Відгуки та розповіді про готелі Заальбаха

Розповіді туристів про Заальбах додати розповідь
Уміння Тез Тура ПОРТИТИ відпочинок
Відпочивали в готелі в січні. Готель дуже затишний, маленький, але є все необхідне в номері, внизу кімната для інвентарю та сушіння речей. Харчування тільки сніданки, цілком пристойні.
 •  12 років тому
Лижі в авсрійських альпах
ГОТЕЛЬ: Готель Riedlsperger pens дуже сподобався. Вибирали один з найдорожчих і не помилилися. Господарі розумниці. Готель теплий. Все дуже акуратно. Ключ від номера відкривав вхід у готель, що дуже зручно, якщо повертаєшся пізно.
 •  12 років тому
Австійці вміють працювати
У готелі Райтерхоф відпочиваємо вже втретє. Цього року поїхав разом із дітьми від першого шлюбу – двома 16-ти літніми пацанами німцями, з тих міркувань, що говорять німецькою та дуже хороша школа у власника готелю – Якоба.
 •  12 років тому
Фантастіш
Рекомендую лише автотуристам, тому що дертися на гору пішки не реально щодня. Зате реально від готелю з'їхати до підйомника і спуститися з гори прямо до готелю! Чи не годують, але є кухня.
 •  12 років тому
Чудовий готель.
Їздили з дітьми та з друзями. Сподобалось все. Досить просторі номери. Хороші меблі. Класна фішка - між ванною та кімнатою великий засклений отвір (незвичайно). Басейн невеликий, але для "розслабитися після лиж" більш ніж!
 •  17 років тому
Показати ще »


Ще про Заальбах