Відгуки та розповіді про готелі Золотого Берега

Немає визначних пам'яток Золотого Берега
Розповіді туристів про Золотий берег додати розповідь
Чудовий відпочинок
Голд-Кост - це чудове місце-курорт в Австралії на березі Тихого океану. Від аеропорту Брісбана до готелю їхати близько години. Золоте узбережжя ділиться на три великі курорти, цей 18-поверховий готель знаходиться в центрі Серфарс-Парадайс, що говорить саме за себе – рай для серфінгістів.
 •  8 років тому
Маленький рай!
На початку грудня 2012 року були у цьому готелі. Треба сказати, що рік тому були проїздом у цих місцях та випадково побачили цей готель. Заглянули, попили чай-пиво на терасі та вирішили, що наступного разу обов'язково поживемо тут.
 •  11 років тому
відпочинок у Шератоні Міраж Голд Кост
Відпочивали із чоловіком наприкінці січня 2011 року, 12 днів. Готель сподобався. Дуже добре розташований на березі океану. Гарний і величезний пляж, яким можна гуляти годинами вражає уяву.
 •  13 років тому
Класно там!
Хороший готель! До моря та пляжу треба пішки тупотіти єдиний готель на 1 лінії це сусідній Шератон, але там свої мінуси. Годують чудово басейн відмінний розводять купувати у них нерухомість дуже грамотні люди а ще там є шалений ресторанчик не далеко рибний, Omeros Bros рекомендую замовити Hole Soul)...
 •  14 років тому
Показати ще »


Ще про Золотий берег