Відгуки та розповіді про готелі Відня

Розповіді туристів про Відень додати розповідь
Старий, але добрий
Готель з гарним розташуванням, великий номер та ванна кімната, у лютому добре працювало опалення. Ліжко та рушники гарні, а меблі трохи застарі – особливо на рецепції та в барі – прям неприємно було кави пити.
 •  4 роки тому
Готель не відповідає 5-ти зіркам
Готель не відповідає 5-ти зіркам. Замовляли через Букінг. При заселенні виникла проблема з оплатою сніданку, тому що при оплаті через Букінг сніданок було включено у вартість номера, але працівники ресепшина вимагали сплатити додатково за кожну людину вартість сніданку.
 •  4 роки тому
В Австрию за Рождеством и не только. День пятый. И снова Вена. Приобщение к прекрасному. Часть 2
День первый. Вена. Ярмарки. Знакомство День второй. Окрестности Вены и еще немного ярмарок. Часть 1 День второй. Окрестности Вены и еще немного ярмарок. Часть 2 День третий.
 •  4 роки тому
В Австрію за Різдвом і не лише. День п'ятий. І знову Відень. Залучення до прекрасного. Частина 1
День перший. Відень. Ярмарок. Знайомство День другий. Околиці Відня та ще трохи ярмарків. Частина 1 День другий. Околиці Відня та ще трохи ярмарків. Частина 2 День третій.
 •  4 роки тому
В Австрію за Різдвом і не лише. День перший. Відень. Ярмарок. Знайомство
Свій когнітивний дисонанс, що виник на тлі очікуваного в мріях та отриманого насправді від моєї першої передріздвяної поїздки, я вже описала і, що значно важливіше, пережила.
 •  4 роки тому
Стандартний туристичний готель
У грудні 2019 р. відбулася нарешті давно вимечана мною поїздка до передріздвяного Відня, головною метою якого були, звичайно ж, різдвяні ярмарки. Але крім них планувалося здійснити кілька виїздів - на околиці столиці Австрії та віддалені від неї міста, тому готель вибирали за принципом близькості до...
 •  4 роки тому
Цікаве про Відень!
Таких великих порцій я не зустрічала в жодному місті! І це питання не лише одного закладу, абсолютно всіх. Тому сміливо замовляйте одну страву на двох, все одно вийдете із кафе Колобками.
 •  4 роки тому
Краса Відня у всьому!
Кажуть, що перше враження найважливіше. Кажуть, що емоції від першої зустрічі завжди беруть гору над усім іншим. Чи це правда? Чи працює так тільки з людьми? У нашому випадку з красунею Віднем все вийшло саме так: прийшов, побачив, полюбив!
 •  4 роки тому
"Пане, ви звірі!" (фраза з фільму "Раба кохання")
Величезний, жирний плюсище на весь небосхил. Відлитий у бронзі та піднесений на небесну висоту. Слайдшоу: Фото додаю до галереї, потихеньку. ___________________________________________________________________________ _________ Відень.
 •  5 років тому
Звичайний готель для відряджень, середнього рівня
Відень дуже красиве місто. Цей готель розташований далеко від центру, але довелося заселитися в ньому, оскільки він був дуже близьким до мого бізнес-центру. Перше враження – звичайний, нічого особливого.
 •  3 роки тому
Показати ще »


Ще про Відень