Margareta 4*– Відгуки

2
Оцінка 8.010
на основі
2 відгуків
Розташування: до центру Сант Вольфганга 1 км, прямо на березі озера. У готелі: дуже затишний готель, де є: ресторан, бар, сонячна тераса, сад, власний пляж, паркінг, ліфт, сауна, парова лазня, настільний теніс, прокат велосипедів та човнів (включено у вартість); за додаткову плату - гідромасаж та солярій. Прямо біля готелю – стоянка моторних човнів-таксі. Проживання: у номерах - душ або ванна, WC, телевізор із сателіт-антеною, телефон. Деякі номери – з балконом. Харчування: сніданок – шведський стіл, вечеря – меню з 4-х страв, салати – шведський стіл. Щодня о 16:00 чай з тістечками. Один раз на тиждень - "гриль-вечеря".Детальніше →
аватар
 •  їздив(а) 10 років тому
Оцінка 7.0
Гарне розташування готелю. Спокійно і тихо, мабуть, через те, що відпочиває багато зрілих пар. Персонал дуже ввічливий та чуйний. З негативних моментів відзначимо: у найдорожчому номері, в якому ми відпочивали, на третьому поверсі, завжди були проблеми з напором води та перепадами температури; відпочивали з 5-річною дитиною, ліжка додаткового не було за умовами готелю (бронювали останній номер та його площа, мабуть, не дозволяла поставити додаткове ліжко), так за сніданки для дитини взяли додатково 20євро/добу, хоча їла дочка тільки пластівці. … Ще ▾ Гарне розташування готелю. Спокійно і тихо, мабуть, через те, що відпочиває багато зрілих пар. Персонал дуже ввічливий та чуйний. З негативних моментів відзначимо: у найдорожчому номері, в якому ми відпочивали, на третьому поверсі, завжди були проблеми з напором води та перепадами температури; відпочивали з 5-річною дитиною, ліжка додаткового не було за умовами готелю (бронювали останній номер та його площа, мабуть, не дозволяла поставити додаткове ліжко), так за сніданки для дитини взяли додатково 20євро/добу, хоча їла дочка тільки пластівці. Не було кондиціонера під час спеки 35град! Сніданки протягом шести днів завжди були одноманітні. І ще одна дрібниця: я бронювала готель за відгуками та фото на Букінгу, хотіла номер в готелі в Альпійському стилі і, щоб балкон був у кольорах (як на фото! ), навіть погодилася з вартістю. У підсумку: не було жодної квіточки, хоча сусідні готелі були прикрашені. Готель на 4* зовсім не тягне, оцінка явно завищена.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru
аватар
 •  їздив(а) 15 років тому
Оцінка 9.0
Чудовий затишний милий готель. Гарні сніданки та вечері. Доброзичливий персонал. Види з веранди-дивовижні. Через дорогу-озеро. До центру міста 5-7 хвилин. … Ще ▾ Чудовий затишний милий готель. Гарні сніданки та вечері. Доброзичливий персонал. Види з веранди-дивовижні. Через дорогу-озеро. До центру міста 5-7 хвилин.
Джерело відгуку — vOtpusk.ru


Запитань
поки немає
Поставте запитання про готелі експертам, та отримайте відповіді в найближчі години.
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ

Расположение: до центра Сант Вольфганга 1 км, прямо на берегу озера. В отеле: очень уютный отель, в котором есть: ресторан, бар, солнечная терраса, сад, собственный пляж, паркинг, лифт, сауна, паровая баня, настольный теннис, прокат велосипедов и лодок (включен в стоимость); за дополнительную плату - гидромассаж и солярий. Прямо около отеля - стоянка моторных лодок-такси. Проживание: в номерах - душ или ванная, WC, телевизор с сателлит-антенной, телефон. Некоторые номера - с балконом. Питание: завтрак - шведский стол, ужин - меню из 4-х блюд, салаты -шведский стол. Ежедневно в 16:00 -чай с пирожными. Один раз в неделю - "гриль-ужин".

У готелі

 • джакузи

 • парковка

 • прокат велосипедов

 • прокат водного снаряжения

 • ресторан

 • собственный пляж

 • солярий

  А также

 • настольный теннис

 • ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ