КАВКАЗОМ).
 •  12 років тому
Чудово!
Непоганий готель! Складається з двох корпусів, між якими відстань - метрів 15, об'єднані підземним коридором, тому не потрібно обов'язково ходити вулицею. Зручно, якщо сильний мороз або користуєшся сауною та басейном.
 •  12 років тому
Чудовий відпочинок
Поїздка сталася з 6.03 до 12.03. Прекрасний курорт, чудовий відпочинок. Є звичайно єдиний нюаанс, але він стосується лише сноубордистів. Щоб і як би тут не писали про чудовий Майрхофен, об'єктивно це так, але все-таки траси дуже жорсткі, а до 2-ї години дня сноубордиста кататися ставати дуже складно.
 •  13 років тому
відпустка у Майрхофені
Вибір країни та курорту для катання. Минулого року на початку березня їздили компанією (4 лижники та 3 сноубордисти) на тиждень до Андорри/Пас де ля Касса. Це була наша перша поїздка в гори, які до цього каталися тільки в Підмосков'ї: Степанове, Волен.
 •  13 років тому
Показати ще »


Ще про Майрхофен