Запитання про Відень

  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
101 підписники будуть
повідомлені про запитання

Запитання на тему «Валюта та гроші»
Airbnb - розкажіть, як правильно реєструватися та користуватися цим сервісом
Airbnb - розкажіть, як правильно реєструватися та користуватися цим сервісом
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
7 підписників  • запитав 2020-01-134 роки тому
Відповіді  •  8
аватар veola.vt
Хотілося докладніше дізнатися. На Букенг коли бронювали житло там не треба було номер карти оплата відбувалася на місці. А тут трохи інакше вимагають картку права водія. А
аватар Elenka08
Що ви хочете, щоб хтось зв'язався з Airbnb і сказав, щоб не вимагали це?
аватар veola.vt
Ні хотіла, щоб розповіли всі нюанси при реєстрації та бронюванні. Бо даю свої дані. І наскільки це не безпечно
аватар Miss_girl
Я користувалася послугами цього сайту та залишилася дуже задоволеною. Оплата відбувається відразу після бронювання, можна оплатити 100% або ж частину, але через 5 днів решта. Ми сплатили все одразу. Бронювали за місяць.
аватар veola.vt
Буває таке коли на фотографії ви бачите одне, а живу трохи не те і ви можете відмовитися від цього житла і як вони повертають гроші?
аватар Miss_girl
Ні, гроші повертаються тільки в тому випадку, якщо Ви скасовуєте броню і дивлячись за скільки днів. І не всі, а лише частина. Мої знайомі теж не раз уже винаймали житло через цей сайт і завжди залишалися задоволені, не було таких ситуацій, щоб фото не відповідало дійсності. Я через Букінг теж винаймала житло, ось справді була ситуація, що опис один, а за фактом зовсім інший. І неодноразово була така ситуація. Тут теж ніхто не повернув гроші, а просто залишила комент і все, щоби інші не повелися на таке.
аватар Vika284
"Я через Букінг теж винаймала житло, ось справді була ситуація, що опис один, а за фактом зовсім інше." - що у Airbnb все чітко як на картинці?!
Гроші у airbnb повернути складно, щоб повернути це потрібне скасування бронювання від власника об'єкта бронювання, і потім всю суму не повертають
Якщо порівнювати букінг та airbnb по сервісу роботи операторів та допомоги, то airbnb набагато поступається
аватар zhdanova10
Airbnb вимагає більше інформації, оскільки люди здають своє житло. Я давно користуюсь і Airbnb, і Букінгом, і часто одне і теж житло зустрічаю на обох ресурсах. Чи безпечно передавати свої дані? Теоретично, так! Так само, як і, наприклад, банку.
У різних країнах різний підхід до здачі житла. В Іспанії (конкретно в Барселоні) зіткнулися з тим, що Букінг практично скрізь вимагав депозит (100-200-400) за безпеку і обіцяли віддати відразу після виселення. На Airbnb таке практикують рідше. Але там чітко розписано витрати за проживання, прибирання та послуги сайту.
Кожен господар має свої умови бронювання. Зустрічалася і безкоштовна скасування до якогось терміну, при тому, що одразу знімало оплату або половину (знов-таки варіанти на сайті).
Щоб не було "коли на фотографії ви бачите одне...", обов'язково уважно читайте відгуки і не забувайте, що часто профі роблю фото широкоформатним об'єктивом (не фахівець, можу помилитися з назвою) і кімнатка виглядає набагато більше)
аватар
Відповім на інші запитання про Відні
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще