Відгуки та розповіді про готелі Австралії

Розповіді туристів про Австралію додати розповідь
Подорожі чудесами світу
Хай живуть усі любителі історії та історично значущих місць нашої планети! Мене звуть Огнін Платон Олексійович. Я вирішив здійснити найбажанішу мрію всього свого життя, а саме побувати в найунікальніших куточках нашої неосяжної планети, подивитися і доторкнутися великого творіння, як наших предків...
 •  12 років тому
Бар'єрний риф
Насамперед треба сказати що є таке містечко як АЙРЛІ БІЧ Airlie Beach що те наприклад як Гурзуф маленький тропічний але з портом та аеропортом І ось біля цього місця навколо розташовані 52 тропічні острови !
 •  13 років тому
Австралія! Просто Австралія...! :)
Австралія! Просто Австралія…  ! Сонячний ранок двадцять п'ятого грудня дві тисячі десятого року. Таксі білого кольору повільно вирулює на естакаду, яка веде з аеропорту до міста.
 •  13 років тому
Тур по Австралії та Новій Зеландії
Так щасливо склалося моє життя, що я дуже багато подорожувала. У яких тільки вигадливих країнах я не побувала! Легше, мабуть, перерахувати ті, у яких ще не було. А всі ми чудово знаємо, що чим до великих «різносолів» ми звикаємо, тим важче нас нагодувати чимось таким, що нас по-справжньому здивує.
 •  14 років тому
Відпочинок в Австралії
Ми з чоловіком отримали величезне задоволення від подорожі. З погодою можна сказати, що нам пощастило, було не так багато дощових днів. Дуже правильне рішення, що ми прилетіли до Мельбурна в ніч, все-таки переліт забирає дуже багато сил і ми із задоволенням лягли спати через кілька годин після розмі...
 •  14 років тому
В Австралію варто їхати хоча б заради зоопарків.
У березні їздили до Сіднею сім'єю. Враження чудові! Спочатку боялися, що дітям буде важко так довго летіти (та й не тільки дітям), але в результаті, із зупинкою в Токіо, з екскурсіями, справжньою японською кухнею та інше – цілком терпимо.
 •  15 років тому
Показати ще »